ZOZ Szpital Czerwona Góra

Kielce

Opinie o ZOZ Szpital Czerwona Góra

nadia

Szpital Czerwona Góra w regionie świętokrzyskim cieszy bardzo dobrą sławą @roaak

dragon12345

Obsługa ambulatorium nie przystępna dla pacjenta szczególnie dla małych pacjentów .Ostatnia nasza wizyta z chorym dzieckiem wyglądała tak że nie wpuszczono nas do środka chociaż była 17:55 a mróz na dworze ponad -6 stopni.Prosimy o bardziej obiektywne i lepsze traktowanie małych pacjentów i pacjentów ogólnie ponieważ pieniądze są ściągane z naszych podatków.Miejsce nie na przychodnie

Zostaw opinię o ZOZ Szpital Czerwona Góra - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZOZ Szpital Czerwona Góra