counter
2 66 89 5 1
Jakub

Jakub zamiast chodzić po hali i zawracać glogłowę ludziom i na nich donosić i opiowiadać pracownikom co dzieję się na górze! weź się sam za pracę bo nic nie robisz przez cały dzień i nikt cię z niczego nie rozlicza a my musimy na ciebie zasować jak pracowałeś na turbo byłeś wydajny teraz grasz wariata i śmiejesz się z ludzi .Nic nie robisz i żeby znów starczyło na twoją darmową pensję za nic zarząd będzie musiał znów zabrać każdemu pracownikowi po jakieś 200zl żeby zapłacić tobie i znów będzie ta sama śpiewka przez takich nierobów jak ty ...cytuję ZNÓW NIE BYŁO PRZEROBU

Tak22Nie3
Tararra

Jestem pracownikiem Wadexu. To co ludzie tu piszą to widocznie jest spowodowane ich osoba w stosunku do kierowniczki, ja mam i wypłatę na czas i premie jak należy, wypłata zawsze się zgadza a czasem jest nawet większa niż się można spodziewać. Jezeli jest się w porządku do kierownictwa w tej firmie to oni są w porządku do pracowania.

Tak2Nie36
nIEJA Nowy wpis

Lekka praca na dwie zmiany z tym że nie każdy dział ma dwie zmiany. Na tych działach z dwoma zmianami, niektózi pracownicy są zwolnieni z pracy na drugiej zmianie. Jak się potrafisz postawić to możesz mieć tylko pierwsze (no chyba że jesteś debilem - to cię prędzej zwolnią niż się do ciebie dostosują, ale jak wykazujesz jakiś spryt i umiejętności to pani Kierowniczka się do ciebie dostosuje. Wszystko to przez to że firmie brakuje pracowników. Jest duża rotacja. Ludzie odpadają z kilku powodów i na pewno żadnym z nich nie jest ciężka praca. Jednym z powodów jest to że pierwsze 2-4 miesiące trzeba przecierpieć na zleceniu. Kolejnym że premię są niejasne - tzn jest nagroda od zarządu, ale jaka to nagroda skoro umawiasz się na rekrutacji na stawkę dajmy na to 16,5zł netto a w umowie jest 2600 bruttto. Dostajesz więc swoje 16,5x168 podzielone na minimalną w umowie + nagroda -> reszta która ci się należy. Ja przez rok współpracy dostałem max 100zł więcej niż to co mi obiecano (a zdażało się dostać mniej - co kierownictwo tłumaczy: "Exel się pomylił, zwrócimy za miesiąc". Jak się nie upomnisz to nic nie zwrócą ofc. Kolejnym powodem są rzadkie podwyżki. Przez pierwsze miesiące przy każdej kolejnej umowie dostaje się 0,5zł albo 1zł netto z tym że na ucho - bez żadnego aneksu do umowy. Jak już się dostanie umowę na dłużej to o podwyżkach można zapomnieć. W dobre miesiące (z dużą ilością dni) można zarobić w okolicach 3000zł - ale raczej poniżej niż powyżej, W słabsze 2400-2500zł. To trochę słabo więc ja zrezygnowałem.

Tak2Nie1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Wadex P.P.H S.A jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie4
Fix Nowy wpis
@Pytanie

Tak do kierownictwa i mistrzów którzy mają wszysto w nosie

Tak2Nie
Skandal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.
Klient

Po co takie dziadoskie firmy istnieją jeszcze we Wrocławiu? (usunięte przez administratora) ciagle ogłoszenie na stanowisko Konstruktor/technolog nikt tego nie chce, bo grosze chcą dać, wielmożni Państwo w mniejszych miastach na to stanowisko z 3 letnim doświadczeniem dostajesz spokojnie 5500-6000 brutto, nauczcie się tego wyzyskiwacze wadex. Nikt wam za grosze nie będzie pracować, sami sobie pracujcie albo zamknijcie firmę kogut.

Tak21Nie
szmul zygielbojm Nowy wpis

ktoś tam się mocno napracował że tyle lat po odejsciu dalej jakies nieznajome osoby mnie obrażają nawet za granicą. brawo. szkoda ze wasze "opinie" rozchodza sie tylko wsrod osob pewnej kategorii...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Byly pracownik

Ta firma to jedna wielka kpina ludzi traktuja jak (usunięte przez administratora) najnizsza krajowa gdzie jestem doswiatczonym spawaczem ślusarzem i nie widzialna premia popatrzysz sie zle na kierownika i po premi wytrzymalem nie cale 2 miechy masakra. Omijac szerokim łukiem

Tak14Nie
Boro

wytrzymałem 2 tygodnie :) tydzień czekałem na umowę ( dostałem najniższą krajową) tydzień szukałem nowej pracy ;)

Tak15Nie

firma nie warto jakiejkolwiek uwagi, kolejny (usunięte przez administratora)

Tak10Nie
nemezis

Trzymać się z dala. (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniami. Najnizsza plus na co ma ochotę zarząd w danym miesiącu. Eksperymenty z kierownikami. Zatrudnia się ludzi co nie mają pojęcia o danej dziedzinie po to aby kogoś rypać . Chaos na produkcji organizacyjny.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 212 dni.

