Mincer Pharma

Michałowice

Opinie o Mincer Pharma

wół roboczy

Absolutnie należy unikać tej "firmy" ! Atmosfera fatalna , niewolnicza , traktują cię jak zwierze . Stawki oczywiście niskie i żałosne. Jeżeli ktoś zamierza podjąć pracę w tym miejscu niech szybko wybije sobie z głowy. Pozdrawiam i z dobrego serca radzę omijać ten prymitywny zakład. Korzystajcie z mojego doświadczenia w tej kwestii ; )

OLA

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Brak szacunku ze strony kierownika oraz "pani prezesowej" która nie posiada żadnego wykształcenia. Ludzi traktuje się jak maszyny. Ponadto wynagrodzenie w ogóle nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Nie warto!!!!

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Mincer Pharma? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Mincer Pharma - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mincer Pharma