Hydrobudowa - 6 S.A.

Adres: Augustówka 24, 02-981 Warszawa

NIP: 5240303257 KRS: 0000079628

Hydrobudowa - 6 S.A.

Opinie o Hydrobudowa - 6 S.A.

Jan

Jak ma się obecnie rozwój firmy Hydrobudowa - 6? Czy ta firma nie poszukiwała w ostatnim czasie nowych pracowników? Można liczyć na bogaty pakiet benefitów będąc pracownikiem tej firmy? Namawiam was do podzielenia się z nami opiniami w tym wątku.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do HYDROBUDOWA-6 SA. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

bambus

z tego co wiem od znajomych to jeszcze chwalą sobie dobre zarobki, kokosów nie zarabiają, ale jak na polskie realia 2000 zł/mies to nie jest tak źle

solidna

Słowa kojarzące się z HYDROBUDOWA-6 SA solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi, pomocni, koleżeńscy. Najbardziej podobało mi się w HYDROBUDOWA-6 SA: atmosfera oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zostaw opinię o Hydrobudowa - 6 S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrobudowa - 6 S.A.