Opinie o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e w Jelcz-Laskowice

marek huwer

pracuje tu kilka lat jestem liderem .swuj awans zwdzienczam swoim punktowani em jak chcesz tak awansowac to musisz (usunięte przez administratora) aco do racy to jest (usunięte przez administratora) ja mam plusy to mam luz pluy niema .pojebanna firma niepszyjmujcie się

TL
@marek huwer

Chłopie TY jesteś tam liderem ? O zgrozo TY nawet pisać nie potrafisz walisz błędy z błędami mimo, że pisownia ci się podkreśla. Zastanawiałem się czy nie spróbować ale jak tam takie bystrzaki pracują to ja chyba podziękuję.

mały

chcecie się dowiedzieć jak się pracuje w simoldesie - coraz szybciej .wjęcej.ciężej.gonia jak psa aby wjęcej i więcej wyprodukować,podwyrzek brak.jak wyrobisz lata to masz .l700-do 2200 ale na magaynie ,na produkcji lipa .ja bym się nie przyjmował szukałbym innej pracy.

magda

praca jak praca, można sie przyzwyczaić, ludzie? zależy na jakiej zmianie, liderzy chodzą jak chcą, mają wszystko i wszystkich w dupie, kierownicy hahah to temat tabu, potrafią grozić ci prosto w oczy że cie zwolnią, jeśli nie przyjdziesz na 'setke' to skaczą do ciebie z mordą, mieszają cie z gównem, a jak już sobie pozwolisz to masz przechlapane. są przypadki że osoba jest ogarnieta, radzi sobie na każdej formie, a i tak z 'zazdrości' dostaje kopa w dupe, jeśli jesteś kobietą to nawet się tam nie pchaj, a jak już to nie wyglądaj lepiej niż kierownicy. faceci trzymają tam górę, ale również nie mają lekko, brak jakiegokolwiek rozwinięcia sie w tej firmie ponieważ kierownik twierdzi, że cie nie 'puści' na lepsze stanowisko. przerwy? w innych zakładach jest ok5,20,5. tam i owszem masz 20 ale liczy sie odkąd odejdziesz od maszyny (porażka) no i oczywiście nie wiadomo kiedy pójdziesz na tą przerwę, dlaczego? ponieważ ludzi jest do zmienienia ok 40, a zmieniająca 1, bo 2 inne (na wniosek kierownika) ZAMIATA HALE. KPINA W ŻYWE OCZY. nie polecam.

Inka 1970
@magda

Zgadzam się w 100% wogle to wychodziłam z podziwu jak oni mieli wysyłki chyba z natury - Z oględzin magazynu ,: bo na tablicach 100 % a fizycznie maszyna miała awarie 1-2 godz lub bubli 30 a wpisane 4 szt lub nie wpisywane przerwy 20 min a ludzi się wysyła . Uczą na innych formach tych , którzy zaraz się zwolnią CI co chcą pracować się nie szkoli bo nie pasują do grupy , za dużo by widzieli i nie dali by się manipulować

stary

miala być impreza na 10 lecie firmy ale nie wypali dlaczego bo fizyczni odmuwili obecnosci bo dojazd na wlasny koszt to za durzo biuro mialo dojazd za darmo apracownicy mieli dojechać na wlasny koszt ptytam się gdzie sa zwjązki zawodowe tam ich niema oni są tylko dla dyrekcji o pracownikach nie myśla sa na stanowiskach i fizycznych mają w (usunięte przez administratora) taka jest prawda ja bym iach na kopach wyjebal z zakładu .

