MPWiKŻywiec-

Żywiec

MPWiKŻywiec-

Opinie o MPWiKŻywiec-

fizol

Jako pracownik mogę powiedzieć tylko te ze w firmie jest coraz gorzej... zamiast przyjmować nowych pracowników to tylko budują nowe biurowce... i gdy idzie się coś załatwić do biura to wiekszosci osób sie nie zna bo sa to specjalisci od... a kiedyś nie było tylu umysłowych co teraz i zakład duzo sprawniej funkcjonował/ Ciężko co kolwiek załatwić (jakieś nowe narzedzia do pracy itp, zawsze tłumaczenie ze nie ma pieniędzy a biurowce i samochody co chwile są nowe...skandal.... Co do podwyżek i jakiegoś awansu zapomnijcie! chyba ze jest jakaś ustawowa podwyżka. Gdy człowiek chce naprawdę poprosić o powyżkę słyszy - nie podoba się ? prosze bardzo jest wielu innych pracowników za płotem na pana miejsce... co tutaj dodać... a no i najwazniejsze wynagrodzenie? jezeli kogos satysfakcjonyje praca przez okres próbny za 1600 potem za 1800, po paru latacch podwyzka na 2200.... nie bede zapraszał bo szkoda i nerwów i zdrowia. nie polecam

Wiesz co dzieje się w firmie MPWiKŻywiec-, jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o MPWiKŻywiec- - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPWiKŻywiec-