P.P. i U. Kotłorem S.J.

Lubin

Opinie o P.P. i U. Kotłorem S.J.

blabla

Brak rozwoju, pensje niskie, wyzysk, złe traktowanie pracownika, warunki straszne.

Słowa kojarzące się z P.P. i U. Kotłorem S.J.: stagnacja Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w P.P. i U. Kotłorem S.J.: Kontakt z klientem Najbardziej nie podobało mi się w P.P. i U. Kotłorem S.J.: praca po 12 godzin, nocne zmiany.

Zostaw opinię o P.P. i U. Kotłorem S.J. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P. i U. Kotłorem S.J.