Falubaz SA

Zielona Góra

Opinie o Falubaz SA

kormoran

Technika środowiska, budowa maszyn, obróbka metali - tu pracują fachowcy, widocznie się kolego bardzo skupiają na pracy i nie mają czasu ani ochoty tutaj z tobą sobie jeszcze dodatkowo plotkować, pozdro

Waldi_81

Słowa kojarzące się z Falubaz SA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, dynamiczna, ambitna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dość dobrą (możliwa) Atmosfera i ludzie tam pracujący są: ogólnie bardzo dobra atmosfera i współpracownicy Od jakiej stawki można negocjować pensję? Brak danych Najbardziej podobało mi się w Falubaz SA: Możliwość poznania w praktyce spraw związanych z ochroną srodowiska w zakładzie pracy Najbardziej nie podobało mi się w Falubaz SA: -

Zostaw opinię o Falubaz SA - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falubaz SA