Opinie o Omega Resource Group w Warszawa

Rekrutacja na stanowiska informatyczne oraz techniczne.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Resource Group w Warszawa

Anita Nowy wpis

Niestety firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców, szkoda.

Michał Nowy wpis

Czy firma rozlicza się co do grosza z pracownikami ?

były pracownik Nowy wpis

Nie polecam.Zwolnilem sie w Grudniu i do tego momentu nie dostalem ostatniej wyplaty

Były pracownik Nowy wpis
@były pracownik

Wypłatę dostałem po interwencji inspekcji pracy

Stefan

Macie tak dobra pracę, że od dawna nikt nie pisze? Czy warto starać się o pracę w firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Omega Resource Group? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Agnieszka

@żona:-) - czy Twój mąż wyjechał do Anglii? Możesz podzielić się z innymi użytkownikami forum aktualnymi informacjami o zatrudnieniu w Omega Resource Group, co na pewno będzie pomocne dla innych użytkowników, którzy są w podobnym dla Twojego położeniu.

żona:-)

Proszę o aktualne opinie. Mąż ma wyjechać za dwa tyg. do Anglii i boję sie, że coś może pójść nie tak czytając powyższe negatywne opinie, są one jednak z dość odległych dat dlatego szukam nowych opinii.

Agnieszka

@spawacz z Polski, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

dawid279
@Agnieszka

Witam czy może ma ktoś namiar do tej agencji proszę o kontakt mój email dawid.roszak@onet.com.pl

spawacz z Polski

do frazerbegu wysylali na spawanie naczep nie polecam

Agnieszka

@gawlik, a z czego jesteś najbardziej zadowolony?

ii

O rany @ktosiek. Nie sądziłem, że są jeszcze firmy które są w stanie zatrudnić w ramach umowy o pracę. Przecież z tym się wiążą odpowiednie socjale typu ubezpieczenia czy też inne benefity, ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się spodziewać, wiecie? Pozdrawiam

gawlik

Są wymagający co do kwalifikacji ale pewnie dla tego, ze takie maja wytyczne od klienta. Pracowałem, przez nich przez 6 miesięcy i bardzo sobie cenie współprace z ta firma. Płatności na czas, kontrakt podpisany przed rozpoczęciem pracy nawet się nie spodziewałem tak dobrych warunków pracy w przemyśle samochodowym. Przy rejestracji złożyli mi kilka ofert. Dziękuje za współprace i polecam!

Bucholtz

no tak moge "aż", a może "tylko" potwierdzić negatywne opinie o firmie i o Polce która zapomina w g_ebie j.polskiego Pani "M-cie". Reasumujac szkoda czasu i lepiej omijajcie te firmę bardzo a to bardzoooooo dużym łukiem. Chyba, że wdeptywanie w kłopoty na żądanie to Twoja specjalność.

Ktoś

a dlaczego ta Firma wykonuje obowiązki przeciętnie ? chciałabym sie coś więcej dowiedzieć, czy mozna liczyć na życzliwą atmosferę w pracy ? Może ktos posiada jakies doswiadczenia? Czy moge szerzej na ten temat uzyskac informację ?

oszukany

(usunięte przez administratora) i oszuści, tyle mogę powiedzieć na temat Omegi i Pani (usunięte przez administratora). Ogłaszają się nadal że w Ir;andii takie super warunki, i niby pełno nadgodzin, już po pierwszym tygodniu nadgodziny zostały odwołane, mieszkanie za 500 funtów miesięcznie przez perwszy tydzień zupełnie puste, ani kuchenki żeby odgrzać posiłek, ani karty do prądu, ja spałem na materacu a kolega na gąbkach z sofy i fotelu. Szybko znalazłem lepszą pracę przez innego pośrednika i w innym kraju, jak tylko ponformowałem o tym Omegę okazało się że moje zarobione 700 funtów zniknęło, straciłem mnóstwo kasy na bilety lotnicze, do tego zostałem oszukany. Na żadne maile nie odpowiadają sensownie, każą kontaktowac się z menadżerem który nie odbiera telefonów. O swoje pieniądze człowiek musi się tak upominac i błaźnić. do tego Szanowna Pani (usunięte przez administratora)chyba zmieniła obywatelstwo hah, zamiast jak przystało na polkę pisać do mnie maila po polsku, to ona tym swoim łamanych irlandzko angielskim chce zabłysnąć. Kiedy powiedziałem jej że jesteśmy polakami, rozmawiajmy po polsku odpowiedział że ona pracuje dla brytyjskiej firmy....

No co Ty mówisz, przeciez nawet teraz na stronie Omega Resource Group jest ponad 200 ofert, do każdego kraju tak po 3-4.

pawel

(usunięte przez administratora) ta cała Omega, nie wypłacają za urlopy, co chwila mylą się przy wypłatach. Najgorsza agencja przez którą pracowałem!

nikt

omijajcie tę agencję z daleka----- porażka----

Wyjechałem za posrednictwem tej firmy w 2006 roku do Szkocji,mam zamiar teraz równiez wyjechac.Bardzo dobrze wspominam współpracę.

stefano

Primo, to nie firma headhunterska. Secundo, na którego konkretnie "headhuntera" trzeba uważać, bo pracuje tam kilku?

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Resource Group - Warszawa

Omega Resource Group
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Omega Resource Group