Opinie o Comes S. A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Comes S. A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Comes S. A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comes S. A. w Wrocław

Ania Nowy wpis

Jest miejsce gdzie możecie zostawić swoj prywatny samochód przed pracą?

Anonimowych Nowy wpis

Comes w Bolszewie bierze ludzi faktycznie na kilka dni bądź bywa i tak ze na kilka miesięcy np 3 a potem żegnaj. Wymogi jakie stawiają pracownikowi bynajmniej jak na początku to nie jedna firma potrzebująca ludzi na stanowisko biurowe takich nie ma jak oni do wykładania towaru na półki. Kierowniczki wiecznie nie zadowolone chodź dasz z siebie wszystko to dla nich i tak będzie to mało. Kasa może nie jest zła i na czas ale cała reszta wielki znak zapytania pracując tam tak naprawdę nie wiesz czy za chwilę nie zostaniesz zaproszony do biura żeby się rozliczyć bo nie wnosisz nic nowego do firmy albo zbyt mało się uśmiechasz bądź poprostu stare pracownice pod Tobą nie podkopaly dołka no i to tyle o firmie comes

Nikomu nie polecam pracy w comesie w Bolszewie. Biorą sobie ludzi na 2/3 dni i wtedy wyrzucają i następnych. Kierowniczki to pożal się boże. Zmieniaja zdanie co chwile i traktuja pracowników jak jakieś parobki. Każa przekładać towar z jednego miejsca na drugie i tak cały czas. Każda mówi co innego. Bardzo chamskie i bez kultury. Nowi ludzie muszą chodzić jak w zegarku i (usunięte przez administratora) najszybciej jak się da, a stare pracownice sobie siedzą w telefonach albo gadają cały czas. Przy zwolnieniu mnie powiedzieli że jestem zbyt mało energiczną osobą. Po czym po chwili dodała że musi zwalniać teraz ludzi bo ma jeszcze dużo Cv i każdego musi przetestować. Poinformowała mnie także, że mogę jeszcze póżniej wysłać im cv to wtedy możliwe że mnie przyjmą. No to przepraszam ale jej wypowiedz zaprzecza sama sobie. Niby jestem zbyt mało energiczną osobą ale jak póżniej wyśle CV to mnie przyjmą? Śmieszne te kierowniczki.

olaf Nowy wpis

Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie,w dodatku podobno można liczyć na jakieś socjalne dodatki w tej chwil. Poszukują podobno osób na stanowisko sprzedawcy w bolszewie . Dajcie znać czy rzeczywiście coś jest na rzeczy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Comes S. A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Nie wiem jak jest tam obecnie, bo już z 7 lat temu odeszłam z Comesu, ale pracowałam tam 9 lat i uwielbiam wspomnienia z pracą w tej firmie związane. Bardzo ciekawi ludzie, świetny zarząd, dobra atmosfera pracy. Oczywiście trzeba pracować na efekty, bo jest to firma handlowa, ale praca odbywa się w przyjemnej, pełnej szacunku atmosferze. Wspominam pracę w Comesie z rozrzewnieniem i zdecydowanie życzyłabym sobie tylko takich pracodawców w swojej karierze zawodowej. Czas weryfikuje wszystko i w porównaniu do innych firm, dla których później pracowałam Comes jest jak najjaśniejsza gwiazda na niebie :)

blu

moze ktoś ma świeższe informacje na temat pracy tam?

Potwierdzam zdanie poprzednika! Nie zbliżajcie się tam nawet!

solidna, profesjonalna, Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili, możliwość dostosowania czasu pracy dla studentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Comes S. A. - Wrocław

Comes S. A.