AGMI Andrzej Woś

Toruń

Opinie o AGMI Andrzej Woś

mkania

ja bym chętnie się podjęła pracy jako operator laserowy ale nie wiem czy jeszcze nadal trwają rekrutacje

z

W ogóle to masz 7 agentów i nikt nic pozytywnego jeszcze o Tobie nie napisał ? A mógłyby napisać żeby rozsławić Agencję Allianz (usunięte przez administratora)Z pewnością zrobiłeś w konia już pewnie ze 100 osób tym (usunięte przez administratora) o bogactwie !

Aga

To skrajnie nieodpowiedzialny człowiek !!! Jestem pewna, że nowy prezes podziękuje mu w naszym imieniu !!!

JOLA

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO JUŻ DAWNO POWINNA SKONTROLOWAĆ TĄ FIRMĘ !

Ktoś

Odradzam !!!

Zostaw opinię o AGMI Andrzej Woś - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGMI Andrzej Woś