Opinie o Karmar S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karmar S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karmar S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karmar S.A w Warszawa

Podwykonawca

Biurokracja, biurokracja, biurokracja! Byłem na projekcie we Wroclawiu, żeby dostać protokół przerobowy to trzeba swoje wydreptac, dostać kaucję trzeba wydreptac,baaa nawet jak umowa była podpisywana to trzeba było wydreptac... Co do płatności jak już się udało złożyć fakturę z protokołem to szło w terminie, . Kierownik budowy mógłby bardziej pilnować swoich pracowników niż podwykonawców to byłoby już nuezle. Ogólnie to każdy GW ma jakieś wady, Karmar jeszcze nie najgorszy, przynajmniej płaci

Lidia

@Krystian forum gowork służy prowadzeniu dyskusji o firmach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami. Nie jest to dobre miejsce na publikowanie reklamy. Tego typu wpisy są niezgodne z regulaminem forum. Zapraszam do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin

Lidia

@marek & mariola, a jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy jej forma jest negocjowalna? Czy pracownikom Karmar stwarzane są możliwości rozwoju? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Karmar w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje?

marek & mariola
@Lidia

współpracujemy jako podwykonawca, więc z racji takiej racji umowy firmy Karmar z pracownikami nie są nam znane

marek & mariola

Współpracujemy z Karmarem 12 lat i poza kryzysem w 2012 r. nie mam uwag. Oczywiście tak jak pisał wcześniej jeden z kolegów należy zrobić roboty zgodnie ze sztuką i je odebrać. Wiadomo, że na koniec budowy są dreszcze bo terminy poleciały a kasa się kończy ale tak jest też u innych GW a jeśli ktoś z Was potrzebuje adrenaliny to polecam Unibep SA - jeśli tylko mogą to na pewno nie zapłacą!!! Ale to dla hazardzistów....

Firma Karmar S.A w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Projektu Budowlanego / Project Manager. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidia

@MAriolka, a czy pracownikom firmy Karmar S.A przysługują jakieś dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty Multisport? Jak atmosfera w tym miejscu pracy? @ja, czy możesz rozwinąć swoją opinię? W tym momencie niewiele mówi ona osobie zainteresowanej pracą w Karmar S.A

MAriolka

Karmar to bardzo dobra firma, ale jedynie dla Prezesa i Zarządu. Reszta pracowników bez możliwości zarobków "na poziomie".

AD-BŁYSK S.C.

tak czytam, czytam i zastanawiam się kto te śmieszne opinie pisze ... Współpracuję z firmą Karmar od półtora roku i nigdy nie zdarzyło mi się żadne opóźnienie w płatnościach, czy jakie kolwiek problemy ... jak ktoś spiepszy robotę i nie chwapi się , żeby coś z tym zrobić to może i ma problemy ... - protokoły przerobowe co miesiąc, płatności jak chcemy nawet przed upływem czasu płatności... * pseudo fachowcy to wszędzie mają problemy i ze wszystkim !!! Pozdrawiam : Monika

Leszek
@AD-BŁYSK S.C.

Zejdź kobieto na ziemię. Karmar nigdy nie płaci Przed terminem i w terminie chyba że ma w tym interes. Nie mydl oczu. Akurat zakres pracy twojej firmy znam więc nie za bardzo wiem co ma wspólnego z budownictwem!

@Leszek

raczej nie znasz mojego zakresu ! Jeśli prace gresiarskie nie mają nic wspólnego z budownictwem, to gratuluję wiedzy budowlanej.

Leszek
@anonymous

Jak coś to glazurnicze mądrusiu

jasia

Karmar teraz rekrutuje na stanowisko Kontroler Finansowego do Katowic i Olkusza , czy ktoś może coś powiedzieć w tym temacie?

@jasia

Nie baw się w to

Zenon Zarobiony

Prawdziwym fachowcom polecam pracę bezpośrednio u zleceniodawcy nie u POŚREDNIKA. Karmar jak i reszta GW to tylko pośrednicy, dlatego zrezygnowałem. Gwoździem do trumny była "współpraca" z Dyrektorem Projektu M.Z. przy realizacji osiedla Młody Grunwald etap I

Jak ktoś nie ma w głowie wiedzy oraz chęci do pracy to zawsze będzie niezadowolony z pracy. To jest wytłumaczenie tego biadolenia

Inżynier Poznań

Wojtek K 2017-10-06 17:52 , a pracowałeś w każdej firmie budowlanej ? Poza tym nie rozumiemy się. Wiem, że na budowach nadgodziny to normalność, ale jak pracujesz średnio po 60 godzin tygodniowo to każdy szanujący się pracodawca wynagradza je w ten lub inny sposób. Jeśli Inżynier po studiach zarabia tyrając po 11 godzin dziennie tyle co Pani na kasie w Biedronce to chyba coś nie tak ?

