P.H.U. Bożena

Gdynia

Opinie o P.H.U. Bożena

oal

firma jest hurtownią i widze, że dobrze im idzie działalność, tylko jakieś rekrutacje powinny się już odbywać, bo wiem, że pare osób jest zainteresownych tą praca.

pszczola-agent

Słowa kojarzące się z P.H.U. Bożena (np:. stresująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . średnią . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... na poziomie. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 2000zł brutto Najbardziej podobało mi się w P.H.U. Bożena : nic Najbardziej nie podobało mi się w P.H.U. Bożena : nocna zmiana

mala firma

Zostaw opinię o P.H.U. Bożena - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Bożena