Efekt Serwis

Opinie o Efekt Serwis

O

No trochę czasu minęło, ale wiesz @lajj, mała jest u nich rotacja.

mszczu

no nie ma sie co dziwic ze sentyment to bardzo wazna sprawa ale czy to musi byc rzecz ktora musi decydowac o tym jaka prace wybieramy - bo sie nie wydaje mi ze warto wchodzic dwa razy do tej samej rzeki bo to sie zawsze potem zle konczy coz... takie jest zycie i tego sie trzeba trzymac. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

platon

To to jeszcze egzystuje?

Damnit

Powiem tak, ta agencja to zwykłe dno. Zakompleksione dziewczyny siedzące za biurkami, brak kontaktu, wypłata po 50 dniach od rozpoczęcia pracy i gnojenie Cie oraz traktowanie za robola bez ubezpieczenia i czegokolwiek. Jeżeli będziesz chciał wyjaśnić sprawę to możesz zapomnieć że taka sytuacja istnieje w ogóle.

digi

W moim przypadku strata czasu i pieniędzy. Nie kompletne ogłoszenia w internecie, chyba brak ogarniecia między pracownikami, bo dzwoniąc rano dzowiedziałem sie że praca na okres jaki chciałem nie stanowi problemu i umówiłem się w biurze, a po przebyciu długiej drogi z powodu z którego dzwoniłem pracy nie dostałem...

bary

Witam , nie polecam !!!!!!!!!agencji Efekt Serwis , na ulicy Ciołka , zostalem wprowadzony w bład i potraktowny ja gnojek a[usunięte przez moderatora] nadaje sie tylko do odb, tel i [usunięte przez moderatora]a lub sprzatania tylko... bo to tez trzeba umiec , przez ta agencje stacilem szanse na prace gdzie indziej i zostalem na lodzie a miala byc praca na stale , radze unikac !!!!!! szkodza czasu . !!!!!!!

szazza

do mnie wypłata przyszła sporo przed czasem, tyle że zostałam zrównana z ziemią jak tylko chciałam wyjaśnić pewne niedociągnięcie.. więc rzeczywiście miło to tam nie jest

Kamil

Podpisuję się pod postem. Krętactwa, brak szacunku.. myślicie że Wam się uda? też tak myślałem

były pracownik

Bałagan, brak szacunku, przestrzegania praw pracownika, [usunięte przez moderatora]wyklinanie pracowników, brudne biuro. Ogólnie nie polecam - jedno z tych miejsc, z których sie ucieka.

Zostaw opinię o Efekt Serwis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt Serwis