Wojtek K*****l
@Inżynier Poznań

Kolego, Moge Ci zaproponować prace w jednej z największych firm budowlanych na świecie. Praca od 7 do 17 plus dyżur 1 lub 2 razy w tygodniu w zależności od ilości kadry do końca betonowania lub innych prac plus 1 lub 2 soboty pracujące w zależności jak wyżej. Pensja stała bez dodatkow i możliwości odbioru i wcale nie za wysoka ( Inż,kier robot itd) Nie musisz się zgadzać , CV leży cała sterta ,nie ty to kto inny Pozdrawiam

Jan
@Inżynier Poznań

A co Inżynier po studiach umie? Prawie tyle co Pani na kasie w biedronce. Podstawa to doświadczenie. Jestem u konkurencji, jak poszedłem do pracy to też nie zarabiałem wiele, bo żeby zarabiac to musisz mieć coś do zaoferowania pracodawcy. Teraz ludzie po studiach oczekują od razu kierowniczych stanowisk i to jest najwiekszy problem. Nic nie umie, ale kase to kazdy by chciał brac... Troche pokory

inzynier Poznań
@Jan

Jan 28.11.2017 20:18 Z ciekawości spytam : gdzie kończyłeś studia ? Współczuje zakresu twojej wiedzy i umiejętności.

Wojtek K*****l
@inzynier Poznań

Nic nie znaczysz po studiach kolego, technik z doświadczeniem bije Cię na głowę

Kierownik Paweł
@Wojtek K*****l

Wojtek K*****l 07.12.2017 23:06 Wyczuwam nutę zazdrości w stosunku do inżyniera. Pewnie jesteś zwykłym pracownikiem, który ma problem z wybiciem się. Kolega po prostu ma ambicje i nie będzie tyrał po 12 godzin dziennie. Takie jest prawo, więc nie rozumiem twojego stanowiska Wojtek. Twoje tłumaczenie Wojtek nic nie wnosi piszesz, że każdy pracuje ponad normatywny czas bo tak jest w branży. To tak samo jak wytłumaczenie gwałtów np. w Indiach, morderstw w byłej Jugosławii lub obecnej wojny na Ukrainie. Wysoki sądzie zabiłem bo inni też zabijali. Gratuluje Wojtek K.

Maciuś Król

Witam Proszę Państwa chciałbym nadmienić, że Pan M.Z. został nominowany w kategorii "koleżeńska wtopa milenijna". W ramach informacji wyjaśnię, że to kolega osoby z zarządu M.Ż. i pewnie dlatego tak długo siedziała na stołku Karmaru.

Prawdomówny

Szanowni Państwo. Nie wiem gdzie Dyrektor M.Z. znalazł zatrudnienie ( po zasłużonym zwolnieniu z MG3 ). Aczkolwiek prawdą jest, że to totalna .... Pi..... Pi..... Pi.....

Lidia

@jasia - czy dowiedziałaś się szczegółów rekrutacji w Karmar S.A? Może sama udałaś się na rozmowę z pracodawcą? Warto podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem, które pomoże w jak najlepszym przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Lidia

@Jordannnnn jak wygląda rekrutacja na stanowisko Kontrolera finansowego? Jest w tym momencie aktywna oferta pracy w Katowicach. Możesz coś więcej napisać o warunkach zatrudnienia?

Jordannnnn

Współpracuje z Karmarm już ładnych pare lat. I co powiem? Raz lepiej, raz gorzej... Zależy jaki kierownik się trafi tak i można cokolwiek, bądź nic załatwić. Jak zależy im na Tobie, bo nikt nie chce z nimi umowy podpisać to nieba Ci uchylą, a inaczej bywa różnie. A płatności? Teraz podobno niebo lepiej, bo się pracownik od przelewów zmienił i chce mu się robić, odbierać telefon i pomóc, bo wcześniej to telefon widmo, jak w telegrze...Dzwonisz tygodniami i nic. A jak już CI sie udało to obiecanki- cacanki i niestwozone historie, ze przelew już wyszedł(i chyba nie wrócił). Problem często przy zwrocie kaucji, bo procedura taka, jakbys prosił o abdykacje conajmniej... Czy polecam? zależy jaki kierownik!!! ale z grubsza tak.

mirbruk
@Jordannnnn

Czy kierownik M.R jest godny zaufania ,mamndla nich robć drogi ,ale po tych opiniach się waham Możesz coś więcej opisać jak jest w tej chwili?

Jerzyce

Anka Dyr. M.Z. już nie pracuje w KARMARZE. Może i doświadczenie ma, ale niestety brak jakiejkolwiek współpracy i budowania zespołu wśród pracowników. I jest niestety bardzo nieszczery w negatywnym znaczeniu tego słowa. Np. Kierownikowi Budowy Bułgarska powiedział w ostatni dzień po południu, że już jutro nie pracuje tzn. że nie przedłuża mu umowy.

mały

każdy podwykonawca co ma choć trochę szacunku i godności w życiu z nimi umowy nie podpisze...

Jerzyce

Z płatnościami różnie, to jest duża firma, ale słyszałem przypadki o przeciąganiu faktur nawet o wartości kilku tysięcy - jest to szczerze dziwne. Co do tematu Poznania to słyszałem, że zmienił się kierownik Projektu, więc szczerze nic Ci nie powiem Ja współpracowałem z Dyr. M.Z. I jeszcze jedno słyszałem od wielu osób między innymi z APP Projekt INI o słabym budżecie na Bułgarskiej i nierealnych terminach.

anka
@Jerzyce

a może pan coś więcej napisać o dyr. M.Z.?

Młody Grunwald Etap II, roboty wykończeniowe malowania i szpachlowania

Opinia
@Jerzyce

Mozna do ciebie nr tel gdyz mam oferte od karmaru murowania na blugarskiej w poznaniu. Niby mozna s konta nrac u nich ale jak z platnosciami

Zostaw merytoryczną opinię o Karmar S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Karmar S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Karmar S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karmar S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Karmar S.A
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa