DELFIN WIDEO-FOTO

Olsztyn

Opinie o DELFIN WIDEO-FOTO

mumia

ja również chciałabym skorzystać z ich usług jeśli chodzi o uwiecznienie ślubi8 przygotowan, wiem że to mała firma ale czy nie ma żadnej strony w sieci ani w krsie?

ewelina

super profesjonalni super zabawni i super kompromisowi:) polecamy wszystkim:)

aneta

Gorąco polecam,fajni ludzie z którymi można się dogadać,cały plan ktory chciałam w sumie zrealizowali,fotograf super napstrykał tyle zdjęć że mam zdjęcie z każdym gościem i w sumie z samych zdjęć można by zrobić filmik,byli tam gdzie potrzeba.Cena też dostępna jedyne ale, to abyście brali za kamerzystę tego gościa co prowdzi tę całą firmę bo widać że zajmuje się tym profesjonalnie i dodatkowo z zamiłowaniem,niestety w dniu mojego ślubu też miał wesele w rodzinie i akurat trafiłam na jego zastępce ale całą obróbkę filmu już on kończył i wyszło naprawdę fajnie.

Zostaw opinię o DELFIN WIDEO-FOTO - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELFIN WIDEO-FOTO