Cox Fitzsimons & Wilkes

Kraków

Opinie o Cox Fitzsimons & Wilkes

igrastoje

tak jak przedmowcy mowili, firma to pelna profeska, ciezko sie jest do czegos przyczepic, a w dodatku masz gwarancje w postaci wlasnie umowy i pracę

heinkenka

Pełen profesjonalizm - i jeszcze przygotują, pomogą przed rozmowa z pracodawcą. super! dzieki nim zaczynam niebawem nowa prace ;)) polecam!

eM.

CFW to agencja rekrutacyjna ktorej nie można ufac. Są nieprofesjonalni, niekonsekwentni w tym co mówią i niewiarygodni. Obiecuja spotkania z klientami dla których prowadzą rekrutacje a potem nie odpowiadaja na maile i telefony. NIE POLECAM !

Zostaw opinię o Cox Fitzsimons & Wilkes - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cox Fitzsimons & Wilkes