Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK"

Łeba

Opinie o Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK"

remek

hm, jako ośrodek profilaktyki zdrowotnej, to dość dziwne, że nie szukają masażystów czy rehabilitantów. Ich zakładka z ofertami pracy niestety milczy, więc może spróbuję zadzwonić tam bezpośrednio i uzyskac informacje :)

Adam

Bardzo ladny osrodek, pracuje sie bardzo dobrze fajnie w milym towarzystwie, szefostwo bardzo mile i wyrozumiale. Wyplaty bardzo dobre adekwatne to wykonywanej pracy. Polecam. Oczywiscie ten kto nie chce pracowac to wszystko mu bedzie przeszkadzac a pare takich osob sie juz przewinelo przez ten osrodek.

Słowa kojarzące się z Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .bardzo mili.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1100 Najbardziej podobało mi się w Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK":obsluga Najbardziej nie podobało mi się w Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK":ilosc godz pracy

Zostaw opinię o Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK" - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Wypoczynkowy "GóRNIK"