EXITO BROKER Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o EXITO BROKER Sp. z o.o.

egege

No ja się nie dziwię, że szukają kogoś z doświadczeniem @yakao. Co prawda na stanowisko asystentki nie trzeba mieć doświadczenia, ale biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i umiejętność efektywnego działania i bardzo dobrą organizację pracy już tak.

nikoś

ha ha ha... winny się tłumaczy... Pozdrawiam i życzę zadumy nad własnym postępowaniem wobec innych :)

K. Mleczak

ale ma odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem. Może i bajkopisarz ale z pewnością ( usunięte przez administratora )

anonim :)

Zgadzam się, że przerost formy nad treścią... W szczególności ( usunięte przez administratora )

Nick. - 2010-07-28 19:20:50Ja nazywam się( usunięte przez administratora ) jestem właścicielem exito Broker, firmy którą tu obsmarowałeś. W Katowicach mieliśmy dwóch pracowników, obydwaj byli zwykłymi ( usunięte przez administratora )..

exiter

Zgadzam się

Nick.

Ja nazywam się ( usunięte przez administratora ) jestem właścicielem exito Broker, firmy którą tu obsmarowałeś. W Katowicach mieliśmy dwóch pracowników, obydwaj byli zwykłymi ( usunięte przez administratora ) Nie będę pytał jak się nazywasz, bo nie dość że jesteś ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o EXITO BROKER Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXITO BROKER Sp. z o.o.