Arcese

Bratislava

Opinie o Arcese

Maja

Pracujesz w Arcese? Chętnie usłyszymy więcej na temat obecnych warunków pracy w firmie.

lapsd

Sami kierowcy międzynarodowi nie narzekają bardzo, praca czasochłonna, jednak zarobki są w granicach 5000 złotych

Stralis 52

Firma solidna, to jest oddział głównej. firmy w Rowereto Włochy.Nowe samochody Iveco Stralis 500. Najbardziej podobało mi się to że pieniądze są zawsze na czas ja akurat brałem w Euro.Atmosfera dobra Słowacy Polacy. Praktycznie w każdym kraju europy pomieszczenia socjalne (kuchnia,natryski).Dysponenci mówiący po polsku. Nigdy nie zarobiłem mniej jak 1500 euro. Po prostu trzeba pracować to się zarobi. Gdybym został, to na pewno bym pomykał po 2 do 4 m-cy. Ale ja jestem samotnym gostkiem więc i pół roku bym wytrzymał. Godna polecenia firma.

Zostaw opinię o Arcese - Bratislava

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arcese