Opinie o Wadex P.P.H S.A w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wadex P.P.H S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wadex P.P.H S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadex P.P.H S.A w Wrocław

Alicja

@kandydatka - jestem redaktorką serwisu GoWork.pl - dbam, aby na forum pojawiały się rzetelne i merytoryczne informacje, które będą pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy. Stąd też moje wcześniejsze pytania o bieżące rekrutacje w firmie Wadex P.P.H S.A. Czyli nie zdecydowałaś się na pracę w firmie? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane?

Alicja

Czy firma Wadex P.P.H S.A prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne? Jak przebiega pierwsza rozmowa z pracodawcą? Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do tego spotkania? Dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne informacje.

glupi ja

Dokładnie tak @erni. A widziałem, że szukali jakiś czas temu doradcy techniczno-handlowego. Żałuję bardzo, że nie aplikowałem, ale przestraszyłem się, że trzeba mieć 2 lata doświadczenia na takim stanowisku, a ja nie posiadam i pewnie nie mam szans..

erni

@rafałek ale pytasz tak refleksyjnie, czy jak? ;) Jeśli chodzi ci o konkretne warunki zatrudnienia, to po prostu weź udział w rekrutacji. Jak ci się nie spodoba, w co wątpię, to najwyżej będziesz negocjować ;)

Pracownik Produkcji

Dostałem telefon z kadr, spotkanie umówione na następny tydzień. W firmie czekałem z 10 minut na dyrektora, potem miałem rozmowę z kierownikiem.

Pytali o moje doświadczenie na produkcji i maszynach CNC.

rafałek

wszystko pięknie ładnie @jaga, oferta mi się osobiście podoba. Spełniam ich wymagania. Jedyne co, to zastanawiam się nad tym, czy stabilne zatrudnienie to umowa

jaga

firma wadex poszukuje pracowników na stanowisko kontroler jakości produkcji metalowej @Martyna jeśli masz odpowiednie wykształcenie to aplikuj, powodzenia

kolanko

no wiadomo, na produkcji każdy jako tako może ogarnąć, ale produkcja metalowa dla kontrolerów jakości to już trudniej - ja rozumiem że trzeba znać iso ale po co takiemu prawo jazdy?

cania

Na produkcję podejrzewam, że przyjmują wszystkich jak leci. Kwestia tylko tego czy warunki jakie oferują będą adekwatne do stanowiska zajmowanego i przy okazji czy w ogóle kogoś poszukują.

Martyna

bardzo ważna dla mnie sprawa jako dla osoby szukającej obecnie pracy, czy w wadex jest szansa na pracę na produkcji dla młodej kobiety, dzięki z góry za odpowiedź

Esra

Mogłeś napisać, że ta firma zajmuje sie po prostu produkcją blach kominowych i blach nierdzewnych. Mniej więcej w tym zdaniu znajdują się wszystkie rzeczy które firma produkuje. Może słyszeliście czy Wadex z Wrocławia posiada aktualnie jakieś miejsca pracy ? Może być nawet na produkcji, nie umiem jakoś znaleźć sam...

lado

słyszałem , że Wadex to jeden z najlepszych w naszym kraju producentów przewodów spalinowych ze stali kwasoodpornej przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem i olejem. Interesuje mnie stanowsko handlowa własnie u nich. Powiedzcie czy warto i rzeczywiście to się tak dobrze sprzedaje

Multipla

Najłatwiej byłoby Ci napisać bezpośrednio do firmy i uzyskać jakieś informacje odnośnie funkcjonowania i tego co planują na nowy 2015 rok. Jakbyś takie informacje uzyskał to prosiłbym o podzielenie się z resztą forum, bo tak wspólnymi siłami będzie można niektóre fakty ustalić odnośnie funkcjonowania tej firmy.

zmiany

a to nie wiecie tak wlasicwie czemu ta firma pozmieniala sobie te siedziby i w ogole ? to wszyskto ma oznaczac ze w firmie jest dobrze zczy bardziej chodzi o to ze nije ma miejsc pracy. ja bardzo potrzebuje miejsca pracy w tym temacie. myslicie ze warto jest angazowac kogokolwiek tutaj do pracy czy trzeba sie czyms pochwalic ?

Mirek

Wrzucając w gooogle Wadex P.P.H S.A, znajduję tylko stronę firmy (usunięte przez administratora)Jest to strona firmy z siedzibą we Wrocławiu i faktycznie zmienia ona siedzibę z Tarnogaju na zachodnią cześć Wrocławia. Interesuję się tą firmą ze względu czy po zmianie siedziby nie szukać tam pracy.

harry

firma podobno przenosi swoja firme do innego miasta, a mozna wiedziec jakiego? Slyszalem, ze mozna calkiem niezle zarobic w tej firmie. Poza tym nie musialbym zamykac sowjej dzialanosci, ktora jest poniekad troche powiazana z ta firma, wiec moze pojdzie sie dogadac z szefem Wadexu. Dobry facet, do dogadania?

ignac

to który to jest wątek?

http://www.wadex.pl/pl/Budowa.html No chyba to jest forum innego Wadexu

tymek

a dokąd to ma się przenieść siedziba Wadex i dlaczego w ogóle ma się przenosić? to jest jakoś bardzo daleko, bo jak sprawdzałem na mapie dojazd jaki bym miał do Was to spoko to wychodzi czasowo, ale jakby miał jeszcze gdzies dalej dojeżdżać, to już trochę gorzej by było dl amnie, dajcie znac w tym temacie.

Hej, mam pytanie do pracowników dotyczące zmiany siedziby. Kiedy realnie Wadex się przeniesie do nowej siedziby?

dominik

ah te spekulacje, jak nie w mediach, to tutaj na forum, jak nie na forum to w gazecie, przecież to sa jakieś plotki po prostu, nie ma szans, żeby było aż tak źle, firma jest rozpoznawalna na rynku, mają stałych klientów i dostawców, więc interes się kręci całkiem dobrze, nie rekrutują teraz, więc tylko tyle, że skład presonelu im się nie zmienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wadex P.P.H S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Wadex P.P.H S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wadex P.P.H S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wadex P.P.H S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wadex P.P.H S.A?

Kandydaci do pracy w Wadex P.P.H S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wadex P.P.H S.A
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.

Wadex P.P.H S.A