BroMargo Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o BroMargo Sp. z o.o.

piwo

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku dla pracownika a kierownictwo szkoda slow

Agatki

Bromargo Margońska wieś 42a. Jeżeli ktoś chce tam pracować to musi liczyć się z tym że nikt nie będzie dążył go tam szacunkiem. Tam kolega kolegę sprzeda za premie od prezesa. Płacą nieźle ale jest podział na tych przydupasów prezesa którzy tylko mają dobrą gadka i "czarnuchów" do roboty. A to co dzieje się w księgowości to .....szkoda gadać -lepiej żebyś tam nie trafił.

Pracowałeś już w firmie BroMargo Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o BroMargo Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BroMargo Sp. z o.o.