Kooptech S.A

Opinie o Kooptech S.A

Ania

Porażka - totalny brak kontaktu z kimkolwiek. Ta firma działa fatalnie! Jeśli tak dbają o pracowników jak o klientów to radzę trzymać się od nich na kilometry!

lemon

jak dla mnie bomba, ale ciekaw jestem jak wygląda praca pod względem godzin, czy pracuje się także w weekendy. To dla mnie ważne, bo studiuję inny kierunek zaocznie, a nie chciałbym wypaść z gry w zawodzie :) Mam nadzieję, że ktoś mi podpowie co i jak

Masz jakieś wieści o firmie Kooptech S.A? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Kooptech S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kooptech S.A