Grupa A5 sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Grupa A5 sp. z o.o.

shadow

Ważne dla mnie jest to, że jest szansa na socjale.

grazynaka
@shadow 17.10.2016 23:04
Ważne dla mnie jest to, że jest szansa na socjale.

Czy ktos moze podac mi adres grupy A5 potrzebuje RP7 do zusu - byly pracownik.

BEA

Krokus Logistyka - zapadła się pod ziemię. Odradzam współpracę. Nikt nie odbiera telefonów, nagle nie ma nikogo kompetentnego w sprawie płatności. NIE POLECAM, ODRADZAM.

pracowałam

Kiedyś było fajnie, a bardzo kiedyś podobno jeszcze fajniej. Ale niestety zaczęło się psuć kilka lat temu. Ja też niezmiernie się cieszę, że już mnie tam nie ma. JK w pewnym momencie zaczął tragicznie traktować pracowników, wszystkich, nawet tych, którzy byli zawsze lojalni. Długi GA5 są ogromne. Szkoda, że tak się to skończyło ....

DOMINO

MARYNA nie bądź naiwna i słuchaj ludzi którzy piszą te opinie. Na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś sieje bzdury. Z twojego wpisu wiem jedno - nie masz pojęcia o rynku książki ani o samej firmie. Tak na marginesie to GRUPA A5 nigdy nie była firmą wydawniczą tylko dystrybucyjną. Skoro w "bankrucie" widzisz szansę dla siebie to faktycznie tam pasujesz.

była pracownica

Całość to jedna wielka żenada, a była Grupa, Karsen, Esse, to na jedno kopyto robione spółki Jacka K, co kosi kasę od teścia a sam kładzie kolejne firmy. Pozazdrościć stałego dopływu gotówki, mam nadzieję, że komornicy niedługo poradzą sobie z jej nadmiarem:) Oszczędza się na pracownikach, nie płacąc za nadgodziny i każąc płacić na zwolnieniach, a powinno się na biurze, w tym pokoiku prezesa, wielkim jak jego ego. Mniej warte typy od niego to tylko kierownicy poszczególnych spółek, poza Anią z wydawnictwa, która nie wiem, co tam robi.

No to widzę, że pozbycie się mnie z Grupy (szeroko rozumianej) było najlepszym co mogło mi się zdarzyć. Cieszę się, że mnie już tam nie ma tym bardziej, że taki kwas się tam dzieje. Nie pracowałem tam zbyt długo (ok. 3 lat), ale to w jaki sposób ze mną się rozstano nadaje się do sądu pracy. Teraz już wiem, że nie warto spalać się dla takich pracodawców jak Grupa (mowa tu o wszystkich firmach pod tym adresem). Ludzie jeśli macie inny wybór nie podejmujcie tam pracy - szkoda czasu, zdrowia i pieniędzy.

monia

Tragedia, nie polecam nikomu żadnej z firm, która się tam mieści. Stary Ontom teraz Karsen, stara Grupa a5 teraz krokus logistyka itd. Warunki pracy fatalne,"szefowie" i "kierownicy" niekompetentni. Płace minimalne, nawet jak ma się kwalifikacje. Tną koszty i to widać. Plus do tego co jakiś czas najazd komorników.

gość

Wszyscy najlepsi sami odeszli, powracali ci co kiedyś ich wylano jakaś paranoja

były

czy wie może kto jeszcze został na polu walki w Krokus Logistyka?

iga

Robi - to jakieś żarty??? ha ha ha chyba sam Jacek K pisze

była pracownica

@prito, kierownik nadal jest. zajmuje się głównie mobbingiem, broń boziu pracą. @robi, masz nieaktualne informacje;) grupa a5 już nie istnieje, zbankrutowała i majątek zajął komornik. Byłam przy tym, jak wparowali na krokusową:D teraz jest krokus logistyka i jakoś wśród jej klientów nie widać krezusów:D a współpraca z empikiem to staaaara historia

robi, nie rób sobie jaj

znajomy

a gdzie kierownik znajdzie pracę jak to taki tyran żadna porządna firma go nie zatrudni bo nie będzie chciała mieć problemów z Inspekcją Pracy.

nnn

Czy słynny kierownik magazynu został już odpalony? jeśli nie, nie ma na co dłużej czekać do dzieła

mmm

Pożal się boże działolność

ewus

Nadmienie tylko ze pan prezes JK ma dziwną tendencje do otwierania wielu firm, czego efektem są długi ciągnące się od ok 10 lat - do chwili obecnej nie spłacony zus firmy E+J i podobnych tworów pana Jacka....

BYŁY Pracownik

czy się zwalniamy raczej nas zwalniano, ze stu osób zostało zero. Część tych którzy zostali przeniesieni do innych tworów pana JK jeszcze tam są , a pozostali zostali wyrzuceni na bruk. Tytanic tonie. Praca tam to strata czasu. Nie polecam.

uwaga na nich!!!

Uwaga na Grupę a5, krokus logistyka, esse i inne poronione twory Jacka K.! Wszystko to oszustwo, naciąganie klientów, księgarnia sprzedaje książki, których nie ma stanie, a kontaktu doprosić się nie można! Komornicy kręcą się na każdym kroku nic dziwnego, że przenieśli na papierku firmę gdzie indziej.

była pracownica

do Wiśnia - nie znalazłeś nic o upadłości bo źle szukasz. Należy wejść na stronę https://ems.ms.gov.pl/krs i pobrać wydruk (odpis) z krs - dział 4 są dane o postępowaniu upadłościowym

gość

No i co że nic nie zostało ogłoszone? Siedziba na Łąkowej jest czysto wirtualna, spróbuj tam kogoś zastać. A cel jest prosty - żeby się wierzyciele nie kręcili na Krokusowej.

była praconica

uwaga na tę i inne firmy pana JK!!! Grupa A5 upadłość, znika "na papierku" z ulicy Krokusowej i przenosi się do "wirtualnego" biura na Łąkową! Cel??? Może być tylko jeden - odsunąć się od bur..lu, który się sam zrobiło. Jeszcze raz uważajcie na nich.

znajomy

odradzam !!!!!!

pracownica

@kulfon, ale w krokus logistyce?

kulfon

ostatnio nawet na czarno zatrudniają - wstyd i jeszcze rz wstyd...

klient

Uwaga! Firmy Esse i wydawnictwo jk to też "dzieła"( usunięte przez administratora ) W całości panoszy się nadal( usunięte przez administratora ) Krokusowa 1-3 to burdel na kółkach, nie dajcie sie zmylić różnymi nazwami spółek! Uwaga na nich bo długi a5 ciągną się tez za esse, o uczciwej wspolpracy nie ma co mowić także z uwagi na tamtejszą kierowniczkę.

kulfon

co za nowa mała?

@kulfon 04.06.2014 10:48
co za nowa mała?

@kulfon, jaka nowa mała? bo jak nowa co się rządzi to była jakaś nowa kierowniczka, kumpela Jacka M.

old

To była kiedyś naprawdę fajna firma , szła jak burza, wszyscy zap... bo wiedzieli za co , były nagrody,imprezy itd. ale prezes wyłączył się z firmy na jakieś 3 lata, a gdzie kota nie ma tam myszy harcują , a potem były już tylko próby ratowania, piszecie że prezes jest miękki i daje sobie mydlić oczy, nie doceniacie go...

@old 03.06.2014 00:03

Nie prawda . Bardzo doceniamy. To prezes mydlił oczy swoim kontrahentom. Tak skutecznie, że nie mogą się pozbierać od tej wieloletniej wydajności (jak napisał Ole).

nnnn

Szkoda tylko tych nielicznych którzy jeszcze tam zostali, ale to tylko kwestia czasu. Ludzie już nie mają siły i chęci tam pracować.Kierownik magazynu słynny Jacek M. robi wszystko aby uprzykrzyć życie każdemu.

gość

Skoro prezes od lat nic nie widzi to znaczy, że nie nadaje się na prezesa. A może widzi, i upadek ma swój cel?

gall

Grupa A5= Krokus Logistyka porażka. Nikomu nie polecam.Szkoda że prezes nic nie widzi co robią z jego firmą. Jak tak dalej pójdzie po Grupie A5 polecą kolejne firmy.

luzik
@gall 12.05.2014 17:06

Niestety współpracuję z A5:( nieźle mnie wysterowali. Gall czy mógłbyś się do mnie odezwać na priv. e-mail: luzik315@interia.pl

były

Dopóki nie zmienią Kierownika Magazynu w Magazynie nadal będzie zastraszanie i terroryzm Jacka M. Facet tak omamił Prezesa, że ten nie wie co się dzieje z ludźmi na magazynie. Kiedyś było inaczej. Prezes zszedł na Magazyn, porozmawiał z pracownikami itd. Może wpływ na zachowanie Prezesa ma/miała również Fidata. Miała wyciągnąć GrupęA5, a doprowadziła ją do upadku inkasując niezłe fv za swoją robotę. Dla Prezesa nie ma ludzi nie zastąpionych, ale jak widać w końcowym efekcie - decyzje, które podjął razem z Jackiem M doprowadziły firmę do tego gdzie jest teraz. Opinia na temat Grupy A5, a teraz Krokus Logistyki poszła w Świat i tylko wymiana zgniłych jabłek może przywrócić jej blask lub też poprawić wizerunek w oczach choćby pracowników. Na początek proponuję odpalić Jacka M.

