TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA

Piaseczno

Opinie o TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA

Słowa kojarzące się z TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako celującą Atmosfera i ludzie tam pracujący są przesympatyczni, profesjonalni. Najbardziej podobało mi się w TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA: kontakt z klientami,możliwości podnoszenia kwalifikacji, profesjonalne szkolenia typu Organizacja i planowanie pracy,trudne sytuacje, Wirtualna internetowa Akademia Biznesu, badania marketingowe - analiza rynk oraz wiele innych. Najbardziej nie podobało mi się w TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA:

Zostaw opinię o TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEKOMUNIKACJA POLSKA SA