Adres: Ceglarska 1 lok. 30, 63-700 Krotoszyn

NIP: 8952026548 REGON: 22319836 KRS: 0000492408

4 3 6 5 1

Opinie o Z Trans Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

bigi

zgadzam się z poprzednikami firma niczym idealna a tak naprawde to typowy dziad trans Serafiniak osiągnął szczyt w dziadowaniu, w umowach o prace nikt nie ma odpowiedzialności materialnej, a ten człowiek odciąga nasze zarobione pieniądze z pensji za palety w tłumaczeniu mówi jaki jest pajac troskliwy jak bardzo dba o pracownika jak szanse daje innym i nie . Dla mnie jest zwykłym materialistą który na chapał się cudzym nieszczęściem, oby ośle i tobie noga się powinęła. J

TakNie
Driver

Polecam Mam porównanie pracując wcześniej w innych firmach. Tutaj płacą na czas , zawsze idzie się dogadać w każdej sprawie . Jeśli chodzi o palety to tak jak ktoś piszę odciągają , ale tylko gdy jest wina kierowcy . Dobrze wypisane dokumenty i nie ma problemu . Zawsze jeszcze są wyjaśniane te palety. Kierowco Ty chyba nie pracowałeś w firmie co nie płaci a ucina za wszystko !!(paliwo , dodatkowe km i za to ze jestes tylko kierowca ....) Idź przekonasz się

Tak1Nie1

Adrian

Polecam. Uczciwe podejście do pracownika, dotrzymane warunki pensji i można się dogadać.

Tak1Nie1

Misza
Nazwa działu: Handlowy

zenada jezdzisz zawsze przeladowany masakra szef kawał (usunięte przez administratora) odciagaja kase za palety wogole za wszystkoi manipuluja nami zastraszaja spedycja tez skorumpowana wszystko robi pod firme byle by cie (usunięte przez administratora) nie polecam szkoda gadac

Tak4Nie

Arbeiter

Nie polecam. Słabe szefostwo, sekretarka z PRL'u, firma pozorująca na nowoczesną ale dziadostwo aż kipi.

Tak18Nie

Jak wygląda praca u nich w firmie Z Trans Sp. z o.o. w miejscowości Krotoszyn? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak6Nie2

Zostaw opinię o Z Trans Sp. z o.o. - Krotoszyn