kiedyś

Firma upadła przez nieudolność prezesa,który otacza się ludzmi o niespełnionych marzeniach władczych,swego czasu była moc i potencjał w Grupie,ale dziwne ruchy kadrowe i rozstawanie się z osobami mającymi duży wpływ na funkcjonowanie firmy spowodował upadłość , pracowałem tam dość długo ale i za długo ,afer,skandale,wzajemne donosy ...tak to później wyglądało ogólnie jak wiele osób mam nie najlepsze odczucia co do Grupy A5 i do osoby słabego prezesa.

dawna

Ja też nikomu nie polecam tej firmy nawet najlepszym wrogom,(usunięte przez administratora)pracowników w biały dzień, zresztą po opiniach doskonale widać czym to pachnie.

były

Nie ma czego polecać bo ta firma już upadła,a nowa(krokus logistyka)upada przed debiutem z powodu braku zainteresowania u kontrahentów.P.S. nawet na magazyn się nie nadaje!!!

@były 20.03.2014 19:38

witaj:) czy możesz napisać do mnie na priv: luzik315@interia.pl

pracownica

Radzi sobie dobrze na rynku? Grupa a5 zbankrutowała, a cała firma to kolos na glinianych nogach. Kolejne spółki-przykrywki dla beztalencia prezesa, który nie umie jednej firmy dociągnąć do porządnych wyników. Nadaje się co najwyżej na kasę w Tesco, a bez utalentowanych ludzi wokół do niczego by nie doszedł. Prędzej czy później wszystko to mu się sypnie, przez zatrudnianie znajomych i zakompleksionego kierownika magazynu, którg zamiast pracować spędza czas na terroryzowaniu pracowników. (usunięte przez administratora) Dobrze, że to już koniec mojej przygody z tą koszmarną firmą. Nikomu nie polecam.

Agata

Ach.., miło , dzięki za pozdrowienia :-), PS. imiona piszemy z dużej litery :-P

jar

Pozdrowienia dla agaty i ani dobrze mi było z wami sm i ld

dimisit

Nie mam pojęcia o obecnych warunkach. Moi znajomi dawno się już ewakuowali. Z tego co wiem chodziło o kasę.

Dimisit

Fajna informacja. Ta cała organizacja straciła jaja jakieś 3-4 lata temu. Narzekali na jednego dyrektora który był cwany ale miał miękkie serce to teraz mają drugiego. Z nim nie ma słodkiego ciu...ciu...ciu... tylko jest do roboty albo do roboty i zawsze mało i zawsze źle. Najlepiej jak najmniej płacić, dzień pracy to 12h, zero urlopu, zero rodziny, tylko(usunięte przez administratora) praca. Prawdopodobnie Pan dyrektor szkolił się w Bangladeszu. Żal że tak się dzieje że prezes tradycyjnie ślepy. Zmienić nazwę na GRYPA A5

były dobry pracownik

"Grupaa5" upadła. Teraz mamy Krokus Logistykę - ciekawe jak długo. I tak już na rynku Prezes jest nic nie warty. Proponuję zmienić specyfikę działalności i zwolnić jeszcze parę osób. Wskazówka dla Prezesa. Każda ryba psuje się od głowy.

DIMISIT

Nie pracuję już w Grupie A5 dokładnie tyle lat ile tam pracowałem. Czytam opinie i nie rozumiem sensu zamieszczania komentarzy o osobach i ich wyczynach. Księgowość wiedziała ile, kto i na co wydaje, była akceptacja z góry i ten temat nie podlega dyskusji. Mówiąc inaczej – firma na siebie zarabiała i to z przysłowiowa górką, dlatego patrzono przez palce. Za moich czasów było SUPER co jest teraz znam jedynie z opowiadań z kliku źródeł które jednomyślnie podkreślają że to koszmar. Rzekomo problemy finansowe to jedno a drugie to chamstwo kadry zarządzającej.Należy pamiętać że nie łatwo być szefem działu a jeszcze gorzej kompetentnym pracownikiem u głupiego szefa. Co więcej złe zdanie mają klienci i wydawcy a to już poważny problem. Żal że PREZES kładzie kolejną firmę. Firma słynęła z rodzinnej atmosfery, dobrych zarobków i inwestycji w ludzi. Uważam że wszystko jest do odbudowania – wystarczy (usunięte przez administratora) otworzyć się na to co mówią ludzie. (usunięte przez administratora)

???

