Pabst Hotel

Juist

Opinie o Pabst Hotel

ziombel

Pracowałem w tym hotelu przez 6 m-cy. I ze wszystkich sił odradzam. ,,Stary" ma ogólnie jeszcze restauracje koło plaży Strandhalle. Ja pracowałem troche tutaj troche tutaj....ogólnie [usunięte przez moderatora] stary miewa humory w zależności jaka jest pogoda, jest chamem, i wydaje mu się ze jest ,,Bogiem". Jeden dzień w tyg. masz wolny, a w umowie masz wpisane 40 godzin w 6 dniowym tygodniu pracy, czyli znowu oszukuje, z nadgodzinami też problem, niestety nie da icj sie uniknać...jakby ktos chciał pogadac zapraszam pod gg 8047478...pzdr

Zostaw opinię o Pabst Hotel - Juist

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pabst Hotel