Miraculum

Kraków

Opinie o Miraculum

Iza

@miki widzę, że bardzo dobrze orientujesz się w sytuacji. Dalej jesteś pracownikiem Miraculum? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć coś więcej odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Wspominałeś, że nowy prezes może oznaczać zmiany w jej działaniu. Czy coś już uległo zmianie?

Tolek

Czyżby firma przeszła rewolucję domową? Może ktoś napisać coś więcej? Myślę, że czasami takie poważne zmiany są dobrodziejstwem. Nowy umysł nowe sposoby i pomysły.

miki

Polityka pani już nie prezes i fantastycznego pana już nie dyrektorka i wirtualna sprzedaż w małopolsce i podkarpaciu zrobiły swoje. Komisy i palety mydełek z zerową marżą mistrzostwo świata. Pensyjki wizażystek i niektórych regionalnych z kosmosu i bez pokrycia w zyskach. Szkoda firmy z taką tradycją,miejmy nadzieję że nowy prezes zrobi porządek i firma wyjdzie na prostą.

tomek

ak jeszcze jesteście zainteresowani to jest praca jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów i tu już trzeba całkiem dobre stawki mieć jednak wydaje mi się.

Były

Ta firma to śmiech na sali nie polecam pracy na żadnym stanowisku. Rotacja wśród przedstawicieli mówi wszystko o sytuacji w firmie. Oszukiwanie ludzi to normalna praktyka. A o jakości produktów nie będę się wypowiadał bo dla czegoś się nie sprzedają :) Jeżeli macie możliwość pracy w Biedronce to lepiej iść tam niż do Miraculum (lepsze pieniądze ). Pozdrawiam Były Pracownik

iza

Jak wygląda praca na produkcji? Ile ludzi zatrudnia tam Miraculum i czy w ogóle są przyjęcia?

WWA

Nie polecam pracy dla tej firmy .Oszuści obiecują jedno robią drugie. Najlepszym opisem sytuacji w tej firmie jest sms o powiadomieniu zablokowania rozmów lub info o zablokowaniu kart flotowych:) Pani prezes uważa ,że może wstrzymać ludziom premie ponieważ za mało sprzedali;)Targety w większości nie do zrobienia nawet w 80%,wyrobia kilka osób w polsce i to nie co miesiąc bo nie ma takiej rotacji w sklepach :) Śmiałkom życzę powodzenia , wszystkim którzy mają wybór radzę przyjąć inna ofertę pracy! Szkoda zdrowia

Albert

Skutek może być tylko jeden.....padaka w firmie.

słoneczko

A ja jestem ciekawa,czy program naprawczy Pana Olecha przyniesie taki sam skutek jak w sorayi?????

jimi

Targety po 120 na detalu...więc ludzie bez podniety,do tego premia uzależniona od ściągalności kasy.jak zrobisz plan a będziesz miał słabą ściągalność to premia marniutka.A jak ludzie płacą to handlowcy mają rozeznanie. Pozdrawiam

misiek

Hey.... Mam pytanie jakie warunki dostaje PH??? jak kasa na star? jak z premiami? ilu klientów dziennie? jakie plany? jakie narzędzia? i co przyjdzie do głowy?? :) pozdro

misiek

roman

a był ktoś ostatnio u nich na rozmowie? co tam teraz proponują

dewa

Ta firma to porażka totalna dziwie sie ze jeszcze nie upadla!!! 10zł/h brutto!!!! Zenada niech sami za tyle pracuja

roman

ogłoszonko jest na "pracuj", spec. ds administracyjnych, z tego co się wywiedziłem to mają nie za dużą flote

roman

widzę ze pojawiło się ogłoszenie na flotowca, ma ktoś wiedze jaką flotą dysponują w chwili obecne?

kkiska

Macie jakieś informacje o pracy P.H.?

vizard

Witajcie! Zanim Wasza spółka upadnie do końca, chciałbym porozmawiać z pracownikami. Choćby z jednym, mam dla Was dobrą ofertę, z pewnością Was (pracowników Miraculum) zainteresuje. Mój mail we2302@wp.pl POZDRAWIAM

karol
@vizard 16.07.2013 16:31

pewnie robocik byłby tańszy od Ciebie a ty byś gryzł gruz cyganie

w miraculum pracujemy jak robociki. na discovery widzialem ze robia to maszyny , ale po co placic za droga maszynerie , jak mozna miec taniego robola ..? robociki maja 5 min przerwy na potrzeby i potem znowu - te same ruchy przez kolejne godziny. i tak w kolko . mozna [usunięte przez admina] dostac. i to za te kase... ja odchodze...

irek_tom

Chciałbym kupować wyroby Miraculum w Polsce. Za dokonanie przelewu 18,80 Euro z banku PKOBP do Niemiec zapłaciłem 115 zł (słownie: sto piętnaście złotych), co pozostawiam bez komentarza. Wyroby są warte swojej ceny w złotówkach.Kupiłem perfumy Pani Walewska-Gold i Classic po 5,90 Euro + koszty wysyłki 7 Euro. Z poważaniem Ireneusz Tomczak irek_tom@op.pl

Zostaw opinię o Miraculum - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miraculum