DRUK MEDIA SP. Z O.O.

Świętochłowice

Opinie o DRUK MEDIA SP. Z O.O.

poznam

Zniżki pewnie zawsze się mogą trafić, ale mnie to bardziej się zastanawia czy wypłata pojawia się normalnie w terminie? Bardzo mi zależy na tym, żeby dostawać o czasie wynagrodzenie, bo jednak rachunkow do popłacenia trochę jest. Ponoć całkiem niexle jest.

były grafik

gruby, jak cie zobacze w tym rzęchu to lepiej uciekaj z drogi bo masz jeszcze zaległe klepanie michy

gość

co racja to RACJA!!!

UWAGA Cwaniaczki !!! pośrednicy udają drukarnię oszukują swoich pracowników Specyficzny dla naciągaczy werbunek w necie wiele ntt. NAWET SIE SPRZEDAJĄ ! NIBY LIKWIDACJA? MYŚŁA ŻE GŁĄBÓW MAJĄ DOOOKOŁA ( chyba wśród swoich prac. :) NIE POLECAM TEJ FIRMY W ŻADNYM KONTAKCIE ! To są chwasty

Zostaw opinię o DRUK MEDIA SP. Z O.O. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUK MEDIA SP. Z O.O.