Opinie o Wadex P.P.H S.A w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wadex P.P.H S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wadex P.P.H S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadex P.P.H S.A w Wrocław

szmul zygielbojm

ktoś tam się mocno napracował że tyle lat po odejsciu dalej jakies nieznajome osoby mnie obrażają nawet za granicą. brawo. szkoda ze wasze "opinie" rozchodza sie tylko wsrod osob pewnej kategorii...

Byly pracownik

Ta firma to jedna wielka kpina ludzi traktuja jak (usunięte przez administratora) najnizsza krajowa gdzie jestem doswiatczonym spawaczem ślusarzem i nie widzialna premia popatrzysz sie zle na kierownika i po premi wytrzymalem nie cale 2 miechy masakra. Omijac szerokim łukiem

Boro

wytrzymałem 2 tygodnie :) tydzień czekałem na umowę ( dostałem najniższą krajową) tydzień szukałem nowej pracy ;)

firma nie warto jakiejkolwiek uwagi, kolejny (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Dostałem telefon z kadr, spotkanie umówione na następny tydzień. W firmie czekałem z 10 minut na dyrektora, potem miałem rozmowę z kierownikiem.

Pytali o moje doświadczenie na produkcji i maszynach CNC.

nemezis

Trzymać się z dala. (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniami. Najnizsza plus na co ma ochotę zarząd w danym miesiącu. Eksperymenty z kierownikami. Zatrudnia się ludzi co nie mają pojęcia o danej dziedzinie po to aby kogoś rypać . Chaos na produkcji organizacyjny.

Jozin

Polecam pracodawce!!!

Były
@Jozin

Zapomniałeś dodać albo cenzura obcieła ostatnie słowa zdania MOIM WROGOM .tylko tyle w temacie bo w polskim słowniku niema określenia oddającego obraz kadry i nie tylko

warecki

Ta firma w dalszym ciągu nie jest w stanie, jak i reszta kraju zresztą, uporać się z wirusem młodzieżowej wspólnoty urojeniowej krętacko-łgarskiej. Taki tam jest klimat niestety.

żubr mauser

Nie zasługujecie nawet na dobre traktowanie.

Firma WADEX - (usunięte przez administratora) pracowników na pieniądze już od dawna. Jestem jednym z naiwniaków, który uwierzył w bajery tej firmy. Ostrzegam poważnie przed tą firmą.

nigdy wiecej

szkoda czasu. firma nie warta zachodu. umowa śmieciowa na najniższej. płaca obcinana. kierownictwo chamskie.

Riki martin

Jest ciągła rotacja, bo pomimo pięknych wizji na rozmowie kwalifikacyjnej, atmosfera jest po prostu SŁABA. Ciągle są ogłoszenia , do firmy Wadex , z czego to może wynikać, jeśli nie z kiepskich warunków? Wszyscy chcą rządzić, a robić nie ma komu. Jeśli nie jesteś znajomym/rodziną kogoś z kierownictwa to SZCZERZE ODRADZAM, nie opłaca się marnować czasu na pracę w tej śmiesznej firmie,

Jakub

Jakub zamiast chodzić po hali i zawracać glogłowę ludziom i na nich donosić i opiowiadać pracownikom co dzieję się na górze! weź się sam za pracę bo nic nie robisz przez cały dzień i nikt cię z niczego nie rozlicza a my musimy na ciebie zasować jak pracowałeś na turbo byłeś wydajny teraz grasz wariata i śmiejesz się z ludzi .Nic nie robisz i żeby znów starczyło na twoją darmową pensję za nic zarząd będzie musiał znów zabrać każdemu pracownikowi po jakieś 200zl żeby zapłacić tobie i znów będzie ta sama śpiewka przez takich nierobów jak ty ...cytuję ZNÓW NIE BYŁO PRZEROBU

Piotrek były spawacz
@Jakub

Piotrus daj juz sobie spokoj, odpocznij trochę. Juz I tak nie zostaniesz zatrudniony. Masz male dzieci zajmij się nimi. Tenis tenis jest najwazniejszy pamietaj

Synek
@Piotrek były spawacz

Tato, ten ktos ma rację... Spij slodko z nami, nie pij juz tak dużo bo nie możesz spać po nocach, potem jestes nerowy i smutny :( zostaw demony przeszłości za sobą, poczytaj nam bajki w tym czasie!

