counter
2 163 119 5 1
bylypracownik

Nie polecam pracy w marketingu w Presscom, jeżeli chcesz się rozwijać i robić coś ciekawego. Nie ma od kogo się uczyć, nie używa się nowoczesnych narzędzi, nie korzysta z nowości dostępnych na rynku. Praca w marketingu w tej firmie to wykonywanie codziennie nudnych zadań, typowych dla praktykanta i użeranie się z małolotnym szefem oraz jego niegrzeszącą inteligencją "świtą".

Tak63Nie1
Marek

Może mi ktoś podpowie na jakie zarobki oraz na jaką umowę można liczyć na poczatku?

Specjalista ds. obsługiSzkolen

Witam, przez dłuższy czas byłem zatrudniony jako specjalisty ds. obsługi szkoleń, jeżeli ktoś ma pytania związane z tym stanowiskiem, chętnie odpowiem

Marcin Nowy wpis
Kandydat
 Rekomendacja
@Specjalista ds. obsługiSzkolen

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jak mniej więcej wygląda praca, chodzi mi głownie o to jakie są wyjazdy o których mówi pracodawca oraz oczywiście chciałbym się dowiedzieć jakiego wynagrodzenia na stracie mogę się spodziewać. Z góry dziękuję ! :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Presscom Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Przeszłam od słuchawki do innego działu. Ogólnie bardzo fajnie się pracowało. Jednak nowy pracownik ma lepsze warunki umowy na start niż pracownik z długim stażem. Nie dba się o pracownika z długim stażem pracy. Dlatego te osoby uciekają do innych firm gdzie na start dostają więcej niż w Presscomie po kilku latach pracy. Ciężko o podwyżkę, jeżeli już się uda to naprawdę niewiele. Socjalu brak, multisporta brak. Wiadomo jak w każdej firmie tak i w tej są ludzie, którzy interesują się życiem innych bardziej niż powinni i obgadują za plecami. Jeżeli ktoś chce zdobyć doświadczenie zawodowe to polecam, na dłuższą metę niestety się nie opłaca.

Tak3Nie1
Iwo

Interesuje mnie ogólnie atmosfera w pracy, jaką umowę otrzymuje nowy pracownik?

ja
@Iwo

dopóki jesteś potrzebny i nie sprawiasz problemów atmosfera jest ok;)

KOBIETA Nowy wpis
Klient
@ja

...tak jest wszędzie, nie znam firmy, gdzie problematyczny pracownik to miłe zjawisko...aczkolwiek tych problematycznych rozpieszczonych , z łaski pracujących i oczekujących krocie za tio , że laskawie zechciał się rano wstać ...pół świata tego kwiata...niestety

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Presscom Sp. z o.o.?

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Presscom Sp. z o.o.?

Bond
@Pytanie

Tego to chyba nikt nie wie, każdy dział ma swoją politykę, ale nikt się nie podzieli ta wiedza.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Jak ze studentami w Presscom Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Marek

Wpisz swój Nick
@Marek

Zależy od działu, w dziale szumnie nazywanym CRM zarabia się niewiele, ok. 1700-1800 na rękę na początek; umowa o pracę

Leukonoe
@Wpisz swój Nick

W niektórych działach jak ktoś umie się ustawić, to na pewno od początku może mieć 3000 zł na rękę.

Mieczysław
@Leukonoe

Fajnie że podzieliłeś się swoją wiedzą, może powiesz też jaką umowę proponuje firma na start? To ważna informacja, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat.

Leukonoe
@Mieczysław

Od początku jest umowa o pracę. Po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa na rok, kolejna na jakiś dłuższy czas, a dopiero potem na czas nieokreślony.

Tak2Nie
bylypracownik

Tak63Nie1
Obserwator
@bylypracownik

Co prawda to prawda. Ilość polubien tego posta mówi sama za siebie. Dobrze ze ta Pr- jest tam taka koło czterdziestki, już nie pracuje bo w ogóle nie grzeszyla rozumem.

Tak7Nie

True
@Obserwator

Pracowałam w tej firmie jakies 10 lat temu i były takie dwie "gwiazdy" które totalnie rozumiem nie grzeszyly, ale świetnie gnebily ludzi :) ta firma chyba lubi takich ludzi.

Tak5Nie
Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.

Czy ktos moze podzielic sie opinia na temat pracy w tej firmie? A w szczegolnosci w dziale planowania szkoleń?

Nowy

Czy ktos wie, jaki jest prawidlowy adres tej firmy? Kosciuszki czy Krakowska?

Wpisz swój Nick
@Nowy

Krakowska

Tak2Nie
Henryk

W internecie firma ma dobre opinie. Zastanawiam się czym spowodowana jest ta cisza na forum?

Fryzjer

Zastanawiam się czy jest powód takiej ciszy? Dobrze jest i nie ma komu pisać?

**sliczna**

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy na stanowisku: Specjalista ds. Przygotowania Szkoleń i Obsługi Klienta

Tak5Nie

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w PRESSCOM Sp z o.o? Podzielcie się swoją opinią!

anonymous

mnie niepokoi ,ze firma nie reaguje na informacje ,ze ich ,,podobno,,nagradzani pracownicy stosują przemoc wobec osób trzecich -równiez w godzinach pracy na wyjazdach słuzbowych

Tak5Nie6

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie PRESSCOM Sp z o.o?

Tak1Nie

julia

Czy w presscomie na umowę o prace można liczyć na jakąś opieke medyczna multisporta itd?

Tak12Nie

nowy
@julia

opieki medycznej brak, multisport brak, raczej na nic poza wynagrodzeniem nie licz ;)

Tak16Nie1

Julia
@nowy

A to wynagrodzenie jest ok? W sensie nie ma opieki i innych benefitow ale warto tam startowac? Proszę o prawdziwe opinie

Tak19Nie

Andrzej
@Julia

Wynagrodzenie jest tak atrakcyjne jak pozostałe benefity, które firma oferuje ;]

Tak22Nie

Iza

Zawsze można zmienić pracę i nikt nie zmusza do niczego. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Iza - 2
@Iza

Twój komentarz jest bardzo rzeczowy i pomocny. Pozdrowienia Justynka dla Ciebie!

Nick

Presscom = plotki. Presscom = nie ufaj nikomu. Presscom = rój os.

Tak35Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Presscom Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Presscom Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 163 ocen.