Czy Wadex P.P.H S.A praktykuje "luźne piątki"?

TakNie
Jozin

Polecam pracodawce!!!

Tak2Nie13
Były
@Jozin

Zapomniałeś dodać albo cenzura obcieła ostatnie słowa zdania MOIM WROGOM .tylko tyle w temacie bo w polskim słowniku niema określenia oddającego obraz kadry i nie tylko

Tak12Nie1
Tararra

Tak2Nie36
Były
@Tararra

Jedno pytanie.Czy twoja szefowa wie ze w godzinach pracy przeglądasz internet bezkarnie i dokonujesz wpisów na tej stronie ? A może własnie na jej polecenie dokonujesz wpisów dziękczynnych za premie o której piszesz ? Sory były dwa pytania ale jak że trafne

Tak33Nie
Tomek
@Tararra

Czyli masz stosunek z kierownictwem to masz wypłatę?

Tak3Nie
warecki

Ta firma w dalszym ciągu nie jest w stanie, jak i reszta kraju zresztą, uporać się z wirusem młodzieżowej wspólnoty urojeniowej krętacko-łgarskiej. Taki tam jest klimat niestety.

Tak11Nie
żubr mauser

Nie zasługujecie nawet na dobre traktowanie.

Tak9Nie1

Firma WADEX - (usunięte przez administratora) pracowników na pieniądze już od dawna. Jestem jednym z naiwniaków, który uwierzył w bajery tej firmy. Ostrzegam poważnie przed tą firmą.

Tak16Nie
nigdy wiecej

szkoda czasu. firma nie warta zachodu. umowa śmieciowa na najniższej. płaca obcinana. kierownictwo chamskie.

Tak20Nie
Riki martin

Jest ciągła rotacja, bo pomimo pięknych wizji na rozmowie kwalifikacyjnej, atmosfera jest po prostu SŁABA. Ciągle są ogłoszenia , do firmy Wadex , z czego to może wynikać, jeśli nie z kiepskich warunków? Wszyscy chcą rządzić, a robić nie ma komu. Jeśli nie jesteś znajomym/rodziną kogoś z kierownictwa to SZCZERZE ODRADZAM, nie opłaca się marnować czasu na pracę w tej śmiesznej firmie,

Tak15Nie1
Jakub

Tak22Nie3
Piotrek były spawacz
@Jakub

Piotrus daj juz sobie spokoj, odpocznij trochę. Juz I tak nie zostaniesz zatrudniony. Masz male dzieci zajmij się nimi. Tenis tenis jest najwazniejszy pamietaj

Tak7Nie1
Synek
@Piotrek były spawacz

Tato, ten ktos ma rację... Spij slodko z nami, nie pij juz tak dużo bo nie możesz spać po nocach, potem jestes nerowy i smutny :( zostaw demony przeszłości za sobą, poczytaj nam bajki w tym czasie!

Tak8Nie1
Lilii

Są dwie zmiany dla pozorów niby jaka to wielka firma dwie osoby na drugiej zmianie lub trzy dla pozorów zadnego mistrza na drugiej zmianie tylko kolesiostwo wybrane za nadzór które odpoczywa raz z resztą trzech czterech osób na drugiej zmianie Przychodzą podpoczywać na drugą zmiane i pościemniać a dwóch mistrzów na pierwszej zmianie?. Druga zmiana haj laif Wiecej kosztuje prąd przy trzech osobach i utrzymanie maszyn niż zarobku z tych osób szkoda że nikt nie liczy strat na tą drugą zmiane i kosztów .Druga zmiana bez mistrza służy do relaksu nie wydajnej pracy i strat firmy na koszta związane z jej utrzymaniem które przewyższają zarobek obych panów na drugiej zmianie .Można się super poopierdzielac i odpocząć nikt tego nie pilnuje luz totalny .Brak knkretnego mistrza który potrafił by to poprowadzić odpowiednio a nie udawać że coś robi i tylko drukuje zlecenia szfendajac sie po hali i przeszkadzaniu w pracy ludziom zadając wieczne pytania brygadzistom pracowonikom jak skąd i dokąd licząc na podpowiedz nie wiedząc co sie dzieje na hali .Brak samodzielności w wkonywaniu swoich obowiązków jako mistrz i samodzielnej pracy na tym stanowisku

Tak16Nie
Mister lenon

Mistrzowie powini swiecic przykladem a mistrz kominow swieci lojem na wlosach i chodzi ubrany jak lump codzienie w jednych ciuchach a jego buty juz dawno mu sie przetarly na podeszfach jest jednym z najlepiej nieznajacych sie mistrzow w tej firmie na robocie a Prezes trzyma dalej takiego nieroba ktory nic nie umie i mydli mu oczy dzien w dzien klamstwami jak to on sobie swietnie radzi ! Niech Prezes troche przelsni na oczy i glebuej sie przyjzy tej produkcji z dolu.

Tak17Nie
Kłamcy

Nie płacą tylko na wypłatę zabierają piniądze z dala od tej firmy najniższa krajowa albo umowa zlecenie co innego obiecują na początku rozmowy o pracę

Tak22Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Wadex P.P.H S.A - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wadex P.P.H S.A
2/5 Na podstawie 66 ocen.