Miraculum
counter
2 38 38 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy w firmie Miraculum są regularne szkolenia pracownicze?

Robert Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Klient

Mam pytanie następującej treści: Na przełomie lat 60 i 70- 20 wieku produkowano( lub licencja) wodę kolońską lub perfumy męskie "Dyplomat" o niesamowitym męskim zapachu na pewno była to ekskluzywana woda w opakowaniu czerwonym z meszką chyba otwieranym jak dla branzoletki , butelka podłużna wysmukła. Pytam dlatego gdyż ten zapach mnie cały czas prześladuje i w drugiej połowie lat 90 poczułem go u turysty angielskiego w jednym z lokali gastronomicznych w Krakowie z tego wnioskuję , że mogła być produkowana na licencji lub Miraculum była dystrybutorem tej wody(perfum). Jeżeli są jakieś archiwa produktów firmy to prosiłbym o odpowiedź czy coś takiego było w produkcji Miraculum w tamtych czasach.

Olo Nowy wpis

To polska firma z tradycjami, ale od kiedy zarządzają ją panowie od akcji to istna tragedia. Czy widzieliście firmę kosmetyczna, handlową, bez kadry zarządzającej- bez dyrektora sprzedaży, bez dyrektora marketingu? Ewenement. Wiec sami sobie odpowiedzcie jak tu się pracuje, Było SUPER, jest bardzo żle. :(

Beata Nowy wpis
@Olo

Cześć, wypowiadałeś się już jakiś czas temu ale może tu jeszcze zajrzysz i mi odpowiesz. Jak sytuacja wygląda obecnie w Miraculum? Czy aktualnie dobrze się pracuje w firmie? Napisz proszę coś nowego na ten temat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 145 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Miraculum?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Marlena

Trzeba być po prostu dobrym pracownikiem bo firma jest ok ale wymagająca, polecam!

Miraculum słaba firma

Słaba organizacja firmy, prezes nie wiadomo co wymaga ( załamana jestem), a wypłate dostałam po dwóch tygodniach, a mam chore dziecko... Nie polecam tej firmy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Miraculum? Chętnie zatrudniają?

Darek

Jak wygląda rekrutacja i czy jest teraz prowadzona, na stanowisko kierownika ds. kluczowych klientów ? Fajnie się na tym zarabia i czy to ciężki kawałek chleba?

Nie polecam
@Darek

Jak się robi wały to się suuuper zarabia na tym stanowisku . Nie polecam, chyba że lubisz wazeliniarstwo i wchodzenie w (usunięte przez administratora) to próbuj

Użytkownicy czekają na odpowiedź 549 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Miraculum?

Cezary

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać jak firma funkcjonuje?

krzak

Po lekturze nawet cv tam nie puszcze hehe.

Iza

@toko czy w tej sprawie zwróciłeś się również bezpośrednio do pracodawcy? Warto reagować, jeśli w pracy widzi się jakieś nieprawidłowości. Próbowałeś to zrobić?

toko

pracowałem w koszalinie w mps produkowałem krem do golenia pollena wars i d amaris to był wydział solar 7 jeżeli państwo będziecie następnym razem na tak zwanej kontroli to poproście na zleceniach aby wam pokazano hale solar 7 gdzie jest produkopwany krem tam zbiorniki do produkcji kremów wogóle nie sądezynfekowane na zleceniach jest rubryka czy jest wykonana dezynfekcja a dził kontroli jakości wogóle tegonie sprawdza

Iza

@miki widzę, że bardzo dobrze orientujesz się w sytuacji. Dalej jesteś pracownikiem Miraculum? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć coś więcej odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Wspominałeś, że nowy prezes może oznaczać zmiany w jej działaniu. Czy coś już uległo zmianie?

Tolek

Czyżby firma przeszła rewolucję domową? Może ktoś napisać coś więcej? Myślę, że czasami takie poważne zmiany są dobrodziejstwem. Nowy umysł nowe sposoby i pomysły.

miki

Polityka pani już nie prezes i fantastycznego pana już nie dyrektorka i wirtualna sprzedaż w małopolsce i podkarpaciu zrobiły swoje. Komisy i palety mydełek z zerową marżą mistrzostwo świata. Pensyjki wizażystek i niektórych regionalnych z kosmosu i bez pokrycia w zyskach. Szkoda firmy z taką tradycją,miejmy nadzieję że nowy prezes zrobi porządek i firma wyjdzie na prostą.

tomek

ak jeszcze jesteście zainteresowani to jest praca jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów i tu już trzeba całkiem dobre stawki mieć jednak wydaje mi się.

Pomocny

1800 zł i to nie średnie tylko ostateczne zarobki , ponieważ premia jest jedynie niespełnioną obietnicą . Nie polecam pracy chyba że , lubisz być oszukiwany i wyzyskiwany :)

Pomocny

Były

Ta firma to śmiech na sali nie polecam pracy na żadnym stanowisku. Rotacja wśród przedstawicieli mówi wszystko o sytuacji w firmie. Oszukiwanie ludzi to normalna praktyka. A o jakości produktów nie będę się wypowiadał bo dla czegoś się nie sprzedają :) Jeżeli macie możliwość pracy w Biedronce to lepiej iść tam niż do Miraculum (lepsze pieniądze ). Pozdrawiam Były Pracownik

iza

Jak wygląda praca na produkcji? Ile ludzi zatrudnia tam Miraculum i czy w ogóle są przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Miraculum - Kraków

Miraculum