CLEMEN Windows Polska

Szlichtyngowa

Opinie o CLEMEN Windows Polska

MAJA

Widzę, że ludzie mają bardzo krótką pamięć i zapomnieli jak bawili się DYMK…za dobrych czasów firmy. W tedy moc tylko mieli nie liczni jak nap…brygadziści czuli się w zakładzie jak bogowie i największą kasę bili. A reszta pracowników to zero.Jeszcze jedno było obiecana premia od DYMK…PO 500ZŁ na osobę.Z tego tylko po 100 zł ludzie dostali (no brygadziści po 500)tak jak obiecał szef. Można by było tak wymieniać bez końca, …ale poco to robić jak doskonale każdy wie jak było. A ŻE TERAZ NASTAŁ LEKKI ZASTÓJ W PRACY TO WIELKIE HALO KAŻDY ROBI …. BYŁY NAD GODZINY BYŁO LUDZIOM ŹLE …..NIE BYŁO NADGODZIN TO JESZCZE GORZEJ.TERAZ LUDZIE MAJĄ TO, CO CHCIELI..

Zostaw opinię o CLEMEN Windows Polska - Szlichtyngowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLEMEN Windows Polska