DOMBUD S. A

Katowice

Opinie o DOMBUD S. A

prac 3 lata i won

Sto procent nastawienia na zysk i [usunięte przez moderatora] pracowników. C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie zachowania Kierownictwa. W tej firmie jesteś nikim. Masz [usunięte przez moderatora] i nie dyskutować. Ciągle mało, i za wolno się poruszasz. BHP to farsa, nawet drabin nie ma zgodnych z BHP. Pracownicy robią drabiny z desek. Najważniejsze, w sile ludzkiego ciała siła wykonywanych prac, to co powinien robić dźwig muszą robić ludzie, bo nie opłaca się wynajmować dźwiga. A podobno zgodnie z BHP 1 człowiek powinien dźwigać nie więcej jak 25-30 kilo. Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o DOMBUD S. A - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMBUD S. A