Z.P.C. Hildebrand

Opalenica

Opinie o Z.P.C. Hildebrand

23e44

aha .. no to czyli jednak od tamtego czasu i tamtego postu to cos sie zmienmilo w takim razie @ja..

ja

oczywiście, że istnieje- Aleksandra Sp z o.o. ....produkuje trochę ale co dalej będzie nie wiadomo- syndyk ogłosił upadłość Hildebrand sp j i czeka na sprzedaż . Ich wyroby kiedyś były przepyszne, teraz to sam tłuszcz utwardzony i cukier, a szkoda, trzeba było inaczej zarządzać Pani Olu...w Polsce nikt nie produkował tak dobrych wiśni i ziemniaczków marcepanowych.

ojapierdziu

A to w ogóle jeszcze działa? Przecież tam, gdzie były magazyny to zielsko na dwa metry rośnie, tam gdzie mieli cukiernię, od dawna jest kto inny..., w sklepach od dawna nie widziałem ich wyrobów, a na stronie internetowej prezentują ofertę na 2007 rok.

niki

tam jak dzwonisz o pracę i się pytasz o stawkę na godzinę to ci nikt nie powie ile pani A. Hild płaci, bo nikt by tam nie poszedł . A jak nie wiesz jaka jest stawka to pracujesz miesiąc i czekasz na wypłatę i dopiero myślisz na co ją wydać - można się zachłysnąć .

miki

jaka jest aktualna stawka w firmie Hildebrand ( obecnie Aleksandra sp. z oo :-)) czy nadal 5,50 na godzinę ? Niech się pani A. Hild.zastanowi czy to czasami nie za dużo ?? Ludziom się czasem w głowach poprzewraca od nadmiaru pieniędzy , niech się pani zastanowi czy im jeszcze nie obniżyć tej stawki - to zdecydowanie za dużo :-))

PAULA

ŻAŁOSNE . JAK TAK MOŻNA POSTĘPOWAĆ Z LUDŹMI?

KAMILLA

CZY NADAL MACIE PODMIENIANE UMOWY TAK JAK KIEDYŚ CZY W OGÓLE ICH NIE MACIE ? KIEDYŚ BYNAJMNIEJ PANI A.... PODMIENIAŁA UMOWY NA KTÓRYCH ZMIENIAŁA DATY ŻEBY TYLKO NIE DAĆ UMOWY NA STAŁE. POZDROWIENIA . DAJCIE ZNAĆ KTO TAM JESZCZE PRACUJE.

KRZYSZTOF N
@KAMILLA 20.02.2015 20:39

POZDROWIENIA DLA MARCINA Z MAGAZYNU . JA TEŻ TAM PRACOWAŁEM. TO PRAWDA - JA TEŻ MIAŁEM RAZ PODMIENIONĄ UMOWĘ. TERAZ MAM PRACĘ BEZ STRESU, I LEPIEJ PŁATNĄ - NAPRAWDĘ NIE ŻAŁUJĘ ODEJŚCIA Z TEJ FIRMY. HILDEBRAND TO NIE KONIEC ŚWIATA.

MARCIN

OLEJCIE JĄ WSZYSCY , JAK CHCESZ PRACOWAĆ TO ZNAJDZIESZ PRACĘ . A PANI A.... NIECH SAMA TAM PRACUJE NAJLEPIEJ ZA 4 ZŁ.

MARADONNA

DAJCIE PANI A.... 5,50 I NIECH ŻYJE ZA TO.

??

ILE OSÓB TAM JESZCZE PRACUJE ?

SKAŁA

DOMYŚL SIĘ , POPYTAJ LUDZI KTÓRZY TAM PRACUJĄ. PO CO MAJĄ KŁAMAĆ NAZWA INNA - NIE BEZ POWODU -)

MINIA

Hejka. Mam pytanko czy w tej firmie nadal pracuje sie bez zadnej umowy , czy moze cos sie zmienilo pozatym ze zmienila sie nazwa firmy ?

muchomorek

czas chyba przyjrzeć się tej firmie w firmie

kukułka bułeczka

widzę że mamy to samo podejście do sprawy mandarynko, ale martwi mnie że od września się żadna nowa opinia, nie wiem w takim razie czy ktokolwiek tam jeszcze pracuje. macie może jakieś źródło gdzie można poczytać o firmie, jej bieżącej kondycji i czy przypadkiem nie prowadzi nowych rekrutacji obecnie?

