Firma transportowa 'Guliwer'

Świdnica

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 36 ocen.

Opinie o Firma transportowa 'Guliwer'

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma transportowa 'Guliwer'

Weronika

Na stronie internetowej Guliwer można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego. Szansę na zatrudnienie mają również osoby, które dopiero chcą zdobyć doświadczenie na tym stanowisku. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Gosia

Lubiłam Guliwera. Długo będziemy czekać na połączenie z Wrocławiem w takich warunkach jak oferowała firma Guliwer. Przez to, że do nas jeździł Guliwer nasze miasto wyróżniało się , a osoby podróżujące w innych kierunkach zazdrościły nam.

Gosia

Lubiłam Guliwera. Długo będziemy czekać na połączenie z Wrocławiem w takich warunkach jak oferowała firma Guliwer. Przez to, że do nas jeździł Guliwer nasze miasto wyróżniało się , a osoby podróżujące w innych kierunkach zazdrościły nam.

Weronika

@Darko to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z usług Firma transportowa 'Guliwer'. A co możecie napisać na temat firmy pod kątem pracodawcy? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Czekamy na Wasze opinie.

ankol

janek, pracy teraz u nich nie podejmiesz bo nikogo nie szukają - przynajmniej się nie ogłaszali. Napisz bezpośrednio do nich

stefan

Nie wyplacalni i to powie kazdy kierowca ktory pracuje tam na codzien, auta wadliwe(nie ma nawet 1 calkowicie sprawnego auta co niektore kreca 2 swoja zywotnosc).a co do zarobkow wolalbym nie mowic. Kto szuka Pracy STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!!

Darko

Ja polecam. Co roku podróżuję z nimi nad morze i jestem zadowolony.

ana 251

Dzień dobry. Zgadzam się z opinią dif55. Też jechałem tym busem i było okropnie. Myśleliśmy, że będziemy mieć miłą powrotna podróż, a tu taka niespodzianka. Uważajcie ludziska jak kupujecie bilety w tej firmie. Na drugi dzień kości mnie bolały.

dif55

Witam Korzystałam z tej firmy wyjeżdżając nad morze. W stronę morza było w porządku. Jednak jak wracaliśmy, przyjechał po nas mały bus z przyczepką. Było to dnia 27.07.2015 r. Była to najgorsza podróż w naszym życiu. Bus był bardzo niewygodny, nie można było rozprostować nóg, a nasze bagaże jechały w przyczepce. To bardzo nie fair, bo kupiliśmy bilety na autobus, a nie na ciasny bus. Upchali nas jak śledzie w środku, by tylko zaoszczędzić. To był koszmar i na pewno za rok nie zaryzykujemy podróży korzystając z usług Guliwera. Jak się zadzwoni z reklamacją to w biurze mają to gdzieś! Radzę się zastanowić nad kupnem biletów nad morze w tej firmie, bo nigdy nie wiadomo, co za pojazd przyjedzie.

Boruch

Firma transportowa Guliwer ze Świdnicy ma obok logo internetowego hasło: prestiż. Zaraz ten prestiż zrujnuję. 23-01-2015. Stoję na ul. Dawida we Wrocławiu. Wg internetowego rozkładu jazy o 12,05 ma odjechać stąd do Wałbrzycha autobus Guliwera. Podjechał jakiś bus z tablicą: Wrocław - Świdnica czyli nie ten ponieważ Świdnica jest w połowie drogi do Wałbrzycha. Godz. 12,40 autobusu dotąd nie ma. Dzwonię do biura Guliwera w Świdnicy. Odbiera jakaś kobieta i żali się, że nie jest w niczym zorientowana. Pytam czy następny wg rozkładu o 13,00 będzie czy nie. Odpowiada, że na pewno będzie. Stoję i marznę. Pada śnieg z deszczem. Jest mokro i zimno. O 13,00 podjeżdża autobus Guliwer który przyjechał z trasy. Pytam kierowcę czy jedzie do Wałbrzycha teraz o 13,00. On odpowiada, że owszem pojedzie ale musi gdzieś zjechać do bazy i w końcu padła decyzja o odjeździe lecz o godz. 14,00. Ten sam kierowca powiedział mi, że bus z napisem Wrocław - Świdnica tak naprawdę jedzie do Wałbrzycha. To już całkiem zdurniałem. Stoję i marznę. Zadzwoniłem do panienki ze Świdnicy po raz drugi, a ona odpowiedziała, że nie jest zorientowana. Wybuchnąłem w końcu i powiedziałem jej: to się w końcu zacznij orientować! Rzuciła słuchawkę. Przyjechał o 14,00. Jadę. Czeka mnie 2,5 godz. jazdy bo będzie objeżdżał całą Świdnicę oraz Świebodzice i wszystkie przystanki w tych miejscowościach. Mogłem jechać pociągiem. Tylko 1 godzina jazdy. To nie pierwszy taki przypadek z Guliwerem. Jest jeszcze jedna rzecz. Brudne luki bagażowe. Walizka wyciągnięta stamtąd nadaje się tylko do chemicznego czyszczenia. Nieraz nie chciało się nawet kierowcy wyjść, żeby otworzyć luk bagażowy. Musiałem brudzić się bo klapy były ubłocone. No tak. Guliwer na pewno zapracował sobie na prestiż.

Zostaw opinię o Firma transportowa 'Guliwer' - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma transportowa 'Guliwer'