Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Połeta

Para meneger oddziału i jego permanentny brak szacunku do ludzi pracujących w szczecinie. (usunięte przez administratora). Pracowałem tam niecały rok, ale ten rok zapamiętam do końca swojego życia. Najgorszemu wrogowi nie będę życzył takiej gehenny jaką przeżyłem. Minęło 3 lata, a do tej pory śni mi się po nocach ten pusty basowy śmiech i klepanie po ramieniu.

Partacz

Nie wiem jak trzeba mieć (usunięte przez administratora) w głowie, żeby pracować w tej firmie, w tych czasach na stanowisku BD. Jak myślę o tym co ja przeszłem to mnie aż (usunięte przez administratora) piecze na samą myśl o DM i jego STLach

PCV

panu (usunięte przez moderatora).paramenagerowi tez podziekowano, pol depotu odetchnelo

jjjjjjjj

2100 golasa netto. premia 500 teoretycznie realnie. jak masz fart to i z 800-1000premii

Przedstawiciel Handlowy

Pytania standardowe ,opowiedziec trzeba o poprzednich pracach, dlaczego tam nie pracujemy

Jakie masz cele w zyciu , czego oczekujesz itp , bez stresu

jożin z bażin z pomorskiej

anonim - 2013-07-03 17:48:07 No to nie brzmi to jakoś super :) Ale może jednak zapytam: jakie pieniądze są oferowane w Coca Cola HBC?Niewymierne do pracy. Upierdzielili wszystko jak wlezie promil ludzi z polski dostaje pseudo ("premie") Jak to się mówi dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Tutaj trzeba by było powiedzieć raczej o bagnie!

ph

W chwili obecnej do pracy biorą każdego jak leci, bo niestety nikt nie chce pracować dla tej firmy a dużo obecnych pracowników odchodzi. Zapraszamy, często pracujemy ponad 8h, dostaniesz tyle priorytetów do opanowania mieszczących się w pensji zasadniczej, że szybko Ci się odechce tu pracować.

DeReKtOrEk

Gdybym był wstanie pokazać w tym miejscu jakie miałem emocje pracując w tej debilnej firmie z tymi (usunięte przez administratora) to musiałbym walnąć główką w monitor, aby pracownik CCHBC czytający ten komentarz dostał prosto w nos.

POLAK

Aby zrozumieć pracę w tej firmie wejdź na ten adres: 1. Oddział w Szczecinie 2. Wizerunek prezesa firmy w kostiumie ssmena jakiś tam Abdullach WisiMuLacha http://tiny.pl/h2121

OŚWIECONY

Czas wyeksploatowania handlowca w COCA COLI SZCZECIN to 6m do roku. Po tym czasie pracują tam psychole albo ludzie uwiązani kredytami! jeszcze jest jedna ewentualność można być informatorem kieronika/ków i liczyć na jakieś (usunięte przez moderatora) śmieszne awanse z których wszyscy mają bekę....

OBPC czy jaki huj

Strategia 3 opakowań zniszczy wszystko i wszystkich w tej firmie. A głąby ze Szczecina w niczym tutaj nie pomogą. Na maxa (usunięte przez moderatora) firma i ludzie z klapkami na oczach. Stanowczo odradzam pracę w tej (usunięte przez moderatora)firmie.

dudek

Ciężko jak w każdej innej firmie.Cieszę się że w tych trudnych czasach mam pracę gdzie płacą regularnie i całkiem całkiem.Oczywiście zgadzam się z moimi przedmówcami ze jest ciężko ale to nie jest praca dla każdego...

Pracownik CC HBC SZCZECIN

Wahałem się z wystawianiem opinii o moim pracodawcy. Ale cóż, w powyższych opiniach zasiane jest ziarno prawdy. Drodzy państwo chciałbym zauważyć, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Inną sprawą jest, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :> i zarządzania kierownika. Pamiętajcie, że w każdej firmie są ludzie i parapety. Warto dodać, że jeden z kierowników ma zdolności do wykańczania psychicznego ludzi swoimi sposobami zarządzania, osobowością kłamstwami itp.

(usunięte przez moderatora)Cóż jednak kapitalistyczny wytwór zwany coca colą też da się sprywatyzować! A wszak się mówi o prywatyzacji spółek skarbu państwa. O a jednak PO ma też swoich ludzi w szeregach coukhozu! brawo obcokrajowcy (usunięte przez moderatora) tak trzymać idźcie śladami PEPSI a szlak was trafi! (usunięte przez moderatora)

lolo

niestety to prawda, szkoda czasu i zdrowia dla tej firmy - wybzykają Was bez wazeliny i zrównają z ziemią udeptując butami aż się kure...fsko rozczarujecie - że niby tak kolorowo miało być w tej firmie po czym odejdziecie a głosy wokoło zaśpiewają Witajcie Po Radosnej Stronie Życia !!!!!

ja i mój wujek lubimy 69

Niestety to prawda...

Coca Cola HBC Polska lokacja Szczecin. Jakiś czas temu uwolniłem się z sideł tej firmy jak ktoś to wcześniej nazwał \(usunięte przez administratora)". Czytając powyższe opinie wnioskuje, że pisane one były na gorąco na tak zwany żywioł! aczkolwiek nie trudno się z nimi nie zgodzić Pozwolę sobie wypunktować to co mnie spotkało oraz moich przyjaciół/kolegów \"Market developerów\" tj Handlowców. 1. Etat 1/1 obowiązków na jednego MD tyle ze 3/1 etatu było by za mało. i doba conajmniej 72h Przy czym praca ma być wykonana w 8h a jak dłużej to peszek pracowało się bez nadgodzin! 2. Bezmózgowiec dyrektor regionalny 3. Niewykwalifikowany nieodpowiedzialny bez wiedzy i umiejętności przywieziony w teczce \"Dyrektor oddziału\" 4. Niewykwalifikowana, niewyrozumiała armia \"kierowników\" MD 5. Chaos, burdel, w każdej komórce firmy. PRZYKŁADOWY OPIS DNIA PRACY WIZYT 30 na 8 godzin pracy Godzina 8:00 START wizyta u pierwszego klienta. Wizyta handlowa wg wszystkich standardów wyjście od klienta godzina dziewiąta... UPS trzeba nadrobić stracony czas.... więc gonimy czerwonymi Yariskami po mieście i wioskach... bo do końca dnia zostało nam po 24min na jednego klienta z dojazdem...FUCK godzina 9 dzwoni kierownik i mówi (usunięte przez administratora)się rozchorował i wspomóż mnie i razem z(usunięte przez administratora) zrobicie jego trasę po 50% na głowę.... \"QRCZE PIECZONE\" po jego telefonie trzeba zrobić przez 7 godzin 44 punkty czyli po 15 minut na wizytę wraz z dojazdem.... (luz jak to kolega z tego samego miasta bo nie daj boże rozchorował się kolega z Pyrzyc jakieś 50km od szczecina i dojazd zajmuje jakieś 40 min) ok... (usunięte przez administratora) się po punktach kilka razy dzwoni kierownik zrób to zrób tamto podjedz tam...zadzwon tam.... zrób ankiety... przyciśnij z MTRIXEM... wstaw sprzęt chłodzący... przygotuj punkty na Miasta i Miasteczka (dodatkowa premia marne 300 zł brutto) aha dzwoni kierownik o 14 i przypomina mu się, że MUSI zrobić zebranie i trzeba na nim obowiązkowo być bo trzeba zrobić szkolenie z nowego systemu....i na godzinę 16 trzeba zjechać do firmy. Po szkoleniu i zebraniu. Siąść w samochodzie albo jeszcze na firmie (po godzinach pracy) policzyć pieniądze rozliczyć dokumenty pojechać na pocztę wpłacić je i o godzinie 19 człowiek przyjeżdża do domu. Musi posprzątać ugotować zając się dzieckiem et cetera. Nie ma na nic siły wylewa pomyje na żonę frustracje przelewa na wszystkich bliskich, rozwód albo co najmniej psychiatra gwarantowany. Witamy po radosnej stronie życia w Coca Cola HBC Polska Szczecin. A na koniec miesiąca dostanie pensje przy średnim miesiącu 3.000.00 na leki i psychiatrę wyda 1.000.00 i na przeżycie następnego frustracyjnego miesiąca ma 2.000.00 tysiaki. Zanim kto kolwiek złoży tam aplikację niech się 100 razy zastanowi czy aby na pewno warto psuć siebie, swoje życie i zdrowie dla kilku groszy, nabawić się frustracji i jakiegoś śmiesznego doświadczenia w firmie Coca Cola. Nie piszę tego, ze względu na urazy personalne do kogoś, lecz ze względu czysto Fair Play Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. P.S Nic nie zostało przerysowane i przekoloryzowane. Rzeczowa i konkretna opinia po dłuższym okresie WOLNOŚCI ;D

MARCIN

Słaba psychika kolego :) Lepiej jagody zacznij zbierać po lesie. Wtedy nie będziesz miał ciśnienia no i psychiatra nie będzie potrzebny.

ARTEMOR

coca cola hbc polska odd.szczecin oczami kontraktora 3 lata współpracy,chaos chaos i jeszcze raz chaos.Brak własciciela,gospodarza,(usunięte przez administratora) i metoda: "jakos to bedzie"zanizanie stawek i macanie moze uda sie zmusic ich do pracy za mniejsze pieniądze.brak ludzi odpowiedzialnych za cokolwiek,jak problem to, ja nie winien oni winni,warszawa.Ogólnie syf i po 3 latach zrezygnowałem ze współpracy,szczerze odradzam

Bezrobotny Jose z dzieckiem i kredytem!

Zgadzam się z przedmówcą tam powinien wjechać PIP i może coś uległoby zmianie, a tam nawet jak dochodzi do audytu wewnętrznego to wszyscy strugają pawianów! handlowcy dostają zakaz przyjazdu na firmę, a cala kadra kierownicza idzie na urlop! Także więc jak audytorzy mogą dowiedzieć się jakie warunki i jaka atmosfera panuje w firmie?!?

Coukhoz

(usunięte przez administratora) po pracy 1.5 rocznej zostałem tak styrany, ze nie mam siły na nic! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola