AIG BANK

Opinie o AIG BANK

Znam tę firmę z Gdańska ,i zgadzam się co zostało tu napisane ,ta firma bazuje na mobingu..nic dodać nic ująć.

Nie polecam firmy AIG(wypowiedz ogólna nie dotyczy samej Warszawy), Nie dość ze zarobki małe to traktują człowieka jak produkt a nie jak istotę. Beznadziejne powtarzalne szkolenia couchingowe dla Doradców i Kierowników. Do tego Nudna praca. Tylko pare marnych produktów zdzierających najuboższych z ich ostanich paru groszy. Zer szans na awans. Brak rekomendacji. Śmiało idzcie do konkurencji, oferuje duzo więcej niż tylko chwalenie się super rentownościa, nagrodami itd. A co to obchodzi pracownika jesli zarabia sie kiepsko a wymaga dużo. Zero motywacji.

Na atmosfere nie mam co narzekaac poniewaz spotkalam tam fajnych ludzi, ale niestety zarobki sa tam sporo nizsze niz w innych bankach

Zostaw opinię o AIG BANK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIG BANK