Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

RPH - 2009-10-14 09:40:57 A ja mam inne zdanie, pracuje tam od kilku miesięcy, fakt lekko nie jest ale idzie fajne pieniądze zarobić. Prawda jest taka, że dzisiaj za darmo nic nie ma. ...i jeszcze pracujesz?

teresa

Równiez pracowałam w Markslojdzie w Czechach. Prawie rok. Straszna praca, najgorsza, jaka sobie moze człowiek wyobrazic. Wioletta nie ma nic innego - tylko te prace. Bo nikt inny nie wytrzyma z nia dłuzej niz pare dni. Szkoda, ze w Szwecji nie wiedza, jak pracuje sie w Polsce albo w Czechach. W jakich warunkach ludzie pracuja. 12 godzin w pracy a zaplaconych tylko 7,5, zadnych premii. Audyt wewnetrzny to fraszka, Wioletta nie ma zielonego pojecia, co audyt znaczy. [usunięte przez moderatora] przegladały nam komputery, komunikatory, poczte...Całe szczescie, ze juz tam nie pracuje.

Roman

Witam z Czech.Ja w tej światowej firmie pracowalem niemal dwa lata i cale szczeście źe nie w Polsce bo bym juź wisial za sznur.Ludzie, jak oni tam traktuja pracowników...coś okropnego.Slynny audytor wewnetrzny [usunięte przez moderatora] jest jak kapo w oboźie i myśli źe jest najchytrzejsza na świecie.Normalni pracownicy i handlowcy na wlasnej dzialalnośći sa dla szefów i [usunięte przez moderatora] tylko śmieći.Patrza jak kaźdemu najmieniej zaplaćić.To jest obóz nie firma.Mam tam jescze pare przyjaciul i źal mi ich.Raz mi nawed nie dali waplaty...tylko tak, bo [usunięte przez moderatora] myślala źe bla bla bla. Poprostu chaos...CHINY w Polsce. Oni myśla źe moga wszystko.

rotacja

proponuję zmienić nazwę firmy na Markslojd Rotacja Sp. z o.o.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
wstyd się przynać ale tam pracowałem

wstyd się przyznać ale tam pracowałem, i niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o tej firmie. pani dyrektor praca opiera się na śledzeniu w kamerach kto ile siedział w toalecie poza przerwą ,bo to już powód aby zabrać premię... prezes może i coś dobrego by zrobił dla tej firmy ale te dwie ( wszyscy wiedzą o kim piszę ) nie dopuszczają go do głosu a jemu cały czas wydaje się że to on tam rządzi hi hi hi :) w markslojdzie nic się nie zgadza zaczynając od wypłaty aż po stany magazynowe ... więc szanowni kandydaci do markslojda omijajcie ich wielkim łukiem ja w swoim CV nie umieszczam informacji że pracowałem w markslojdzie bo mi wstyd - bo przecież praca w burdelu to żaden powód do dumy ;) słyszałem, że zarząd ostatnio chodzi dumny bo podobno nikt od miesiąca się nie zwolnił hi hi hi... chociaż z tych bałwanów można się pośmiać...

maciej

złapałem Pana Boga za nogi !!! 1100 podstawy netto + nadgodziny, miód, żyć nie umierać, cieszę się , że kierownictwo mnie docenia i zezwala na pracę w nadgodzinach w najwyższym sezonie w tym b. ...tylko dziewczyn nie ma ;-), na życie po opłatach pozostaje mi z 600 zł, co ja z tym zrobię? Dubaj? Malediwy? co proponujecie?

doświadczony 2

[usunięte przez moderatora] to mało powiedziane . Co niektórzy znęcają się psychicznie i w żywe oczy kłamią , PIP musi się o tym dowiedziec .

doświadczony pracownik

Wszystkich kolego! Tam jest [usunięte przez moderatora].!!! Szkoda, że jeszcze PIP tam nie trafił. Ale może niedługo?!

były pracownik 2

a wszystko przez to, że tam nie ma zarządu bo prezes i dyrektorka są zajęci sobą więc kto ma tam dbać o dobro pracowników a [usunięte przez moderatora] ma drugiego człowieka w [usunięte przez moderatora] więc wyciska z ludzi ile tylko się da! poza tym jej jedyna największa cecha charakterystyczną to kłamstwo, tak aby wina zawsze była na innego nie na nią ! i to cały komiczny zarząd czyli cyrk na kółkach dziwi mnie tylko jedno, jak na takim stanowisku można być tak obojętnym na opinie ( już publiczne) innych i nic z tym nie robić tylko wręcz przeciwnie ?- żałosne ! niestety doświadczyłam tego wszystkiego na własnej skórze :( SZCZERZE ODRADZAM !