Lilii

Są dwie zmiany dla pozorów niby jaka to wielka firma dwie osoby na drugiej zmianie lub trzy dla pozorów zadnego mistrza na drugiej zmianie tylko kolesiostwo wybrane za nadzór które odpoczywa raz z resztą trzech czterech osób na drugiej zmianie Przychodzą podpoczywać na drugą zmiane i pościemniać a dwóch mistrzów na pierwszej zmianie?. Druga zmiana haj laif Wiecej kosztuje prąd przy trzech osobach i utrzymanie maszyn niż zarobku z tych osób szkoda że nikt nie liczy strat na tą drugą zmiane i kosztów .Druga zmiana bez mistrza służy do relaksu nie wydajnej pracy i strat firmy na koszta związane z jej utrzymaniem które przewyższają zarobek obych panów na drugiej zmianie .Można się super poopierdzielac i odpocząć nikt tego nie pilnuje luz totalny .Brak knkretnego mistrza który potrafił by to poprowadzić odpowiednio a nie udawać że coś robi i tylko drukuje zlecenia szfendajac sie po hali i przeszkadzaniu w pracy ludziom zadając wieczne pytania brygadzistom pracowonikom jak skąd i dokąd licząc na podpowiedz nie wiedząc co sie dzieje na hali .Brak samodzielności w wkonywaniu swoich obowiązków jako mistrz i samodzielnej pracy na tym stanowisku

Mister lenon

Mistrzowie powini swiecic przykladem a mistrz kominow swieci lojem na wlosach i chodzi ubrany jak lump codzienie w jednych ciuchach a jego buty juz dawno mu sie przetarly na podeszfach jest jednym z najlepiej nieznajacych sie mistrzow w tej firmie na robocie a Prezes trzyma dalej takiego nieroba ktory nic nie umie i mydli mu oczy dzien w dzien klamstwami jak to on sobie swietnie radzi ! Niech Prezes troche przelsni na oczy i glebuej sie przyjzy tej produkcji z dolu.

Kłamcy

Nie płacą tylko na wypłatę zabierają piniądze z dala od tej firmy najniższa krajowa albo umowa zlecenie co innego obiecują na początku rozmowy o pracę

Pozoranci pracy.

Nie zapomnijcie znów dziś włączyć światła w mistrzówce zeby was bylo lepiej widać jak nic nie robicie na górze tylko co się wejdzie do mistrzowki siedzicie sobie dalej na internecie albo urządzacie nasiadówki z połową hali I hi hi hi zwlaszcza z kontrolerem który tam przesiaduje po pół dnia z wami a jak już ktoś idzie ważny to się rozchodzicie .Pełne nasiadówki zamiast pracy niech się PREZES TEMU DOBRZE PRZYJRZY!!!

Maćko

Jeden mistrz jest w Wadexie Maciej drugi go nasladuje tylko i mysli ze jest mistrzem tak naprawde podpieprza wszystkich kolegow z produkcji by przezyc i slizga sie na ich tylkach caly czas po za tym nic sam nie potrafi

Czy w obrębie jednego działu w Wadex P.P.H S.A są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bidul

Jakich liderów chyba samych frajferów

Kiko

Dwie zmiany dla pozorów niby jaka to wielka firma dwie osoby na drugiej zmianie lub trzy dla pozorów żadnego mistrza na drugiej zmianie tylko kolesiostwo wybrane za nadzór które odpoczywa raz z resztą trzech czterech osób na drugiej zmianie Przychodzą se podpoczywać na drugą zmiane i pościemniać a dwóch mistrzów na pierwszej zmianie?. Druga zmiana haj laif Wiecej kosztuje prąd przy trzech osobach i utrzymanie maszyn niż zarobku z tych osób szkoda że nikt nie liczy strat na ta drugą zmiane i kosztów .Druga zmiana bez mistrza służy do relaksu nie wydajnej pracy i strat firmy na koszta związane z jej utrzymaniem które przewyższają zarobek obych panów na drugiej zmianie .Można się super poopierdzielac i odpocząć nikt tego nie pilnuje luz totalny .Brak konkretnego mistrza który potrafil by to poprowadzić odpowiednio a nie udawać że coś robi i tylko drukuje zlecenia sprzedając się po hali i przeszkadzaniu w pracy ludziom zadając wieczne pytania brygadzistom pracowonikom jak skąd i dokąd licząc na podpowiedź nie wiedząc co się dzieje na hali .Brak samodzielności w wkonywaniu swoich obowiązków jako mistrz i samodzielnej pracy na tym stanowisku

pomocny

Dla tych co myślą, że w Internecie są anonimowi: 212 § 1. KK, dotyczący zniesławienia: „Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”.

Zostaw merytoryczną opinię o Wadex P.P.H S.A - Wrocław

• Jak się pracuje w Wadex P.P.H S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wadex P.P.H S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wadex P.P.H S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wadex P.P.H S.A?

Kandydaci do pracy w Wadex P.P.H S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wadex P.P.H S.A
2.5/5 Na podstawie 70 ocen.

Wadex P.P.H S.A