MUCHOMOREK
@kukułka bułeczka 30.01.2015 19:28

stawka godzinowa 5,50 a dla pracujących powyżej 15 lat 6 zł i to nie jest śmieszne

WERA
@MUCHOMOREK 03.02.2015 19:20

SKĄD TA PANI CZERPIE TE STAWKI ? CZY WY LUDZIE JUŻ KOMPLETNIE NIE MACIE ZA GROSZ GODNOŚĆI ? MOŻE NIECH DA 3ZŁ ALBO MOŻE 2 ZŁ ?

MARCIN

tam się nie dowiesz co to awans - tam jesteś wciąż śmieciem

ZBIN
@MARCIN 03.02.2015 19:26
tam się nie dowiesz co to awans - tam jesteś wciąż śmieciem

POTWIERDZAM , PRACOWAŁEM TAM KILKA LAT. PONIŻANIE TO FRAJDA PANI A..... FAŁSZYWA KOBIETA. BRAK SŁÓW

Aga

jesli szukasz to nie tam ...ja pracowaam we Wrocawiu w sklepie i owszem nie miealysmy nadzoru ale kasa to jakies nie porozumienuie !!!! na szczescie czekoladek moglam pojesc ;) i to przykre ze taka firme stworzyli a tak o to nie dbali ;P

żmija

ile tam można zarobić, bo szukam pracy ? dajcie znać

dani

Miałam przyjemność kosztować wyrobów cukierniczych w małym sklepiku we Wrocławiu. Czekoladki były przepyszne. Proszę o informację czy ktoś jeszcze je produkuje?

olunia

Kto tam jeszcze pracuje?

minia

siusiu

Nie trzeba tam pracowac' zeby wiedziec co to za kobieta.

wazny

,,z wysoka gada z niska sra,,

MR

MOZE POTRZEBNA JEST TAM INSPEKCJA PRACY ????????????????????????????????????????????? PROPONUJE ODWIEDZINY

miniminikoci32

To jest kobieta o stalowych nerwach?kto to pisze? to trąca psychiatrykiem. Nikt raczej nie pożałuje firmy p [usunięte przez moderatora] ani jej rodzinki..... co to wyżej głowę nosiła niż chmury na niebie...... jedyny porządny i ludzki to był właściciel i założyciel, ale go nie ma. kTO ZŁO DAJE,DO TEGO ZDWOJONE WRACA.......ALE TO PRAWDA NIESTETY.

bbbb

pracowałam w tej firmie prawie 6 lat, do czerwca 1999 roku, różnie bywało -no zarobki faktycznie furrory nie robiły,,,ale ogólnie kochałam tą firme ,ludzie z którymi pracowałam na zmianie byli spoko ,mile wspominam lata pracy u pani hildebran [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

mizio

I jak tam obecnie jest czy to coś działa jeszcze???Ja pamiętam czasy kiedy byli chłopaki z Mieszka i było spoko ale pózniej znana wszystkim \"Terorystka\" rozwaliła to wszystko w pył no i teraz wygląda jak wygląda czyli jedno wielkie dziadostwo... Gratulacje Pani [usunięte przez moderatora] tak trzymac niedługo zostanie Pani zamiatanie placu z [usunięte przez moderatora] hehe...Pozdrowienia dla pracujących za czasów dobrych pomysłów i kreatywności zespołu Mieszkowego.. ps dała Pani ciała trzeba było iść torem zawodowców a nie jak zwykle pazerności w Pani stylu...

miki

dziwi mnie fakt że ani urząd celny ani żaden inny nie kontroluje tej "firmy''... tam idzie przekręt za przekrętami ... widać, że się umie dobrze mataczyć ale DO CZASU ;) bedzie za późno choć powiedziałabym że czasy świetności dla p. [usunięte przez moderatora] już dawno minęły i nie wrócą ( całe szczęście !!!! )

dik

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie płacą , zmienili nazwe na [usunięte przez moderatora] aby uniknac zaleglych platnosci ciekawe czy maja receptury na nowa firme ,,,,,,

nati

co tam się teraz dzieje???opiszcie proszę, bo kiedyś tam pracowałam i niestety uważam ten czas za zmarnowany.

olka

jak to kto [usunięte przez moderatora] A ZA NIMI JESZCZE 3 OSOBY, NA PAKOWANIU JAKIEŚ 5 BABCINEK I NA PRODUKCJI ZE 3 BABCIE . POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH WYTRZYMAŁYCH PSYCHICZNIE - PODZIWIAM WAS

akuku

kto tam jeszcze pracuje po nowym roku ?????

bhj

a wypłaty macie na czas w tej nowej firmie ?

HANAMONTANA

!!!!RĘCE OPADAJĄ !!!! !!!NIE MA CO SIĘ SMUCIĆ - LEPIEJ OBRÓCIĆ TO W ŻART !!!

HANAMONTANA

LUDZIE , LUDZIE !!! CYRK W OPALENICY !!!! NIE TRZEBA NIGDZIE DALEKO JECHAĆ !!! !!!ZAPRASZAMY NA CYRK W HILDEBRANDZIE !!!

nina

Jeszcze kilka tygodni i [usunięte przez moderatora] zostanie sama - będzie wszystko robiła sama , bo przecież ona nikogo nie potrzebuje do pracy ., nie ma pracy !!, firma poprowadzi się sama. Powodzenia

Tam jest tyle spółek że aż trudno się połapać kto dla kogo co robi... "każdy orze jak może" - szkoda, że kosztem pracujących tam ludzi

tam taram tam

Działa działa....

hildebrand-jeszcze funkcjonuje ta firma????czy zbankrutowala??

kami

witam was kobietki mam pytanie kto tam jeszcze pracuje ??

Hej! Pracowałam firmie Hildebrand 6 lat. Obecnie pracuje innej firmie. Nie ma co prównywać dzień do nocy. Hilebrand zawsze słynął złego traktowania ludzi i całkowitego wyzysku człowieka. [usunięte przez moderatora] Podsumowując to nie polecam firmy hildebrand. Jedynie co zazdzwięczam tej firmie to tyle że dużo się dzięki niej nauczyłam. Ale jeżeli chodzi o ogół to nie polecam bo wylądujesz tak jak większość pracowników czyli u psychiatry!

czasem chce się za dużo dla siebie i po prostu nie wychodzi...najlepiej kosztem pracowników, którzy i tak nie mają nic do powiedzenia

tam taram tam

Jedna wytrwała wojowniczka :) Jeszcze trochę a tam samo "powietrze" zostanie... hah

wercia

witam was dziewczyny z biurowca . czy pracuje tam jeszcze ktoś ze starej ekipy , czy poprostu nastąpiła tam całkowita zmiana ? Jestem ciekawa kto w dziale handlowym pobija rekordy wytrzymałości!!! Za to powinna należeć się ogromna nagroda !!!!!! Dajcie znać kto tam jeszcze pracuje ? Czy w ogóle jeszcze ta firma istnieje , bo ja słyszałam że pozamykano wszystkie sklepy !!!! Wyzyskują was jeszcze w soboty i niedziele - bo jak pamiętam to długie lata pracowałyśmy w sobotę i niedziele za darmo - i broń Boże nie było można się podpisać na liście obecności ??

mini

Jakość wyrobów daje wiele do życzenia. Nigdy jej nie było i nie będzie.

hej wszystkim jak tam w tej firmie teraz jest - co wy tam jeszcze robicie . powietrze sprzedajecie czy co ? czy ta firma jeszcze istnieje ? czy powstało kilka innych pod inną nazwą z tym samym zarządem ? wyrazy współczucia dla wszystkich pracujących tam jeszcze ? mam jeszcze tylko jedno pytanko : jak tam z płacą - ilu miesięczne opóźnienia ? pozdrawiam panie z pakowania i produkcji .

Szkoda czasu na złożenie CV w sprawie pracy bo takowej nie ma...Panie, które pracują na dzień dzisiejszy siedzą przez cały czas na bezpłatnym w domu czekając na telefon :) a o pensjach nie ma co się wypowiadać...bo brak słów!!! Szkoda tylko, że właściciele próbują ciągnąć coś na siłę, jak nie wychodzi tak jak powinno to może czas "zwinąć żagle"...

Jeżeli chcesz się zatrudnić w firmie Hildebrand to upewnij się czy wypłaty dochodzą na czas i w całości ja mogę potwierdzić że tak nie jest a jak odezwiesz się na ten temat to zostaniesz zbesztany że się dopominasz o swoje...

Dam Wam Radę Kobiety - wystarczy napisać mailla na uwaga@tvn.pl opisując całą sytuację i przesyłając link tej strony, wiem że zainteresują się sprawą i pojawią się. Trzymajcie się i nie dawajcie sobą pomiatać.Pozdrawiam.

mysza

szkoda mi tylko dziewczyn z biura byly bardzo sympatyczne i mile ale mialy tam terror , pozdrawiam wszystkie dziewczyny z biura

Beduini.pl

Zakład starych moherowych beretów ;)

lenny
@Beduini.pl 21.01.2011 16:44
Zakład starych moherowych beretów ;)

Nie bardzo moge pojac, ze taka mala firma jak Hildebrand mialaby utrzymac ekipe z Mieszka...Chyba byli bardzo zdesperowani aby przechodzic.Albo cos tam w Mieszku wybuchlo:)

Zostaw opinię o Z.P.C. Hildebrand - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.C. Hildebrand