BUDOMONT

Kozienice

Opinie o BUDOMONT

Iwona

@Dzina czy wiesz jak obecnie wyglądają warunki pracy w BUDOMONT? Czy w ostatnim czasie zaszły w firmie jakieś zmiany istotne dla pracowników? Co doradziłbyś osobom, które biorą pod uwagę BUDOMONT jako potencjalne miejsce pracy?

..l,jhbb

@waldi czy mam rozumiec że ni ma zupełnie zadnych plusów? To powiedz chociaż o jakich pieniądzach rozmawiamy -n najniższa krajowa, czy troche wyżej??

waldi

Praca raczej dla emerytow ktorzy chca dorobic marne grosze do emerytury.Masz fach w reku szukaj gdzie indziej,chcesz byc murzynem wykorzystywanym i poniewieranym przyjmij sie tam

Dzin

Ludzia placi po 7zl operatorom koparek po 11 tak jak i kierowca. Bardzo male zarobki a jest naprawde duzo firm w okolicach co daja sporo wiecej na godzine.I droga sprawa brak szacunku do pracownika tam czlowiek jest murzynem ktory musi zapier....

Krzychu

Według mnie bardzo dobry rzetelny pracodawca. Firma prosperuje i utrzymuje się na rynku rozwijając się od wielu lat. Nie da się wśród takiej konkurencji dać dużo pracownikowi bo się nie wygra przetargu. Znajomy korzystał z wykopem pod fundamenty - fachową szybka robota. podobnie obserwowałem budowę przedszkola w garaże - jak na drożdżach, konkretnie i sprawnie. Zresztą panuje opinia, że ta firma szybko wywiązuje się ze swych zadań i bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam!!

Jolo

Ty to powiedz kto daje powyżej 10 w Kozienicach osobie bez żadnego doświadczenia to bym chętnie skorzystal

stal74

ludziom płaci 7złh operatorom 11-14h ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacz

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie BUDOMONT Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o BUDOMONT - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOMONT