Peak Staff

Rzeszów

Opinie o Peak Staff

e4

faktycznie szukali do pracy za granica jednak teraz ofert nie ma a szkoda bo jest szansa na spore zarobki

Mario

Peak Staff, to kompletna ściema. Zarabiają na bilecie lotniczym i zakwaterowaniu. To nie jest normalna agencja zatrudnienia. Jeśli sam/sama polecisz do UK i znajdziesz zakwaterowanie, nie masz u nich żadnych szans.

Mario

Zostaw opinię o Peak Staff - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peak Staff