Szkoła Aktywności Tworczej w Zielonce

Zielonka

Opinie o Szkoła Aktywności Tworczej w Zielonce

Osoby zarządzajace Szkołą w swoich działaniach i podejmowanych decyzjach nie kierują się dobrem dzieci tam uczęszczających. Osoby te stworzyły sobie prywatny folwark, kosztem nauczycieli. Nauczyciele są wykorzystywani na każdym kroku. Nauczyciele mają gołą pensję. Nie otrzymują dodatków motywacyjnych, nie mają płatnych wyjazdów na Zieloną Szkołę ani za zastępstwa. Jak już nauczuciel zachoruje to już ma wyrzuty sumienia, że musi pójść na zwolnienie, bo będzie mu to wypominane, że ktoś za niego będzie pracował, gdy on będzie wylegiwał się w łóżku. Zarząd przedstawia rodzicom nauczycieli jako niedouczonych, niewykwalifikowanych nierobów. Dodatkowo są obwiniani za każde zabranie dziecka ze szkoły. Manipulacja, kłamstwo i brak szcunku jest na porządku dziennym. Rodzice posyłające do tej szkoły swoje pociechy nie są nawet świadomi, że uśwmiechnięci, mili, nieskarżący się nauczyciele są tak traktowani. Dlatego też powtarza się ciągła rotacja nauczycieli, którzy są oddani dzieciom, ale po jakimś czasie odchodzą m.in. w/w powodów. Każdy chce szacunku dla siebie jako człowieka i do jego pracy. Na marginesie nauczyciele cyklicznie na radach pedagogicznych słuchają pustosłowia o moralności od osoby, która nie jest ani autorytetem ani wzorem w tej kwestii.

Bardzo zle jest w tej firmie, kumoterstwo i sitwa

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Szkoła Aktywności Tworczej w Zielonce - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Aktywności Tworczej w Zielonce