Omega Resource Group

Opinie o Omega Resource Group

użytkownik zarejestrowany

@żona:-) - czy Twój mąż wyjechał do Anglii? Możesz podzielić się z innymi użytkownikami forum aktualnymi informacjami o zatrudnieniu w Omega Resource Group, co na pewno będzie pomocne dla innych użytkowników, którzy są w podobnym dla Twojego położeniu.

żona:-)

Proszę o aktualne opinie. Mąż ma wyjechać za dwa tyg. do Anglii i boję sie, że coś może pójść nie tak czytając powyższe negatywne opinie, są one jednak z dość odległych dat dlatego szukam nowych opinii.

użytkownik zarejestrowany

@spawacz z Polski, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

dawid279
@Agnieszka 12.04.2017, 12:13
@spawacz z Polski, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

Witam czy może ma ktoś namiar do tej agencji proszę o kontakt mój email dawid.roszak@onet.com.pl

spawacz z Polski

do frazerbegu wysylali na spawanie naczep nie polecam

użytkownik zarejestrowany

@gawlik, a z czego jesteś najbardziej zadowolony?

ii
użytkownik zarejestrowany

O rany @ktosiek. Nie sądziłem, że są jeszcze firmy które są w stanie zatrudnić w ramach umowy o pracę. Przecież z tym się wiążą odpowiednie socjale typu ubezpieczenia czy też inne benefity, ale zastanawiam się jakich średnich zarobków można się spodziewać, wiecie? Pozdrawiam

gawlik

Są wymagający co do kwalifikacji ale pewnie dla tego, ze takie maja wytyczne od klienta. Pracowałem, przez nich przez 6 miesięcy i bardzo sobie cenie współprace z ta firma. Płatności na czas, kontrakt podpisany przed rozpoczęciem pracy nawet się nie spodziewałem tak dobrych warunków pracy w przemyśle samochodowym. Przy rejestracji złożyli mi kilka ofert. Dziękuje za współprace i polecam!

Bucholtz

no tak moge "aż", a może "tylko" potwierdzić negatywne opinie o firmie i o Polce która zapomina w g_ebie j.polskiego Pani "M-cie". Reasumujac szkoda czasu i lepiej omijajcie te firmę bardzo a to bardzoooooo dużym łukiem. Chyba, że wdeptywanie w kłopoty na żądanie to Twoja specjalność.

Ktoś
użytkownik zarejestrowany

a dlaczego ta Firma wykonuje obowiązki przeciętnie ? chciałabym sie coś więcej dowiedzieć, czy mozna liczyć na życzliwą atmosferę w pracy ? Może ktos posiada jakies doswiadczenia? Czy moge szerzej na ten temat uzyskac informację ?

oszukany

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści, tyle mogę powiedzieć na temat Omegi i Pani (usunięte przez administratora). Ogłaszają się nadal że w Ir;andii takie super warunki, i niby pełno nadgodzin, już po pierwszym tygodniu nadgodziny zostały odwołane, mieszkanie za 500 funtów miesięcznie przez perwszy tydzień zupełnie puste, ani kuchenki żeby odgrzać posiłek, ani karty do prądu, ja spałem na materacu a kolega na gąbkach z sofy i fotelu. Szybko znalazłem lepszą pracę przez innego pośrednika i w innym kraju, jak tylko ponformowałem o tym Omegę okazało się że moje zarobione 700 funtów zniknęło, straciłem mnóstwo kasy na bilety lotnicze, do tego zostałem oszukany. Na żadne maile nie odpowiadają sensownie, każą kontaktowac się z menadżerem który nie odbiera telefonów. O swoje pieniądze człowiek musi się tak upominac i błaźnić. do tego Szanowna Pani (usunięte przez administratora)chyba zmieniła obywatelstwo hah, zamiast jak przystało na polkę pisać do mnie maila po polsku, to ona tym swoim łamanych irlandzko angielskim chce zabłysnąć. Kiedy powiedziałem jej że jesteśmy polakami, rozmawiajmy po polsku odpowiedział że ona pracuje dla brytyjskiej firmy....

Marcin
użytkownik zarejestrowany

No co Ty mówisz, przeciez nawet teraz na stronie Omega Resource Group jest ponad 200 ofert, do każdego kraju tak po 3-4.

pawel

(usunięte przez administratora) ta cała Omega, nie wypłacają za urlopy, co chwila mylą się przy wypłatach. Najgorsza agencja przez którą pracowałem!

nikt

omijajcie tę agencję z daleka----- porażka----

Wyjechałem za posrednictwem tej firmy w 2006 roku do Szkocji,mam zamiar teraz równiez wyjechac.Bardzo dobrze wspominam współpracę.

stefano

Primo, to nie firma headhunterska. Secundo, na którego konkretnie "headhuntera" trzeba uważać, bo pracuje tam kilku?

Zostaw opinię o Omega Resource Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Resource Group