Urząd Gminy Lubomino

Lubomino

Opinie o Urząd Gminy Lubomino

gredio

Jakby nie było w każdej gminie są takie czy też podobne układy. Nie ma co im się dziwić. Jest okazja to trzeba korzystać. Z drugiej jednak strony takie coś pozytywnie wpływa na atmosferę w urzędzie . najważniejsze żeby jednak gmina działała prawidłowo. Jeśli tak jest to nie ma problemu. Ale dla mieszkańców dziwna sprawa

mieszkaniec Lubomina

Pracują tam rodzina i znajomi pracowników za starych czasów.Przetargi na pracę oszukane,wygrywa rodzina G. mimo że jest bez studiów a konkurenci je mieli,tylko nie znali pytań,utajnionych rzekomo.To co tam się dzieje nadaje się do CBA.Korupcja i jeszcze raz korupcja w świetle prawa.

Zostaw opinię o Urząd Gminy Lubomino - Lubomino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Lubomino