wd meats

Coleraine

Opinie o wd meats

janko
użytkownik zarejestrowany

@Karnol a Ty masz problem z udzielaniem odpowiedzi czy lubisz utrudniać wszystkim dokoła życie.. ktoś pyta o warunki w wd meats, ja ich nie znam, więc nie będę człowieka krytykować za ciekawość. Sam chętnie bym się nieco o firmie dowiedział, ale widzę, że to wielki problem tutaj.

Pat

Jak sie dostac do tej firmy?

Galanonim

W tej pracy jest coraz gorzej ucinają nam godziny jak dawniej gościu który robił na końcu taśmy zaczynał prace o 7 i stał 20 min bez roboty to mu płacili teraz musi przychodzić na 7.20 żeby nie stał a to dzięki komu dzięki Panu(usunięte przez administratora)

T

potrzebują tam ludzi do pracy ?

anonim3

nigdy tam niebyło ok i nie jest i nie będzie dzięki takim osobą jak pan [usunięte przez moderatora]

ja tez tam robilem ,i ciekawych wspomnien nie mam a co do tych [usunięte przez moderatora]to racja!!!!!!!!!!!

nic rewelacyjnego wiem bo tam pracuje ale praca jak praca robić trzeba :P

anonim2

no ja tam pracowałem noi za ciekawie niejest pełno karierowiczy heh i [usunięte przez moderatora]

Jest OK

Zostaw opinię o wd meats - Coleraine

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wd meats