Pracownik Produkcji

pokazali jak wygląda miejsce pracy, przyjazna osoba, nie czekałem, wszystko bardzo sprawnie

dużo pytali o historię pracy i o doświadczenia

marek

usłyszalem że liderzy mają dostać 200 zl podwyżki ale za co ,hyba za kapowanie bo nic wjęcej nie robią .łarza i tylko plotkują.ja bym dal podwyżke pracownikom na produkcji i logistyce bo jak oni nie będą pracowac to po simoldesie a co z tego co słysze to niektuży szykują się do zwolnienia i poszukiwania lepszego zarobku nawet do wyjazdu

marek

stary

pracuje tu 7 lat i szukam nowej pracy.dlaczego -bylem liderem na magazynie i zrezygnowalem 300 zl wjęcej nie opłaca się.kiedyś było lepiej wjęcej czasu ale teras czasy tak są wyśrubowane rze nowi niemający dośwadczenia nie wytrzymują i zwalniają się za te pieniądze ja tesz bym nie pracował niech yuljio sam sobije robi .a bhp nędza brak

kandydat

Na nadgodzinach które są tylko na produkcji i to nom stop sobota niedziela więc człowiek tam 7 dni w tygodniu siedzi w pracy.

rabarbar

Ja akurat chwalę sobie pracę w tej firmie. Fajni ludzie, dobre pieniądze - po okresie próbnym, ale tak jest wszędzie. A tutaj przynajmniej jest stabilność zatrudnienia i można sporo wyciągnąć na nadgodzinach.

inkos 1970
@rabarbar

JEST super jak masz dobre układy z kierowniczka , kupujesz u niej z katalogu . To nawet buble przestoju z 2 godz każe Ci wpisać 30 min . buble się kurcza np. 30 na 5 . Przechodzi i nie widzi , ze jesz przy maszynie Jak palisz z nią to mozesz nawet w namiocie stanąć i zapalić nic nie powie.Na łatwe formy cie postawi .Dyrektorzy wieża jej na słowo . nawet nie dochodzą praw pracownika.A jak kaze ci wchodzić co 55 sek do maszyny po detal to masz gwarancje zatrudnienia .

inkos 1970
@rabarbar

nowy

ogulnie poraszka .brak przerszczegania przepisow bhp i ppoż .jest wlączony alarm ppoż pali się maszyna żaden pracownik nie ucieka na zewnącz tylko dalej pracuje dlaczego bo się boi o prace .tam niechodzi o ludzi ale tylo o to ile zorbjono sztuk i czy niejest zamalo.poprostu dno ;newjem dlaczego tak polacy tak dają sobą pomjatać.i czy ktoś się za to weżmje.

vanessa

słyszałam ze tam nie ma przerw w simoldesie prawda to? jak tam wygladają przerwy? proszę o odpowiedz

Kamel85

Czy orientuje się ktoś może czy nie szukają kogoś do Simoldesu na chwilę obecną, pracowałem teraz przez pół roku w podobnej firmie w kontroli jakości, niestety jest kiepsko z dojazdami.

Rob

Witam, Szukam pracy jako Ustawiacz maszyn wtryskowych podpowiedzieć ile można zarobić w SPP na h na takim stanowisku.? Mam 5 lat doświadczenia ,pracowałem w Valeo(usunięte przez administratora)ale tam lipa 2500 brutto max Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

tomek

Witam wszystkich. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu. Ciężko? Jak kierownictwo tego działu - do wytrzymania ? Dzięki za info. Pozdrawiam.

as

zacnie czy nie?

robol1200

nick

to ile mozna wyciagnac juz na umowie na stale??

Nowy :D

Nadgodziny nocne są więcej płatne.

Nowy :D

Anonim - Ja zarobiłem pierwszą wypłatę 1200zł. To nie jest dużo, ale może po 3 msc coś się zwiększy. Zalezy gdzie trafisz, na magazynie można zarobić duzo bo są nadgodziny. Cenie sobie, że pracuje bez stresu, spokojnie w miłej atmosferze.To jest bardzo dużo, a pięniądze może z czasem będą większe, czas pokaże.

Nowy :D

Jak dla mnie praca w simoldesie nie jest zla, Wręcz odwrotnie, Robić trzeba - tak jak wszędzie, Trafiłem na fajną ekipę, myślę że tworzymy dobry zespół.Liderzy super, kierownik produkcji Pedro fajny i w porządku czlowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Zobacz opinie na temat firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e?

Kandydaci do pracy w SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMOLDES PLASTICOS Polska Sp. z o.o. e