RPWiK Katowice S.A.

Katowice

Opinie o RPWiK Katowice S.A.

limonka

Podejrzewam, że rozmowa przebiega w klasyczny sposob czyli zapraszaj cie na rozmowe i na jej podstawie jestes oceniana, musisz dobrze wypasc jezeli ci zalezy na pracy u nich.

Magdalena

Pracowałam w firmie 8 m-cy i bardzo dobrze wspominam ten czas. W firmie wszyscy razem ze mną tworzyli zespół zgranych ludzi :) Wysoka kultura osobista pracowników, panuje miła atmosfera w firmie :)

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o RPWiK Katowice S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RPWiK Katowice S.A.