bez doswiadczenia

Anglia

Opinie o bez doswiadczenia

darek

Doświadczenie jest akurat taka słabością, której to pozbywamy sie kazdego dnia. Sytuacja z szukaniem pracy w Anglii jest podobna do szukania jej w Polsce. Najpierw trzeba podszkolić język, to wiele osób zaczyna od pracy na zmywaku, budowie, czy w fastfoodzie lub kawiarni, potem dopiero można szukac czegoś w lepszym zawodzie.

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy bez doswiadczenia Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

bez doswiadczenia nie znaczy,ze nie potrafi wrecz przeciwnie bardziej sie przyklada i stara aby wypasc jak najlepiej.Praca brak spowodowana kryzysem brakiem doswiadczenia,nie znajomoscia jezykow

Zostaw opinię o bez doswiadczenia - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bez doswiadczenia