Karmar S.A

Opinie o Karmar S.A

Inżynier Poznań

Wojtek K 2017-10-06 17:52 , a pracowałeś w każdej firmie budowlanej ? Poza tym nie rozumiemy się. Wiem, że na budowach nadgodziny to normalność, ale jak pracujesz średnio po 60 godzin tygodniowo to każdy szanujący się pracodawca wynagradza je w ten lub inny sposób. Jeśli Inżynier po studiach zarabia tyrając po 11 godzin dziennie tyle co Pani na kasie w Biedronce to chyba coś nie tak ?

Wojtek K*****l
@inzynier Poznań 01.12.2017 21:45
Jan 28.11.2017 20:18 Z ciekawości spytam : gdzie kończyłeś studia ? Współczuje zakresu twojej wiedzy i umiejętności....

Nic nie znaczysz po studiach kolego, technik z doświadczeniem bije Cię na głowę

Kierownik Paweł
@Wojtek K*****l 07.12.2017 23:06
Nic nie znaczysz po studiach kolego, technik z doświadczeniem bije Cię na głowę

Wojtek K*****l 07.12.2017 23:06 Wyczuwam nutę zazdrości w stosunku do inżyniera. Pewnie jesteś zwykłym pracownikiem, który ma problem z wybiciem się. Kolega po prostu ma ambicje i nie będzie tyrał po 12 godzin dziennie. Takie jest prawo, więc nie rozumiem twojego stanowiska Wojtek. Twoje tłumaczenie Wojtek nic nie wnosi piszesz, że każdy pracuje ponad normatywny czas bo tak jest w branży. To tak samo jak wytłumaczenie gwałtów np. w Indiach, morderstw w byłej Jugosławii lub obecnej wojny na Ukrainie. Wysoki sądzie zabiłem bo inni też zabijali. Gratuluje Wojtek K.

Inżynier Poznań

Pracując jako inżynier w Poznaniu stawki wahały się od 2000 PLN do 4000 PLN Netto. Pani z HR na rozmowie kwalifikacyjnej twierdziła, że nadgodzin nie ma w f. Karmar. Dyrektor Kontraktu wydał polecenie na naradzie aby pracować minimum codziennie od 7 do 17, plus dyżury ( często do 19-20 które rzekomo twierdził, że można odbierać ). Niestety w praktyce nikogo nie chciał zwalniać następnego dnia z pracy wcześniej. Pani z HR, gdy ktoś odchodził na karcie obiegowej wpisywała zapis : "oświadczam, że wszystkie należności otrzymałem i nie będę dochodził żadnych dodatkowych " Widocznie już mieli sprawy w Sądzie o niewypłacone nadgodziny ... Sami Państwo oceńcie, kto jest oszustem.

Wojtek K
@Inżynier Poznań 05.10.2017 08:57

Musisz zmienić zawód bo tak jest w każdej firmie budowlanej ,moze ginekologia itp

Maciuś Król

Witam Proszę Państwa chciałbym nadmienić, że Pan M.Z. został nominowany w kategorii "koleżeńska wtopa milenijna". W ramach informacji wyjaśnię, że to kolega osoby z zarządu M.Ż. i pewnie dlatego tak długo siedziała na stołku Karmaru.

Prawdomówny

Szanowni Państwo. Nie wiem gdzie Dyrektor M.Z. znalazł zatrudnienie ( po zasłużonym zwolnieniu z MG3 ). Aczkolwiek prawdą jest, że to totalna .... Pi..... Pi..... Pi.....

Lidia

@jasia - czy dowiedziałaś się szczegółów rekrutacji w Karmar S.A? Może sama udałaś się na rozmowę z pracodawcą? Warto podzielić się z innymi użytkownikami forum swoim doświadczeniem, które pomoże w jak najlepszym przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

jasia

Karmar teraz rekrutuje na stanowisko Kontroler Finansowego do Katowic i Olkusza , czy ktoś może coś powiedzieć w tym temacie?

