Wadex P.P.H S.A
2 66 181 5 1
sierp Nowy wpis

Halę to powinna "wyzwolić" Armia Czerwona.

Tak2Nie
Wadex przedszkole Nowy wpis

Firma Wadex uprawia przedszkole dostałem nagane za brak podpisu na liście obecności to jest szukanie pieniędzy przed wypłatą tak tu się mówi .Nie polecam

Tak6Nie
TNT Nowy wpis

Na 2 zmianach jest live niema nikogo z mistrzów można się pobijać. Polecam jest lajtowo firma spoko można zarobić i się nie narobić.

Tak4Nie
Do rolo
Nazwa działu: Produkcja

W tej firmie nie ma mistrzów więc nie pisz bzdur tu sa brygadziści co robią robote i jeden mistrz który zna się tylko na robocie M .CH

Tak30Nie1
LOL
@Do rolo

do Produkcja:Sam potwierdzasz ze jest mistrz wiec co bzury piszesz ze nie ma. ...czyli został ano jeden ...Zadufany narcyz

Tak3Nie24
Marley
@Do rolo

We Wadexie jest dwóch mistrzów

TakNie12
@Marley

Ten na kominach nie ma nic wspólnego z mistrzem

Tak14Nie
Leon
@Marley

Jeden mistrz jest w Wadexie Maciej drugi go naśladuje tylko i myśli że jest mistrzem tak naprawde(usunięte przez administratora) wszystkich kolegów z produkcji by przeżyć i (usunięte przez administratora)po za tym nic sam nie potrafi

Tak7Nie
TNT Nowy wpis
@Do rolo

Na drugich zmianach jest live polecam

Tak4Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Bolek

Jeden mistrz jest w Wadexie Maciej drugi go naśladuje tylko i myśli że jest mistrzem tak naprawde(usunięte przez administratora) wszystkich kolegów z produkcji by przeżyć i ślizga się na ich tyłkach cały czas po za tym nic sam nie potrafi

Tak5Nie
Los paranos

Nie polecam... Chyba że kręci cię smieciówka i wynagrodzenie zaniżone lub zabrane, ponizanie przez zarząd i wkręcanie w poczucie winy że nie zasługujesz na szacunek ani na więcej niż najniższa krajowa. No i to że nikt nie nauczy i jeszcze zdziwienie że nie umiesz.Firma zatrzymała się w organizacji na latach 90tych. Ładna otoczka i nic poza tym.

Tak12Nie
Zrzuta na ciuchy
Nazwa działu: Produkcja

Zrzuta na ciuchy dla mistrza .

Niewypłacalna firma
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam nikomu tej firmy nie płacą wynagrodzeń w terminie ani na czas

Tak12Nie
NIE PŁACĄ W TERMINIE OSZUKUJĄ
Nazwa działu: Produkcja

Wypłaty nigdy nie są czas a do tego zawsze się nie zgadzają co miesiąc kwoty zaniżone Niczego nie można się doprosić o potrzebne materiały jakie są niezbędne na produkcji trzeba wyczekiwać lub wcale ich niema tygodniami .Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy zwinąłem manele i już jestem wolny bo nie dam się nikomu wykorzystywać .A PREZES NIECH SIĘ ZASTANOWI CO TRZEBA ZMIENIĆ W FIRMIE JEŻELI NADAL CHCE PROSPEROWAĆ NA RYNKU W PRZECIWNYM RAZIE CZEKA ICH BANKRUCTWO BO NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE PODPISZE Z TAKĄ FIRMĄ .UMOWY I W DODATKU ŚMIECIOWEJ NA NAJNIŻEJ KRAJOWEJ RENESANS JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ

Tak16Nie1
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)ł. Dodatkowo naraża się na roszczenia załogi dotyczące wypłaty zaległego wynagrodzenia z odsetkami za czas opóźnienia oraz ekstrapieniędzy za poniesione przez to szkody. Etatowiec może także rozwiązać umowę bez wypowiedzenia oraz skierować sprawę do sądu. Jeżeli brak wypłaty w terminie lub niewłaściwa kwota stają się nagminne, celowe, może to być uznane za przestępstwo. Karą za nie jest grzywna, ograniczenie wolności, a nawet jej pozbawienie do 2 lat. Gdy zapadnie wyrok o wypłacie wynagrodzenia, który nie zostanie spełniony, pracodawca naraża się na grzywnę, ograniczenie wolności, a nawet pozbawienie wolności do 3 lat. Jeżeli poszkodowany poskarży się Państwowej Inspekcji Pracy, szef musi się liczyć z kolejnymi sankcjami – mandatem od 1 tys. zł do 2 tys. zł czy grzywną do 30 tys. zł. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest wypłata wynagrodzenia zatrudnionym. Przepisy jasno precyzują sposób wypłaty, terminy oraz zasady dotyczące naliczenia wysokości wynagrodzenia. Trzeba to robić w miejscu i czasie określonym w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy.

Tak13Nie

Ile jest zmian w Wadex P.P.H S.A?

TakNie14
Marley
@Pytanie

2 zmiany

TakNie
Pedro71
 Rekomendacja

Jestem wieloletnim pracownikiem zakładu i mogę wyrazić swoją szczerą opinie. Jeżeli ktoś coś potrafi albo chociaż się stara będzie miał dobrze. Ja mam fach w ręku i tak zarabiam . Dostałem wiele ofert pracy, jednak jest mi tutaj dobrze i zostanę ile będę mógł. Zarabiam dobrze, fakt jestem spawaczem ale każdy wybiera swoją drogę. Atmosfera w pracy jest super, lubimy sobie pozartowac. Jeżeli ktos daje dużo od siebie jak ja to też dużo otrzyma. Marudza osoby, które nie są pracowite i chcą pieniądze za ładny uśmiech. Ja ciężko pracuje A nie się głupio uśmiecham. Życzę powodzenia wszystkim nowym pracownika

Tak7Nie16
Juzek
@Pedro71

To jak to jest, zartujecie sobie czy ciężko pracujesz? A urlopu ile masz dni w roku?

Tak1Nie8
Sebo kidyś pracowałem w firmie
Nazwa działu: Produkcja

Najbardziej kompetentnym w tej firmie brygadzistą był brygadzista spawaczy w moim odczuciu i miemaniu to osoba która zawsze pracowała i jednocześnie zarządzała logistycznie swoiom działem i brygadą lepiej jak niejedn mistrz w tej firmie który nie miał nigdy pojęcia co się dzieje na hali inni brygadziści nigdy nic nie robili oprucz jednego kiedyś z turbo Michała który niestety zwolnił się tak samo jak ja .Reszta brygadzistów na hali nic nigdy nie robiła tylko udawali i chodzili po hali snuli się a mistrz na to pozwalał ..Więcej ludzi nic nie robiących chodzących bez celu po hali niż dobrych pracowitych pracownikow i mistrz który nigdy nic nie wiedział jak padało pytanie NIE POLECAM

Tak12Nie2
Tenis Tenis

Mój tato jest najlepszym pracownikiem Wadexu zarabia najlepiej dlatego ja zostane mistrzem świata!!!

Tak17Nie1
Normalny

Tak13Nie
Spawacz 2017/18
Nazwa działu: Produkcja

Byłem spawaczem w firmie Wadex. Pracował tam wtedy pan Piotr, wspaniały człowiek. Był dla mnie jak ojciec i mentor w jednym, wiele mnie nauczył a i nie jedno piwko razem wypilismy... Piękne czasy aż łezka się w oku kręci. Pozdrawiam Piotra jeśli nadal tam pracuje.

Tak17Nie1
Kreon
Nazwa działu: Produkcja

Firma Z umowami na najniższej krajowej. Premie dostaniesz albo nie zależy od widzi mi się prezesa. Umowy zlecenie przedłużane co miesiąc. Na produkcji chaos brak organizacji pracy. Nikt cię nie nauczy. Masz stanąć i robić. Mistrzowie nie są pomocni. Nie polecam . Szukaj innej pracy

Tak14Nie1
PRAWDA
@Kreon

Zwłaszcza jeden mistrz na kominach niepomocny tylko chodzi z po brygadzistach i sie radzi sam nic nie umie kompletnie nie przydatny człowiek wręcz przeszkadzający nie polecam

Kominy
Nazwa działu: Produkcja

Są dwie zmiany dla pozorów niby jaka to wielka firma dwie osoby na drugiej zmianie lub trzy dla pozorów żadnego mistrza na drugiej zmianie tylko kolesiostwo wybrane za nadzór ktore odpoczywa raz z resztą trzech czterech osób na drugiej zmianie .Przychodzą podpoczywac na drugą zmiane i posciemniac a dwóch mistrzów na pierwszej zmianie?. Druga zmiana haj laif .Więcej kosztuje prąd przy trzech osobach i utrzymanie maszyn niż zarobku z tych osób szkoda że nikt nie liczy strat na tą drugą zmiane i kosztów .Druga zmiana bez mistrza służy do relaksu nie wydajnej pracy i strat firmy na koszta związane z jej utrzymaniem które przewyższają zarobek obych panów na drugiej zmianie .Można sie super poopierdzielać i odpocząć nikt tego nie pilnuje luz totalny .Brak knkretnego mistrza który potrafił by to poprowadzic odpowiednio a nie udawać że coś robi i tylko drukuje zlecenia szfendając sie po hali i przeszkadzaniu w pracy ludziom zadając wieczne pytania brygadzistom pracowonikom jak skad i dokad licząc na podpowiedź nie wiedząc co sie dzieje na hali .Brak samodzielności w wkonywaniu swoich obowiązków jako mistrz i samodzielnej pracy na tym stanowisku

Tak18Nie1
Gość
Nazwa działu: Produkcja

Moia opinia jest kròtka w firmie wadex jest potrzebny jeden mistrz reszte roboty robią brygadziści . DRUGI MISTRZ ROBI TYLKO ZA PRZYLEPE I UDAJE ŻE WOGULE COŚ ROBI TYLE W TEMACIE OPINI JEŚLI KTOŚ W TEJ FIRMIE TEGO NIE WIDZI TO TYLKO UDAJE ŻE TAK NIE JEST.

Tak24Nie
Małgorzata
@Gość

To Twoja opinia na temat zatrudniania dwóch mistrzów, ale co z Twoją opinią o pracy w Wadexie? Czekam na informacje. Dzięki.

Tak1Nie13
Do rolo
Nazwa działu: Produkcja

I jeszcze jedno całkowicie zgadzaj się z opinion.Rolo

Tak15Nie
RURA DWW
@Do rolo

To prawde I do tego uwalają kase ludziom co miesiąc

Tak20Nie
Obi

Nikt Ci nie powie co i jak masz robić , byle było szybko. Nikt nie nauczy i nie pokaże jak już to w locie. Nikt nic nie umie poza paroma brygadzistami. Wypłata najniższą krajowa reszta w premii albo wcale . Jeden członek zarządu to człowiek bez kultury i szacunku dla drugiego człowieka. Nie lubi kobiet.

Tak22Nie
Beti

Pracowalam tutaj pol roku i nie moglam narzekac. Zmienilam prace ze wzgledu na to ze kogos poznalam i przeprowadzilidmy sie wspolnie. Jezeli ktos jest sumienny i dobrze pracuje to mozna dobrze zarobic. Nigdzie nie placa za siedzdnie i patrzenie. Praca na produkcji jest specyficzna ale mi sie bardzo podobalo. Pozdrawiam bylych kolegow z Wadexu :)

Tak3Nie53

wow
@Beti

Jakies wymysły,. Potwierdzam, że zabieraja wypłatę, umowa na najnizszej krajowej , nie płaca za nadgodziny kodeksowo, umowy zlecenie przedłużane, brak urlopów dla tych co maja działalność.

Tak21Nie
ha ha ha

Widzę, że pracownicy biura nie śpią (patrz nick Beti i Romeo1684) i zaklinają rzeczywistość tymi "opiniami". Pracowałem w tej pseudo firemce i powiem tylko tyle. Napis na budynku powinien brzmieć "Koncentration Lager Wadex". Wszystko w temacie.

Tak21Nie1
Zwolniony, ale zadowolony

Nie chcą powtarzać poprzednich opinii, z którymi się całkowicie zgadzam chciałem podzielić się swoim doświadczeniem pracy w "firmie" Wadex. Po prawie 6 miesiącach zostałem zwolniony bez podania przyczyny, przepraszam zostało mi to wyjaśnione w ten sposób "to nie jest to czego oczekiwaliśmy od Pana". Chodziłem regularnie do pracy robiłem co mi kazano, ale niestety dla kierownictwa jestem osobą która stawia granice i nie daje sobie w kasze dmuchać.(usunięte przez administratora) Ogólnie rzecz biorąc jeżeli ktoś lubi takie klimaty gorąco polecam, jeżeli nie radzę trzymać z daleko od tej pseudo firemki.

Tak22Nie
Rolo
@Zwolniony, ale zadowolony

Pewnie jeden z mistrzów kopał pod Tobą dołki i uprzejmie donosił niekoniecznie prawdziwe informacje. Jeden znany jest z tego. Podpadles bo np za dużo miałes własnych przemyśleń i pomysłów. A takich gniecie się w zarodku. Mistrz chodziaż nie zniesie myśli że ktoś może być mądrzejszy od niego . Celowo nie szkoli ludzi.albo robi to tak by z Ciebie głupka zrobić. Ale no cóż jak się jest cieniasem to sie trzyma takich pseudo firemek.

Tak17Nie
Romeo1684

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Wadex. Kiedy pracuje się wydajnie, można dobrze zarobić. Jest możliwość awansu. Warto samemu przyjść i się sprawdzić. Ja zostane na długo.

Tak9Nie83
Julia
@Romeo1684

Jakiego awansu jak tam nie ma żadnych szczebli? A urlopu ile masz? Pójdź na L4 to zarobisz 1000zł. Nie trolluj bo każdy wie jak jest. Jakieś talony na święta? Premie? Opieka medyczna? Zapomnij....

Tak77Nie2

Pracodawca

@Julia

Witam, jesteśmy zdziwieni zarzutami. Jeżeli jest Pani naszym pracownikiem, proszę podać swoje dokładne dane, wyjaśnimy Pani niejasną sytuacje. Jeżeli nie była Pani nigdy naszym pracownikiem, zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, może wtedy Pani zmieni zdanie.

Tak2Nie52
Julcia
@Wadex P.P.H S.A

Dla mnie sytuacja jest jak najbardziej jasna, nie wiem co Panią /Pana dziwi. Jest Pan/Pani nowym pracownikiem lub po prostu udaje, że nie zna realiów tej firmy. Zdania nie zmienię ponieważ pracowałem w wadex. Prosty przykład: na umówię najniższa krajowa, jestem na L4 miesiąc czasu, więc ile zarobię? 1530x0,8= 1200zł. Proszę mnie poprawić co w moim poście powyżej jest dla was niejasne? Chyba że od pół roku coś się zmieniło w co wątpię.

Tak58Nie1
Olek
@Julcia

Jak pujdziesz na l4 na tydzienvto tez zarobisz 1200 bo zabierają reszte na umowie najniższa krajowa plus dodatek który zabierają zawsze cały czy jesteś tydzien chory czy miesiac. Cala prawda o tej firmie, za prace w sobote żadnych dodatkow szukają frajerów do pracy nie polecam

Tak53Nie1

Były na szczescie
@Romeo1684

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Powodzenia życzę gdy zachorujesz Romeo i latem jak Ci wiatraka nie dadzą bo nie ma na stanie.

Tak55Nie1
@Romeo1684

Żart kolego jakiś pracowałem tam nic tam niema poza zabieraniem wypłat jak sìę narobisz I cały misiąc tam ludzie przychodzą I za dwa dni sami odchodzą kołhos pracy nikomu nie polecam

Tak47Nie1
Były i szczęśliwy
@Romeo1684

Zapomniałeś o jednym podpisać się nie Romeo a Prezes w akcie rozpaczy bo nawet Ukraińcy podchodzili z Waszej firmy.

Tak37Nie2
Ggggggg
@Romeo1684

Jakiej pracy w tym garażu

Tak23Nie
Pl.. ssd
@Romeo1684

Nie polecam nikomu tej firmy ucinają wypłaty.

Tak27Nie
@Romeo1684

Ty Romeo ty NIE pisz głupot bo wszyscy wiedzą że to ustawiana opinia przez firmę Wadex czemu nie napiszesz prawdy o tej firmie że to co piszesz to sam się oszukujesz i ludzi .NIE usuwaj prawdziwych opini co ludzie piszą....Co Prada w oczy kole????Do prawdziwej firmy już nigdy nie dorośniecie swoją głupotą zachowaniem I brakiem szacunku do pracowników!!!

Tak28Nie
@Wadex P.P.H S.A

Wystarczy się przyjąć do pierwszej zabranej pensji ,szkoda czasu.Odradzam

Tak26Nie
Pracownik były
@Romeo1684

Z czego ty gamoniu zadowolony jesteś sam się okłamujesz w tym co mówisz i piszesz pociotku z mistrzówki co ci każą pisać bzdury to piszesz i tyle jak można robić za najniszą krajową w tej firmie to najgorsza firma w jakiej robiłem nie płacą na czas ucinają wypłaty i nawet socialu żadnego niema w jakich ty czasach żyjesz omijać z daleka tą firme nie polecam jej nikomu .

Tak30Nie
koniecpolski
@Romeo1684

a co na o lokalni zulusi? mnie za to nawet grozono linczem, smiercia, pobiciem, nasylano prowokatorow conajmniej dwa razy, nieznajome osoby jakies na miescie mnie wyzywaly. uwazaj bo lumperia bedzie chciala cie zajechac. to nie do udowodnienia dzisiaj ale dzialo sie. to towarzystwo tam to jest jakis upadek.

Tak4Nie13
Kapuś
@Romeo1684

Nie rób idioty z kogoś i z siebie tym co tu piszesz romeo jakiego awansu chyba kapowania z góry na dół pociotku z mistrzówki

Tak19Nie
Niewierzący
@Romeo1684

Tą wypowiedź mogła napisać tylko kierowniczka.nikt tak nie myśli w tej firmie.

Tak2Nie6
Huta
Nazwa działu: Produkcja

Świetne miejsce dla alkoholików i olewajacych pracę. Za picie masz dzień wolny a i takCię nie zwolnią. NajwyŻej dostaniesz dzień wolny. Mistrz na kominach udaję że nic nie widzi i wszystko olewa. Firma zmierza ku upadkowi....

Typ
Nazwa działu: Produkcja

Firma,ktora (usuniete przez administratora) wszystkich jak leci. Jak podpadniesz a pracujesz na dzialalnosci czy zleceniu to licz sie z tym ze nie zaplaca, albo ze znacznym opoznieniem a napewno nie calosc Konczy sie umowa lub nie chcesz podpisac kolejnej umowy licz sie z tym ze dostaniesz najnizsza krajowa na konto albo i mniej. Na rynku firma znana jest z tego ze nieuczciwie postepuje z pracownikami. Wstyd sie przyznac, ze tam sie pracowalo. Pracujesz na smieciowce ale od Ciebie wymaga sie wszystkiego kodeksowo jakbys pracowal na umowie o prace .Zarzad to Pan Feudalny ktory laskawie pozwala pracowac a Ty powinienes byc wdzieczny ze mozesz tam przebywac....i oddychac smieciowym powietrzem z odorem zgnilizny ( obok przerabiane smieci- sa dni ze smrod niemilosierny)...ze tez Zarzad nie sztachnie sie tym odorem.. Brak komunikacji, szkolen. Nikt Ci nie wytlumaczy co masz robic. Brak organizacji, marnotrawstwo czasu , zero pomyslu jak usprawnic . A jak sie tacy znajda co chca cos zmienic to zaraz uciekaja. ....NIE POLECAM..byle jak najdalej

Tak15Nie1
Nowy

Jestem po pierwszej rozmowie o prace do tej firmy i muszę powiedzieć,że zdecydowanie był to pierwszy i ostatni mój kontakt z tą firmą. Właściciel tak mniemam zachowywał się wręcz ordynarnie. Kompletny brak kultury osobistej, nie był w stanie zapoznać się z aplikacją potencjalnego kandydata. Na trzy stronicowy życiorys wyczerpująco opisujący zakres obowiązków stwierdził,że aplikacja jest lakoniczna. Pozostawiłam to bez komentarza. Pytania zupełnie nie związane z doświadczeniem zawodowym a bardziej osobistym, miejsce pracy rodziców, męża, dlaczego nie jestem zarejestrowana w up itp. Co to ma do rzeczy nie wiem. Ale pewnie się nie znam :). Po 10 minutach mojego przesłuchania informacja,że praca to trzy stanowiska w jednym, wynagrodzenie nieokreślone i na sam koniec informacja,że to praca na własnej działalności gospodarczej, bo to zakład pracy chronionej czego w ogłoszeniu oczywiście już nie było i nie mogą sobie pozwolić zatrudniając osobę pełnosprawną na utratę statusu zpch. Wyszłam z tej rozmowy bardzo zniesmaczona. Szanowny Panie Prezesie! W przeciwieństwie do Pana ja sobie cenię mój własny czas i wypadałoby dając ogłoszenie dokładnie sprecyzować oczekiwania, warunki zatrudnienia oraz stawiane obowiązki. Straciłam tylko czas i pieniądze na dojazd. Nie polecam tej firmy zdecydowanie.

Tak16Nie
Sokół
Nazwa działu: Produkcja

Co niektorzy w firmie Wadex nic nie robią chodzą po hali i są kompletnie nie produktywni udając swoim chodzeniem w kółko i w tą i spowrotem że coś robią lub jak kto woli udają że pracują udają że czymś się zajmują nosząc jakieś kartki w rękach machają nimi aby zwrucić na siebie uwagę swoim nieefektywnym zabijaczem czasu i tak im leci osiem godzin co tym lepszym od chodzenia nawet trochę więcej niż osiem godzin nie potrafią nic po za tym machaniem I chodzeniem beztrosko zrobić naprzyjmują takich I później czeba na nich fizycznie robić nie POLECAM pracy nikomu w tej firmie no chyba że teczkażą pod ręką I CHODZIARZOM BO większość to udająca że coś robi I pracuje .BRAK PODWYŻEK I BRAK JAKICH KOLWIEK AWANSÓW BYŁY PRACOWNIK .

Tak15Nie1
RURA DWW INVEST 1000/150/200
@Sokół

Jak nie ma awansów jak sam piszesz że są teczkarze? Na teczkarzy też czeba awansowac. Gdyby oni tak nie machali kartkami dlalej byloby goraco pod skrzydlami. Fizycznie to też można pracować jeszcze inaczej w bardziej dochodowy sposób więc się moze nad tym zastanow . Jak ktoś robi to i zarobi

Tak3Nie10
@RURA DWW INVEST 1000/150/200

Jak zarobisz to i tak ci uwalą wypłate i z gruszki bo źle powiedziałeś dowidzenia lub poszłeś na l 4 lub powiedziałeś słowo za dużo brak perspektyw i motywacji do pracy.

Tak10Nie
Koto

Tak9Nie

Zostaw opinię o Wadex P.P.H S.A - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie