Consilium - Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.

Sosnowiec

Opinie o Consilium - Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.

romek

no i jak teraz u nich jest z pracą, chyba na plus ogólenie? Bo widze, ze teraz mają wiecej takich szkoleń grupowych i też z pracy fajnie jest się taką ekipą zebrać wydaje mi się, to i zniżki mozna dostać, a tematyka szkoleń jak widze jest naparwde ogromna jednak.

Czekamy na nowe informacje o firmie Consilium - Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Consilium - Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consilium - Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.