Lidia

@Jordannnnn jak wygląda rekrutacja na stanowisko Kontrolera finansowego? Jest w tym momencie aktywna oferta pracy w Katowicach. Możesz coś więcej napisać o warunkach zatrudnienia?

Jordannnnn

Współpracuje z Karmarm już ładnych pare lat. I co powiem? Raz lepiej, raz gorzej... Zależy jaki kierownik się trafi tak i można cokolwiek, bądź nic załatwić. Jak zależy im na Tobie, bo nikt nie chce z nimi umowy podpisać to nieba Ci uchylą, a inaczej bywa różnie. A płatności? Teraz podobno niebo lepiej, bo się pracownik od przelewów zmienił i chce mu się robić, odbierać telefon i pomóc, bo wcześniej to telefon widmo, jak w telegrze...Dzwonisz tygodniami i nic. A jak już CI sie udało to obiecanki- cacanki i niestwozone historie, ze przelew już wyszedł(i chyba nie wrócił). Problem często przy zwrocie kaucji, bo procedura taka, jakbys prosił o abdykacje conajmniej... Czy polecam? zależy jaki kierownik!!! ale z grubsza tak.

mirbruk
@Jordannnnn 19.07.2017 22:12

Czy kierownik M.R jest godny zaufania ,mamndla nich robć drogi ,ale po tych opiniach się waham Możesz coś więcej opisać jak jest w tej chwili?

Jerzyce

Anka Dyr. M.Z. już nie pracuje w KARMARZE. Może i doświadczenie ma, ale niestety brak jakiejkolwiek współpracy i budowania zespołu wśród pracowników. I jest niestety bardzo nieszczery w negatywnym znaczeniu tego słowa. Np. Kierownikowi Budowy Bułgarska powiedział w ostatni dzień po południu, że już jutro nie pracuje tzn. że nie przedłuża mu umowy.

mały

każdy podwykonawca co ma choć trochę szacunku i godności w życiu z nimi umowy nie podpisze...

Jerzyce

Z płatnościami różnie, to jest duża firma, ale słyszałem przypadki o przeciąganiu faktur nawet o wartości kilku tysięcy - jest to szczerze dziwne. Co do tematu Poznania to słyszałem, że zmienił się kierownik Projektu, więc szczerze nic Ci nie powiem Ja współpracowałem z Dyr. M.Z. I jeszcze jedno słyszałem od wielu osób między innymi z APP Projekt INI o słabym budżecie na Bułgarskiej i nierealnych terminach.

anka
@Jerzyce 15.12.2016 13:41

a może pan coś więcej napisać o dyr. M.Z.?

Młody Grunwald Etap II, roboty wykończeniowe malowania i szpachlowania

Opinia
@Jerzyce 01.12.2016 15:53
Młody Grunwald Etap II, roboty wykończeniowe malowania i szpachlowania

Mozna do ciebie nr tel gdyz mam oferte od karmaru murowania na blugarskiej w poznaniu. Niby mozna s konta nrac u nich ale jak z platnosciami

Jerzyce

Ze mną Pan Dyrektor za roboty wykończeniowe nie rozliczył się pół roku po zakończeniu budowy. Śmieszne, jak On chciał współpracować z innymi ? Nie miałem pieniędzy żeby opłacić ZUS, ludziom dać na wypłaty. Człowieku przejrzyj na oczy - i co to miało być partycypacje w zwiększonych kosztach budowy ?

TOM

Najlepszy był Projekt Menager z MG3 w Poznaniu :) Mistrz świata w nic nie robieniu, wymachiwał tylko palcem i wydawał polecenia. W końcu wszyscy odeszli, a jemu Karmar podziękował na końcu. Tak Bywa Panie Dyrektorze !

Bandit

Rotacja bierze się ze słabej organizacji robót na budowie w szerokim znaczeniu tego słowa. Brak kompetentnych wykonawców, z powodu śmiesznych stawek w budżetach. Brak wypłat pracownikom za nadgodziny - pracujesz za darmo bo Menager tak powiedział. Śmieszna przerwa godzinna na lunch w regulaminie pracy to fikcja, tylko dla wyzysku pracownika.

bandit

Wbrew temu co piszą Karmar ma probelmy z kadrą i płatnościami. Nie mają stałej kadry tylko ciągła rotacja - co daje bardzo zły obraz w oczach inwestorów. Nie potrafią zapłacić za materiały w terminie, płacą z opóźnieniem np 30 dniowym.

qwerty

Dziadowska firma, robią ogłoszenia na pseudorekrutacje i nic, choćbyś miał idealnie dopasowane CV do ich wymagań. Zapewne chodzi o zwykły handel CV bo rekrutacje są dawno obstawione jak ma to miejsce w wielu im podobnym korpo. Chodzi tylko o pozory. Słowem - śmieć jakich pełno na krajowym rynku a nie firma. Nic dziwnego, że kontrahentom nie płacą i ich oszukują

człowiek

Obserwator - masz 100% racje - pracowałem w Karmarze dość długo i żaden z moich znajomych co odeszli nie żałuje. Pracownikom płacą regularnie - a co do podwykonawców to szuka się powodów by im nie zapłacić. Godziny pracy: praca zaczyna się od 7mej i trwa...

hehe

Jak wygląda atmosfera w biurze firmy ? Aplikowalam na jedną z rekrutacji i chciałabym wiedzieć jak z atmosferą pracy ? Czy są możliwości rozwoju ?

obserwator

znam z 10 osob co tam pracowaly , kazdy cieszy sie ze juz tam nie pracuje- traktuja ludzi jak smieci

Kolek

Adam to jełop, popełnił 4 błędy ortograficzne. Jest pewnie jakimś podwykonawcą, który odwalił chałturę.

mac

Hej. Pytanie mam do Ciebie, wyglądasz na osobę zorientowaną w specyfice firmy. Stanowisko IPP. Na jaką podstawę (brutto) można liczyć? Czy są jakieś dodatki (samochód służbowy, mieszkanie lub dodatek mieszkaniowy, delegacja gdy ktoś jest z poza Wawy)? Czy są premie uznaniowe miesięczne? Premie po rozliczeniu budowy? Stanowisko IPP jest w biurach budowy z tego co wiem. Jakie godziny pracy? Jakbyś mógł mi odpowiedzieć na moje pytania i opisać jeszcze nieco zadania czekające na IPP i specyfikę pracy byłbym wdzięczny. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

vanderhal
@mac 24.02.2016 21:04

brutto to 4-6tys. Mieszkanie służbowe jak masz poza miejscem zamieszkania pracę, samochód służbowy dopiero od kierownika budowy/kontraktu. Premii nie ma uznianiowych ani po rozliczeniu budowy. Jako IPP pracujesz w biurze, godziny to 8-17 lub 7-16. Zadania to wyceny, kosztorysy, ofertacje, negocjacje, umowy, spinanie budżetu itp.

adam

Witam pracuje w firmie Karmar i wiem z doswiadczenia ze firma ta to zwykli oszusci robia wszystko aby opuznic lub nie wyplacic pieniedzy podwykonawca szczegulne w krakowie

Marek
@adam 04.02.2016 21:02

A co dla nich robiłeś??

oszukany

ta firma to totalna klapa nie placa w terminach oszukuja i nakladaja kary odradzam wszystkim wspolpracy , protokoly przeciagaja jak mogo ,

mtsl

Karmar SA? Budujemy zadufanie

Zielony

Słowa kojarzące się z Karmar S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Bradzo Dobrze Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK ! Od jakiej stawki można negocjować pensję? okolo 10zł Najbardziej podobało mi się w Karmar S.A: Dobra Płaca i ludzie i panujaca tam atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Karmar S.A:

Zostaw opinię o Karmar S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karmar S.A