Z Trans Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Z Trans Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
Nieustanna chęć rozwoju i dążenie do perfekcji sprawiły, że zdecydowaliśmy się zagościć na platformie GoWork.pl. Szanujemy Państwa opinie, ponieważ wierzymy że konstruktywna krytyka i merytoryczne uwagi staną się motorem napędowym stawianych przed nami wyzwań.
Z Trans to firma działająca w branży TSL, w której przywiązujemy dużą wagę do długofalowych relacji zarówno z pracownikami jak i kontrahentami. Łączymy pracę z pasją, dokładając wszelkich starań do rzetelnej realizacji każdego z postawionych przed nami zadań.
Prosimy jednak pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy, a wolność słowa ma swoje ograniczenia. Zachęcamy więc do dialogu, jednocześnie nie dając przyzwolenia na kłamstwo czy obelgi – takie komentarze będą przez administratora usuwane.

Serdecznie pozdrawiamy,
Lenka Nowy wpis

W maju kierowcy nie szukali, a w listopadzie już tak. Chwała firmie, że przedział zarobkowy został podany (8 000–9 598 pln brutto), ale mnie jeszcze zastanawia, że w tamtym ogłoszeniu końcówka jest po ukraińsku i tam jest mowa o wyjazdach od 6 tygodni. Tu chodzi o to, że kierowcy mają różne trasy na różny okres? Od czego zależy, kto na ile? Mój mąż Polak, jakby co :)))

Nowy wpis

@Lenka

Dzień dobry Pani Leno, chętnie odpowiemy na wszelkie Pani pytania. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 504 043 878. Zapraszamy :-)

Jakie wartości są cenione w Z Trans Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, przede wszystkim cenimy sobie zaangażowanie oraz chęć rozwoju :-)

Mali

Witam. Czy zatrudniają Państwo pracowników biurowych na 1/2 etatu?

@Mali

Witaj MALI. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 515 474 672 chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Hanna Kasprzak

Sebastian
@Z Trans Sp. z o.o.

A tu na forum nie mógłbym się czegoś dowiedzieć? Nie widziałem ostatnio żadnych rekrutacji w sieci. Czy w najbliższym czasie są przewidziane jakieś przyjęcia? Chodzi mi o prace kierowcy. Czy korzystacie tylko z zewnętrznych przewoźników?

@Sebastian

Dzień dobry Panie Sebastianie. Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko kierowcy. Pozdrawiam

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Z Trans Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytanie (hanna.kasprzak@ztrans.pl). Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Z Trans Sp. z o.o..

Aktualność
Z TRANS Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-spedycyjna, działająca na rynku Unii Europejskiej. By sprostać kolejnym wyzwaniom poszukuje ambitnych  i zaangażowanych pracowników na stanowisko: spedytor międzynarodowy.

Podstawowe zadania i obowiązki:
• Organizacja transportu samochodowego na trasach międzynarodowych,
• Kontrola realizacji zlecenia transportowego,
• Rozwiązywanie bieżących problemów,
• Pozyskiwanie oraz obsługa nowych i dotychczasowych klientów,
• Promocja firmy oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami,
• Przygotowywanie wycen oraz weryfikacja stawek,

Wymagania:
• Własna baza klientów - mile widziana,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku ,
• Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego,
• Umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami,
• Umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług,
• Znajomość rynku usług  transportowych, obowiązujących norm i procedur prawnych,

Oferujmy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej firmie,
• Przyjazną atmosferę w pracy,

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

hanna.kasprzak@ztrans.pl
515 474 6725

Czy w Z Trans Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Witam. Firma preferuje umowy o pracę. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Małgorzata

Niedawno firma szukała kogoś jako Koordynator ds. utrzymania floty i serwisu. Czy jest szansa na awans wyżej? Firma jest rozwojowa i oferuje szkolenia, które potem umożliwiają awans?

@Małgorzata

Witam Pani Małgorzato. Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Jak sama Pani wspomniała jesteśmy firmą stawiającą na rozwój pracownika. Co za tym idzie - zawsze jest szansa na awans :-) Proszę o przesłanie CV na hanna.kasprzak@ztrans.pl. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,
Krzysztof

Szanowni Państwo. Nazywam się Krzysztof M. (reszta by phone). Pracowałem w dużych firmach co prawda głównie serwisowych. PEKAES S.A. Zaczynałem od mechanika w 1980 roku do członka Zarządu w 2003-4. Potem przyszły choroby, nie ukrywam ale teraz chętnie podjąłbym się tego, co że tak powiem "kocham" once again. Lubie pracować. Wiem, że to może się wielu wydawać dziwnym. Taki sie urodziłem. Lubię, to co robię. Kiedyś, generalnie mieszkałem w pewnym sensie w firmie. To spowodowało pewne zmiany powiedzmy w statusie cywilnym. To jednak była świadoma cena. Teraz, powiedzmy, że doszedłem do siebie i już od jakiegoś czasu brakuje mi - tak - te stress. Wiem, że szkodliwy itd ale pozwala żyć - cokolwiek kto analizując to stwierdzenie, pod tym hasłem rozumie. Lubię pracować i chce ale nie o wszystkim, mając na względzie ewentualną formę zatrudnienia, mogę tutaj się wypowiedzieć. 794693435

Zatrudnimy kierowców międzynarodowych do 3,5DMC ❗❗
Zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie: 250 - 280 zł dniówka
- pracę w przyjaznej atmosferze
- opiekę doświadczonych spedytorów 24h/7
- szkolenie przed pierwszą trasą
Wymagamy prawa jazdy kat. B. ????
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu 536 146 444. Prowadzimy rekrutację.
Driver

Witam. Jakie systemy pracy kierowcy państwo oferuja? Siedziba tylko w Krotoszynie czy również jakieś oddziały bliżej lubelskiego?

@Driver

Witaj Driver. System pracy ustalamy indywidualnie z kierowcą zatem zapraszam do kontaktu. Siedziba znajduje się w Krotoszynie. Pozdrawiam

Halina

Był ktos moze na rozmowie rekrutacyjnej na wolne stanowisko kierowcy katC ktore pojawilo sie tutaj w marcu ? mozecie napisac jak wyglada rekrutacja, o co pytaja? jest jakis test sprawdzajacy umiejetnosc jezdzenia ?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Z Trans Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Witam. Wynagrodzenie wypłacane jest na 10 każdego miesiąca. Pozdrawiam

Witam. Byłam pracownikiem tej firmy w administracji. Rozmowa kwalifikacyjna z właścicielem ok. Był przyjazny i przekonujący. Chwilę po rozmowie rozpoczęłam pracę. Kobiety, które tam pracują są skrajnie zakłamane i bezczelne. Przystąpiłam do pracy bez żadnego szkolenia czy wyjaśnienia tego co dokładnie mam robić. Gdy coś zrobiłam źle nikt nie zwrócił mi uwagi na przyszłość. Załoga tylko czekała aż powinie ci się noga aby móc iść z tym do szefa. Najlepiej w pierwszy dzień żebyś sama ogarnęła co masz robić, sama nauczyla się programów itp. Gdy zadajesz pytania to albo nikt ci nie odpowiada albo odpowiadają z wyrzutem dlaczego tego nie wiesz. Byłam świadkiem kilku rozmów właściciela z kierowcami. Nie wiem jak można tak traktować ludzi. Kierowcy muszą sami opłacać mandaty mimo że to wina właściciela. Jeżeli chodzi o administrację to nie polecam. Samo to że na olx co 2 tygodnie jest dodawane nowe ogłoszenie powinno dać do myślenia. Wymiana ludzi tak często bo nikt nie wytrzymuje. Cieszę się że już mnie tam nie ma. :)

@Anonim

Szanowny Anonimie. Ubolewam nad faktem, że pomoc, którą Ci zaoferowałyśmy podczas okresu próbnego została niedoceniona. Poświęciłyśmy Ci zdecydowanie więcej czasu i dobrej woli w stosunku do innych pracowników łudząc się, że to pomoże. Szukając cienia szansy, prowadziłyśmy Cię przez okres próbny "za rękę' - szczegółowo planując każdy dzień i do znudzenia tłumacząc rzeczy, które już dawno powinnaś opanować. Niezmiernie przykro było nam stwierdzić, że mimo wszelkich możliwych starań z naszej strony, nie przyjęłaś pomocy, nie wyciągnęłaś także jakichkolwiek lekcji z przekazanej wiedzy. Zdecydowanie ciężko jest nie podołać obowiązkom, które zostały Ci powierzone. Zastanawia mnie także fakt, iż podobne oskarżenia wysuwałaś w stosunku do swojego poprzedniego pracodawcy. Zbieg okoliczności czy wyjątkowy pech ?? :-> Co do zarzutu dotyczącego zatrudnienia to szokujące jest, iż po 3 miesiącach spędzonych z nami nie dotarło do Ciebie, że przy takim rozroście floty potrzebujemy najzwyczajniej "rąk do pracy". Rotacja, o której wspominasz to jakaś fikcja. Ponadto nie jest tajemnicą, iż ogłoszenia o pracę aktywne są przez miesiąc a nie 2 tygodnie :-) Polecam zrobić rachunek sumienia zamiast wylewać publicznie bezpodstawne żale i frustrację. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego, spokoju ducha i sukcesów zawodowych. Z poważaniem Hanna Kasprzak

@Anonim

Zuziu Kochana, trochę Cię fantazja poniosła. Zapomniałaś jednak wspomnieć jak to spóźniona (z własnej winy, bo przez pierwsze 40 minut pracy ważniejsze było zrobienie sobie czegoś do picia i zabawa z pieskiem) pojechałaś do urzędu. Niestety nie dojechałaś, powodując służbowym autem wypadek, a ten Pan właściciel "bez szacunku do innych ludzi" pokrył szkody które wówczas wyrządziłaś, w żaden sposób Cię za nie nie obciążając. Co więcej, najkrótszy staż pozostałych 10 osób pracujących w administracji to 1.5 roku. Nie znałyśmy się wcześniej a potrafiłyśmy się na tyle zgrać i wzajemnie sobie pomóc że żadna z nas nie myśli o zmianie pracy. W kwestii mandatów również nie masz racji i być może jest to jeden z powodów dla których już z nami nie pracujesz. O braku znajomości alfabetu nie wspominając, bo w dalszym ciągu szukamy dokumentów które nieumiejętne poukładałaś w segregatorach. Na przyszłość, radzę robić notatki kiedy ktoś próbuje przekazać Ci informacje dotyczące powierzonych zadań. Unikniesz wówczas kilkukrotnego zadawania tego samego pytania. Chociaż dobrze wiemy, że dla Ciebie istotniejsze do zanotowania było zamówienie obiadu - bardzo nam się spodobały kolorowe notatki w powyższym temacie :) szkoda tylko, że zabrakło takiego zaangażowania w ambitniejsze zadania. Rekrutacja w dalszym ciągu jest prowadzona, wiąże się to z ciągłym rozwojem firmy. Mimo wszystko życzymy powodzenia i trochę więcej pokory na dalszej ścieżce kariery zawodowej. Koleżanki z administracji :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Z Trans Sp. z o.o.?

Witam, w tej chwili rekrutujemy do działu administracji i poszukujemy kierowców. Proszę o kontakt 515 474 672. Udzielę dokładniejszych informacji. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Julia

Pracowałam tam dwa lata - i pracowałabym do dnia dzisiejszego gdyby nie moja przeprowadzka. Świetni ludzie, super Szef - wynagrodzenie zawsze na czas - poza tym za dodatkowe starania zawsze było dorzucane coś wiecej:) Polecam!!!:)

spedycjia

lutoborski co powiecie o tym przewozniku , jak co jest (usunięte przez administratora) duzo slychac ze (usunięte przez administratora) ludzi

Andrii
@spedycjia

Wypłata na czas, szacunek, zadbana flota, miłe podejście

Anton
@spedycjia

szanują kierowców z Ukrainy , płacą, dają noclegi , fajne auta.

Wuja

Ztrans Krotoszyn, czyli serafiniak i spółka rodem psychopatyczny pajac i pod opieczni, miałem okazje u niego pracować spedytorki wyzyskiwaczki ładujesz ponad wagę zawsze bo on ma auta Iveco które na pusto ważą 3,5t nie ma dnia kiedy nie będziesz przeładowany i jeszcze notoryczne zatrzymania przez policję to nie on tylkoe kierowca ponosi stres do wypłaty dorzuci ci kilka stówek za milczeniu, dodatkowo obciąża pracowników za niby palety których nie zdaliśmy. Jednym zdaniem fałszywy czlowiek, jeden Wielki (usunięte przez administratora)

Boski

Z tego co wiem to (usunięte przez administratora) tam tylko robią (usunięte przez administratora)i desperaci .... ludzie z Dino

Emilia

@Radek a czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś się wypowiedzieć na temat warunków pracy, na które można liczyć w Z Trans? Wiem oczywiście, że o wszystko można się dopytać na rozmowie kwalifikacyjnej ale chciałabym już wcześniej mniej więcej się dowiedzieć czego się spodziewać.

Zostaw merytoryczną opinię o Z Trans Sp. z o.o. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Z Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z Trans Sp. z o.o.?

Z Trans Sp. z o.o.