marlenka z dopiewa

warto warto ;-) kto inny by mnie zatrudnił za taką kasę ???? a teraz serio: nie pracując nadgodzin nie musisz dostać tzw. premii uznaniowej która jest ok 1/3 całej śmiesznie niskiej pensji, premia jest wprowadzona aby oczywiście nie płacić więcej opłat ZUS i podatków, w przypadku chorobowego lub odpukać wypadku dostaniesz marne ochłapy z ZUSu, prawdziwe standardy , pewnie jak w firmie matce w Szwecji....;-) nadgodzina oczywiście jest liczona od tej niskiej podstawy , zgodnie z prawem, wiec nie ma sensu zostawać po godzinach za 5-7zł /h; jeżeli prawie co tydzień od 2 lat pojawia się ogłoszenie z Markslojda na praca.pl na to samo stanowisko to znaczy ze coś jest nie tak pracownikami czy z firmą/pracodawcą? Ps. Wystawiam celujący - jak 6 zł/godzinę ;-)

Wioletto, bo tylko ty możesz pisać pozytywnie o tej firmie.... pytasz dlaczego zgodziliśmy się tam pracować bo nadgodziny są w każdej firmie ale nie w każdej za 4pln jak w Markslojdzie a o tym już nie wspominasz na rozmowie... otwórz oczy kobieto i rozejrzyj się jaki tam jest bałagan a z resztą ty i tak jak zawsze udasz że jest ok zamówienia na czas realizowane, reklamacje załatwione korekty wystawione a że Klienci upominają się o korekty z 2007 i 2008 to tylko małe niedopatrzenie ale ty jak zawsze znajdziesz piękne wytłumaczenie i poświecisz oczkami przed [usunięte przez moderatora] O [usunięte przez moderatora] ile oni ci płacą ? czy aby na pewno warto?

wb1

Jezeli chodzi o prace w godzinach nadliczbowych to pracownicy sa informowani o tym fakcie juz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Przeciez nikt nikomu nie narzuca koniecznosci pracy w tej firmie. Mozna poszukac innej... po co zgodziliscie sie na takie warunki?

zapłakany ( ze śmiechu) Klient

jeden jest plus tej firmie gdziekolwiek pójdziesz później tam będzie na pewno lepiej.... to prawda bałagan w papierach to oni mają ale za to na magazynie ... rano dzwonisz pytasz o dostępność lamp mówią ci że jest ponad 100 szt a po godzinie nie ma ani jednej okazuje się, że na magazynie nie mogą znaleźć, myślałem ,że spadnę z krzesła jak to usłyszałem oczywiście ze śmiechu ! a jak już coś znajdą to wyślą ci w opłakanym stanie jak teraz świąteczne! a oni mają tam jakiegoś prezesa ? czy on nie wie co tam się wyprawia ?

sklep z lampami

to jest dramat co się tam dzieje, zamówienia z opóźnieniami, towar błędnie spakowany, problemy z serwisem, zwrotami, korektami, czasem trafi się faktura konkurencji - można się dowiedzieć jakie rabaty ma konkurencja itp, rotacja personelu w dziale obsługi klienta rekordowa, nikt nie wie na jakim etapie jest zamówienie...

ksiegowa

odp.-"obecny pracownik" ."Księgowa to mój NICK a nie stanowisko na jakim pracowałam , a odpowiedz o matematyce ni jak ma się do mojej wypowiedzi , i nie jest na temat tego forum. Kontr ofensywy na negatywne wypowiedzi wobec tej firmy , ewidentnie pisze jeden " wybitny pracownik tej firmy " bez komentarza.

obecny pracownik

Pani księgowo.. ehh.. była księgowo "niewidziałam" jeżeli w taki sam sposób posługuje się Pani matematyką to się nie dziwię..

ksiegowa

procowałam tam , w życiu tak dziadoskiej i wyzyskującej pracowników firmy niewidziałam a przepracowałam w swoim życiu wiele odradzam wszystkim

mariola

jaki tam cud, desperaci z okolicznych miejscowości będą tam pracować zawsze, za najniższą pensję ok 1200 brutto + niby premia uzmaniowa + full nadgodzin, kto wychodzi po 8h pracy - długo nie popracuje... , nie ma dla ludzi innych perspektyw i oni to wykorzystują bezwzględnie

tylko nie Markslojd 1

przyznam wszystkim racje maximum wymagań a płaca marna a rotacja to norma w tej firmie oni mają już to w swoim grafiku pracy! współczuje tym którzy współpracują z [usunięte przez moderatora] ale pani [usunięte przez moderatora] jak zawsze udaje że wszystko jest dobrze! gdyby nie ona to Markslojd byłby nawet do zniesienia. cały burdel ona tam rozpoczyna. ludzie zdala od tej firmy dadźą wam wymówienie za 5 piąta i oczywiście nie powiedźą co jest powodem. jeśli ktoś tam przepracuje dłużej niż rok to można zaliczyć to do cudu Markslojd

karolina

o! [usunięte przez moderatora] już pisze posty na forum ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.