Fabryka Kotów SEFAKO

Sędziszów

Opinie o Fabryka Kotów SEFAKO

kamil
użytkownik zarejestrowany

Raczej nie Kotów a Kotłow - to jest fabryka, ktos pomylił się w nazwie :) anonim nie wprowadzajmy nikogo w błąd, firma nadal działa być może na produkcji będzie rekrutacja niebawem.

Jeszcze wspomnę, że na Sefako istnieje dziwne przeświadczenie na temat romansów, wystarczy mieć dobre relacje z płcią przeciwną i już mamy aferę. A nawet jeśli ktoś komuś wpadł w oko to przecież nie koniec świata. Jesteśmy też dorośli i sami decydujemy o tym z kim i kiedy. Nie jesteśmy święci i mamy rozumy. Zresztą takie sprawy to każdego indywidualna sprawa. Najlepiej niech każdy zajmie się sobą i proszę przyjżeć się swojemu postępowaniu i oceniać siebie a będzie lepiej.

Z przykrością stwierdzam,że to wszystko jest prawdą. Bardzo mało zarabiamy, trudno przeżyć miesiąc. Każdy chce godnie pracować, bez tego poniżania i gonienia jak psów. Myślę, że troszkę kultury przyda się naszej WŁADZY. Co stało się z Polakami? Czemu ze względu na pieniądze potrafią tak poniewierać człowiekiem. Przecież Sefako to zakład a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i przetrwania. Przeżyliśmy już wojnę, wiemy jak ludzie cierpieli a mimo tego nic nas to nie nauczyło. No cóż \\\"LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS\\\".................

Zostaw opinię o Fabryka Kotów SEFAKO - Sędziszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Kotów SEFAKO