Kiedyś w Azymucie pracował taki cham jak [usunięte przez moderatora]- fikał, brykał i się doigrał. Niech trafi na kobietę która wspomni swojemu mężowi, partnerowi o jego tekstach. Ręczę Wam że ktoś obije mu mordę albo sprawa trafi do sądu. Panie [usunięte przez moderatora] otwórz Pan OCZY bo za chwilę będziesz się Pan włóczył po sądach.

Obserwator

Powiedzcie mi co to za pajac ten cały [usunięte przez moderatora]? Wszyscy na niego narzekają i nikt nie może na niego znaleźć rady? Ludzie co wy?

XXX

obserwator - 2013-07-31 19:30:59 [usunięte przez moderatora] robi to co mu każe [usunięte przez moderatora]. Dziwię się nadal, że [usunięte przez moderatora] jeszcze nic nie zrobił z [usunięte przez moderatora]. Ludzie na magazynie są bardziej zastraszeni niż wieźniowie w zakladzie karnym przez falę. Stwierdzenie Kierwonika Magazynu do brygadzistki typu "dawno [usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora] nie miała i to jest powodem złego dnia" nie jest chyba stwierdzniem, którego przełożony może uzywać. Takich cytatów używa co do swoich podwładnych kilka razy w tygodniu. Miejmy nadzieje, że kiedys trafi na odważną osobe, która go zniszczy, bo ludzie którzy tam pracuja boja się o robotę i siedzą cicho.Sądząc z Twojej opinii to w Grupie tradycyjnie bezprawie na pierwszym planie. A teksty kierownika magazynu (którego nie znam) stawiaj go na równi z kupą śmieci. Co do za gość. Daj mi nr do niego to zaraz przycichnie. Pewnie to jakiś [usunięte przez moderatora] który nie jest facetem i gra gangstera przed podwładnymi. Szkoda mi poszkodowanej i kolejnych tak poniżanych przez takie kierownicze dno ! A [usunięte przez moderatora] jak zwykle nie zareaguje bo się boi - dopiero jak wpadnie jakiś rozwścieczony mąż, chłopak, partner i przyłoży kierownikowi to skończy się ta sielanka. Dlaczego nie złożycie zawiadomienia do PIP ? Pracownik też człowiek i też ma swoje prawa. Obecne czasy stwarzają sytuacje prowadzące do nadużyć ze strony pracodawcy i kadry zarządzającej. Uwierz mi że możecie z tym zrobić porządek w kilka dni. Jak coś to pisz. Zawsze pomogę.

obserwator

Aktualna siedziba Grupy - Łódź, Krokusowa 1-3 reszta danych w internecie

Mam wrażenie że Ty nie wiesz o czym piszesz. Jeżeli pracowałaś/eś w Grupie A5 jeszcze na Kilińskiego to masz prawo zabierać głos. Jeżeli nie to lepiej przemilcz.

STARA WIARA - 2013-05-09 10:52:03 STARA WIARA – nie zgadza się z większością zamieszczonych tutaj opinii. Tworzyliśmy tę firmę od podstaw wraz z prezesem. Było jak w bajce ale dobrze pracowaliśmy na wizerunek firmy, na jej sukces i poza super kasą mieliśmy satysfakcję. Wszyscy handlowcy byli doświadczeni, ambitni, zdeterminowani , nastawieni na sukces i pracowali raz 4h a raz 24h. To samo magazyn i inne działy. Każdy wiedział co ma robić i znał swój zakres obowiązków i odpowiedzialności. Były imprezy, wyjazdy, balety, huczne święta, bony, premie, podwyżki, dobre samochody, konkretnie wyposażone stanowiska pracy ale firma zarabiała i stać ją było na to. Problem polegał na tym że za szybko przyszła kasa i jednemu z nas (nie prezesowi) poprzestawiało się w głowie. Żył plotką, mitomanią, zazdrością i wielu z nasz chcąc nie chcąc odchodziło. FAKT – prezes był wtedy ślepy. Co jest dzisiaj nie wiem, bo mnie tam nie ma. Natomiast z doświadczenia wiem że narzekają ci co nic nie robią albo robią z siebie ofiarę bo nie widzą swojej nieudolności. Moja rada – żaden pracodawca nie zwolni osoby skromnej, kreatywnej i lojalnej. A prezes takich szuka i takich docenia. POLECAM !!!Raczej nie wiesz o czym piszesz albo ta opinia jest na zlecenie samego Prezesa i może jej autorem jest Pani [usunięte przez moderatora]

STARA WIARA

s

Wygląda na to, że ta firma to naprawdę niezły kwiatek, na rozmowie rekrutacyjnej oczekują, iż odda im się za free pomysł, więc prawdopodobnie kandydat będzie już zbędny.

Zostaw opinię o Grupa A5 sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa A5 sp. z o.o.