STABART

Łapy osse

Opinie o STABART

Klav

Nie ogłosili upadłości @andrej i dalej działają na rynku. Stabart jest to producent frontów meblowych, komponentów oraz całych mebli, więc radzą sobie bardzo dobrze, tym bardziej, że działają nieprzerwanie od 1990 roku. Pracownicy nie narzekają, bo mają umowy o pracę, więc możesz próbować.

perkowski W

sprawa wygląda tak że ta firma upada właściciel to straszny [usunięte przez moderatora] jakich mało syn darmozjad nic nie robi udaje biznesmena ludzi maja za nic ale to teraz przełożyło sie im na zyski zwalniaja ludzi i każa [usunięte przez moderatora] robić nie polecam

luka

jak wygląda praca w tej firmie w dziale handlowym, jaka atmosfera, zakres obowiązków, warunki finansowe?

Zostaw opinię o STABART - Łapy osse

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STABART