Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Jelenia góra

Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

lulu

Witam! Mnie jako osobie po wypadku ubiegającej się o pomoc nie podobają się panie z pokoju 215. Po pierwsze wyznaczają komuś czas czy ma przyjść o godz. 10. 00 czy też o godz. 14. 00. Po moim wejściu do ośrodka z psem informują mnie, że następnym razem mi nic nie załatwią, chyba nie są te Panie od tego. Są to zwykli referenci. Takie osoby nie powinny pracować z ludżmi i działać na rzecz ich pomocy. Do ośrodka przychodzą ludzie bez środków do życia, bezdomni, głodni i bez pracy. Tutaj powinno się zatrudniać ludzi, którzy znają się na pracy z ludżmi i ciężko przy nich pracowali, a nie panienki po studiach, które o życiu nie mają zielonego pojęcia. Proszę zastanawiać się bardziej nad zatrudnieniem ludzi, bo ja głupio mądrych uwag słuchać nie zamierzam i następnym razem puszczę skargę dalej, a te Panie z pracy wylecą.

Zostaw opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej