jotkel

Krotoszyn

Opinie o jotkel

folakr

baks, jeżeli ich potrzeby są realizowane w stu procentach to rzeczywiście. Zastanaiwam się tylko czy dają jakieś powody aby im nie zaufać.

Pracuś

Na atmosfere nie mozna narzekac.Wiadomo wyjatki sa ale jak to wszędzie... Ogólnie jeśli chcecie zarabiać normalne i godne pieniądze to zdala od jotkela. Chyba że poświęisz każdą sobote to wtedy może bedziesz zadowolony z wypłaty.

qaz

Firma luzacka, mało kto wie o co tam chodzi tymbardziej technolodzy/konstruktorzy. Zarobko marne chyba że pracujesz na dwie zmiany. Nie polecam

Pies

Firma extra ale zarobki marne pozdawiam

Zostaw opinię o jotkel - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jotkel