Ciekawy
Kandydat

Witam; Na PUP Lubin pojawiła się oferta pracy na stanowisko Kierownika Bazy Produkcyjnej w Państwa firmie. Na czym polega praca na tym stanowisku, jakie konkretne wymagania i jak Wy jako pracownicy tej firmy oceniacie to stanowisko. Z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi

An67 Nowy wpis
@Ciekawy

polega na słuchaniu sie brygadzisty , nie ma sprecyzowania i pomyślunku co miałby on robić, chyba że czytać w myślach prezesów...

Aga Nowy wpis

Firma bez możliwości rozwoju, brak jakichkolwiek dodatków, wyzysk , szefem jest brygadzista nie prezes , fochy prezesów nie do zniesienia, zawsze niezadowolenie, atmosfera dramat , brak szkoleń brak czegokolwiek co by przekonywało do chęci pracy w tej niby firmie. OMIJAĆ!!!!

Andrzej1967 Nowy wpis
@Aga

Potwierdzam! Firma nie rokująca, brak rozwoju itp. Zero dodatków, atmosfera grobowa. Główne skrzypce gra brygadzista który tez wiecznie na fochu chodzi.

Czym w P.P. i U. Kotłorem S.J. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ja Nowy wpis
@Pytanie

....zachęcają niczym, (usunięte przez administratora) oracy dodatkiem moze byc dodatkowa ilosc godzin pracy

Bolo

Firma godna polecenia.Możliwość uzyskania nowych kwalifikacji,kursy,szkolenia. Zarobki na dobrym poziomie .Atmosfera ok.Warunki dobre. Nie ma się do czego przyczepić.jeżeli ktoś idzie do pracy żeby pracować,a nie kombinować to nie powinien na Kotłorem narzekać. Polecam!!!

eee
@Bolo

....gdzie kiedy jakie kursy szkolenia hahah zwykły szałas nie miejsce pracy, zarobki? chyba po godzinach jak bedziesz robił po 14h, atmosfera??? do pierwszego focha strzelenia szefów....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można liczyć w P.P. i U. Kotłorem S.J. na prywatną opiekę medyczną?

blabla

Brak rozwoju, pensje niskie, wyzysk, złe traktowanie pracownika, warunki straszne.

Słowa kojarzące się z P.P. i U. Kotłorem S.J.: stagnacja Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w P.P. i U. Kotłorem S.J.: Kontakt z klientem Najbardziej nie podobało mi się w P.P. i U. Kotłorem S.J.: praca po 12 godzin, nocne zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P. i U. Kotłorem S.J. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P. i U. Kotłorem S.J.